Şimdi Ara

Xiaomi mi band 4 ana başlık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
8
Favori
5.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran temasını değiştirince, ayarlardan yazı karakterlerini büyütmek mümkün oluyor mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı almayı düşünüyorum önerir misiniz? Spora başlamayı düşünüyorum ama şuan birşey yapmıyorum. Spor yapmayan biri için mantıklı mı bu cihaz fiyatının hakkını veriyor mu almamı tavsiye eder mısınız?

• Her türlü kullanışlı.Bende saat takıntısı var.Bir sürü saat çeşidim vardı.Bunu taktıktan sonra diğerlerini hiç kullanamıyorum.Hem hafif ve kullanışlı.Sadece spor olarak düşünme.Sporda da sıkıntı yok,ben kullanıyorum.Samsungun 1000 TL üstü saatlerinden eksisi yok program olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikalos

Her türlü kullanışlı.Bende saat takıntısı var.Bir sürü saat çeşidim vardı.Bunu taktıktan sonra diğerlerini hiç kullanamıyorum.Hem hafif ve kullanışlı.Sadece spor olarak düşünme.Sporda da sıkıntı yok,ben kullanıyorum.Samsungun 1000 TL üstü saatlerinden eksisi yok program olarak.
    Peki ana ekranin haricindeki sayfalardaki yazı karakterleri çok mu ufak? Karakter boyutu değiştirilebiliyor mu?

• quote:

Her türlü kullanışlı.Bende saat takıntısı var.Bir sürü saat çeşidim vardı.Bunu taktıktan sonra diğerlerini hiç kullanamıyorum.Hem hafif ve kullanışlı.Sadece spor olarak düşünme.Sporda da sıkıntı yok,ben kullanıyorum.Samsungun 1000 TL üstü saatlerinden eksisi yok program olarak.
    Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Adımsayar da ve uyku ölçümünde ara sıra yanlışlık oluyormuş sanırım adımı fazla ölçme vs gibi. Siz yaşıyor musunuz öyle sorunlar acaba?

• ksph K kullanıcısına yanıt
    Ben okuyabiliyorum,sorun yok ama mesajlarda yazılar ufak.Sonuçta ekran ufak.Yazı boyutu değişmiyor biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etzel45

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Adımsayar da ve uyku ölçümünde ara sıra yanlışlık oluyormuş sanırım adımı fazla ölçme vs gibi. Siz yaşıyor musunuz öyle sorunlar acaba?

Alıntıları Göster
    Adımsayar dediğimiz kolumuzun hareketini ölçüyor sonunda.kolunuz hareket ettikçe cihaz bunu adım olarak sayıyor.Başka cihaz alsanızda sistem aynı işliyor.Uyku ölçümünde bir yanlışlık görmedim.Zaten cihazı ilk aldığınızda bunlara sık sık bakıyorsunuz sonra hiiiç bakmaz oluyorsunuz.Benim için nabız,adımsayar ve telefondan bildirim alması önemli.Telefon tıngırdadığında saatten bakıp,telefonu elime almamak rahatlık.

• Arkadaşlar Türkçe güncelleme geldi.Alamayanlar google play'den mi fit programını güncellesinler.
  • quote:

Adımsayar dediğimiz kolumuzun hareketini ölçüyor sonunda.kolunuz hareket ettikçe cihaz bunu adım olarak sayıyor.Başka cihaz alsanızda sistem aynı işliyor.Uyku ölçümünde bir yanlışlık görmedim.Zaten cihazı ilk aldığınızda bunlara sık sık bakıyorsunuz sonra hiiiç bakmaz oluyorsunuz.Benim için nabız,adımsayar ve telefondan bildirim alması önemli.Telefon tıngırdadığında saatten bakıp,telefonu elime almamak rahatlık.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam uygun bir fiyat ya da indirim görürsem alacağım cihazı.

• pikalos kullanıcısına yanıt
    31 Aralık'ta geldi ve yukarda yazmıştım. Konu sahibisiniz ama hiç bakmiyorsunuz.

• teknokolik35 T kullanıcısına yanıt
    Evet yazmışsınız ama google playdan mifiti güncellemeden program saati güncellemiyor.Ben onu ilave ettim.
  • Mi Band 5 haberleri de sızmaya başladı, daha büyük ekran, daha da sağlam gövde olacakmış, Çin çıkış fiyatı aynı olacak. Ayrıca globale NFC versiyonu da gelecek, Google pay desteği olacakmış.

Çin'de yılın ikinci çeyreğinde çıkacakmış ama bize gelmesi yaz ortasını bulur.
    Benim şimdi ihtiyacım var, o yüzden mi Band 4 alacağım ama Band 5'i de çıktığında incelerim, çok iyiyse bir sene sonra da 5'e yukseltirim.

