Şimdi Ara

Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
19
Favori
68.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kalabalık oetamlarda iyi mi duruyo hocam alalımmı bizde tabsiyeniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.11.2016 da bi bundan bi de iwown 5 aldım bence iwown 5 daha kullanıslı. ikisini karsılastırırsak iwown5 in ekranı buyuk mesaj gibi bildirimleri okuma imkanı var ama sarjı 1 hafta 10 gun gidiyor. miband ise sarjı 20 gunden fazla gidiyor. ayrıca iphone uygulaması olarak miband daha iyi. tabi nabız ölçeri de mibandın artısı... bence hbden de alınabilir...
  • Boşuna heves etmeyin. Ben geçen sene n11den 150 tl iken heves edip almıştım ama 1 gün sonra iade ettim. Tam heveslik bir ürün. 3 gün kullanıp kenara atarsınız. Çok çok ihtiyaç yoksa heves amaçlı almayın derim. Nabız ölçmek isteyenlerse markette onlarca program var. Telefonun flaşıyla ölçüyorlar. Taş çatlasa +-1 farklı çıkar.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Runtastic programı tam olarak ne yapıyor hocam? Bende iPhone a indirdim de mi bandın kendi uygulaması var orda da adımları mesafeyi falan gösterdi ikisi aynı gibi geldi bana sildim sonra runtastic uygulamasını.

• ne zımbırtıya yarıyor bu
  • nabız koşu vs telefonlarda ölçüyor genelde fakat uyku ritmi için ciddi bir program varmı bilmiyorum bir de faydası olur mu acaba düzene sokmak için?
  • 2.99 tl zannedip girdim şimdi gidiyorum

• Benim ne zamandır aklımdaydı bir tane sipariş verdim.

Gearbeatte 24 dolara geliyor. Hepsiburada/gearbest arası 18 lira fark ediyor.

• Yaa sürekli bu ürünü görüyorm ne meşhur şeymiş nedir bunun numarası

• Ürünün linkini de atar mısınız senden ricam?

• bu var ya hayatımda gördüğüm en overrated şey.
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    "Abartılı" deseydin bir yerin eksilmezdi.

• kelmange kako kako kullanıcısına yanıt
    Durmasından değil hocam, sesten tlf duyulmadığı için takıyorum, avm lerde filan. Bu titriyor, kaçırmıyoruz çağrıyı

• unfortunately kullanıcısına yanıt
    ''overrated'' diyerek cümleye şekil katmak istiyorum.
  • Konu Açan Arkadaşa teşekkürler 1 Adet sipariş geçtim
  • Gaza gelip almayın bence..
  • çeker misin şunu gözümün önünden
  • geçende hb'dan aldım 2-3 gün kullandım saat takmayı bırakmıştım ancak telefonla eşleştirme problemi yaşayınca geri vermek zorunda kaldım bileklik anlayamadığım bir şekilde kullanılamaz hale geldi internette çözüm yolları mevcut hepsini denedim fayda etmedi bu problemi yaşayıp çözebilen varsa bilgilerini paylaşırsa belki tekrar almayı düşünürüm.
  • aliexpressten 17 dolara aldim 61 tl yapiyor. 80 civarina falan gelse hepsiburada mantikli ama %50den daha fazla fiyat farki olunca aliexpressi sectim yanina birde guzel kilif aldim. herkesin gonlune gore olsun iyi geceler
  • bu arada asla klasik saat takmaktan vazgecmeyecek biriyim. bu saati bileklik gibi olmasindan dolayi cagri bildirim duyma acisindan diger bilegime takmayi dusunuyorum yanina da saglam bir bileklik olabilir. malum bileklikler cok moda su siralar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.