• Egzersiz modunda nabız hiç doğru çalışmıyor. Sizde de öyle mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi striders -- 11 Ocak 2020; 15:19:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mi band 4te aramaları sadece red mi edebiliyoruz? Örneğin kablosuz kulaklık bağlı ise aramayı kabul edip doğrudan kablosuz kulaklığa sesi yönlendirme gibi bişey oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • forumda da verilen tavsiyeler üzerine cihazı aldım ancak beklentilerimi karşılamadı adımları çok fazla fazla ölçüyor 100 olması gereken adım sayım 500 gibi sonuçlarla gösteriyor adım sayımı. hepsiburadadan aldım sıkıntı olacağını zannetmiyorum. mi fit bilekliksiz kullandığım zaman o da böyle çok fazla ölçüyor uygulamadan dolayı olabilir mi? ben beğenmedim cihazı parayı çöpe atmaktan başka birşey değil adımı dahi ölçmüyor birkaç gün daha kullanıp düzelmezse iade edeceğim.
  • Bu ürünün verge lite ya da bip lite ile farkı yok gibi bu saydığım cihazların tek farkı ekran boyutu ve fiyat mı ?
  • ucuz ama kullanışlı. Saat arayüzlerini çok kolay yükleyebiliyorsunuz. Adım sayısı o kadar da önemli değil, spor yaptığımız, yürüdüğünüz bölgeyi az çok biliyorsunuzdur, yaklaşık bir değer verir size, zaten herkesin adım ölçüsü de bir değil, kimi 100 adımla üçyüz metre gider, kimisi 400. Demek istediğim bu nedenle saatten sdoğuamyın. Ben de Huawei Watch GT 2 var, ondan da memnunum, ama merak ettim bu mi band 4 aldım, ve bir haftadır mi band kullanıyorum. Huawei elbet görsel olarak daha güzel, ama fiyatı da o derece. Huawei adım ölçerken yürüyüşe başladığınızda ilk sekiz- on adımı hesaba katmıyor, on adım sonra yürüyüşünüz devam ediyorsa hesaplıyor, o saymadığı on adımı da sonuna ekliyor. Yani odadan odaya beş on adım geçtiğinizde yürüyüş yaptınız saymıyor. Mi band, sevimli, telefona googel play den watch faces yüklediğinizde yuzlerce saat çeşidiniz oluyor. çok hafif, günlük kullznımda çok rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: machine man

Arkadaşlar mi band 4 aldım ankara'daki ankamall mi store'dan. Kutuyu açtığımda takılı geldi ekran kordona ama benim bildiğim parça parça oluyordu ve açtığımda %1 şarj vardı. Şeffaf poşet vardı, mi store'da alırken arkadaki barkodu aldılar. Sıfır gibi duruyor ama kutunun açılıp takılma ihtimali yok dimi? Mi Store'dan aldığınız mi band 4'ler takılı mı geliyor? Oradaki bi adam bazıları takılı bazıları parça geliyor dedi ama emin olamadım. Onlar da başka şubeden getirtiyor sanırım. Orjinal kutuya benziyordu.

Ayrıca şarj ettim, kurdum türkçe oldu. Müzik ayarlaması sadece müzik uygulamasıyla mı oluyor yoksa spotify'da müzik çalarken ses açma kapama ve değiştirme yapabiliyor muyuz? Başka pek bilinmeyen özelliği var mı? Twitter'dan bildirim geldiğinde app gözüküyor. Ekranın tasarımını değiştirdiğimizde logo vs çıkar mı?

Türkçede sıkıntı yok bu arada, türkçe yüzünden almayanlara duyurulur.
    bende bugün aldım kordon takılı ve poşet içinde geliyor eskilerde saat bi kağıtta sabitti altta boşluktaydı kordon bunda o şekilde değil yani

• uyku ölçer özelliği çok kötü bence, illa yazılımın istediği saatler arasında mı uyumamız gerekiyor?
    mesela sabah 6 da yatıp öğlen 2 de kalkıyoruz ama bunu saymıyor.
    gece saat 12 civarında yattığımızda ise sayıyor... işleyiş prensibi saçma geldi bana.

titreşimini kapatamıyoruz bildiğim ve araştırdığım kadarıyla, bu da ayrı bir eksi.

nabız ölçeri güzel, normal tansiyon aleti ile de ölçtüm ikisi de aynı sonucu verdiler.

tüm özelliklerini kullandığınız zaman ise 1 hafta bile dayanmıyor bataryası, ee tüm özellikleri kapadıktan sonra da bir b*ka yaramıyor. saat zaten herkesin evinde vardır veya herkesin telefonlarında mevcut.

şahsi görüşüm, piyasa da şişirilmiş bir ürün.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.