Şimdi Ara

Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
19
Favori
68.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 99.90 tl :) Bonus çiçek kampanyasina dahil olur mu? Yoksa yanına 10 kuruşluk bir sey mi eklemek lazım? Bilgisi olan yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • içinizden biri İ kullanıcısına yanıt

Geçen haftadan beridir de 109.91 gibi bir fiyatı vardı, sayı hanesi 3'ten 2'ye inince fark ediyor demek ki fiyat algısı. İlk çıktığında HB'de 160 TL civarında satılıyordu galiba.
  • Telefonsuz bi işe yarıyor mu bu, çünkü koşuya giderken hiç bişey almıyorum yanıma?
  • Adım sayısıyla mesefa gösterir.Telefon olunca nabız takibi hızınızı felan gösteriyo yavaslayınca titreyerek uyarıyodu galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apollo31 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, hızı gösterse iyiydi bana en çok o lazım.
  • bisiklet kullanirken isime yarayabilir telefon calinca titriyor degil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Geçen haftadan beridir de 109.91 gibi bir fiyatı vardı, sayı hanesi 3'ten 2'ye inince fark ediyor demek ki fiyat algısı. İlk çıktığında HB'de 160 TL civarında satılıyordu galiba.

İnanın o fiyata düştüğünü bilmiyordum. 7. Yıl için aliexpress bekledim fakat oda yalan olunca dedim 20 tl daha fazla olsun hemen alayım. Şimdi böyle dedin ya bi bekleyesim geldi daha da düşer mi ki

• Arkadaşlar özellik olarak akıllı saatte çıta neresi? Adım sayar, nabız, bildirimde başka birşeyler var mı? Forumun f/p ürünü nedir vs..

• N11 de kuponla daha uyguna gelir
  • İhtiyacım var ama para da harcamak istemiyorum Ederi nedir ki bu ürünün? Benzer kalitede ürünler kaç lira, bu fiyata kaçmaz mı, birisi yeşillendirse çok sevaba girer.

• exe2000 kullanıcısına yanıt
    15 diye gösteriyor ama detaya girince 23 24 ten aşağı bulamadım ben :) o da 80 tl civarı ediyor 20 tl daha vermek mantıklı olabilir. yalandan da ola garantisi olur en azından :)
  • Zubizu n11de kod veriyor 100 liraya 15 lira. Daha uyguna gelir

• N11de 88 liraya alınabiliyor.

• Zubizuda goremedim kodu 200ustu %3 var kampanyalarda

• Var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

İhtiyacım var ama para da harcamak istemiyorum Ederi nedir ki bu ürünün? Benzer kalitede ürünler kaç lira, bu fiyata kaçmaz mı, birisi yeşillendirse çok sevaba girer.

ürün aslına bakarsan bir aksesuar kolda gayet güzel duruyor ben 109 tl ye aldım 1 hafta önce nabız ölçüyor adım sayıyor vs. telefonu sesize alıyorum bileklik titriyor dışarıdayken aslında çok ahım şahım bir şeyi yok param olsa samsung gear s3 alırdım spotify özelliği vs. var
  • Bana bildirimleri gösterecek(var mı yok mu, içerik önemli değil),şarjı uzun giden, Runtastic le senkron olacak(nabız/adım vs.) bir şey gerekli o kadar. O yüzden böyle bir şey istiyordum.
  • bildirim geldiği zaman diyelim detay veriyor mu? cevapsız çağrı varsa numara yada mesaj varsa içeriğini falan gösteriyor mu yoksa sadece bildirim mi_
  • strava hearth rate bağlantısı uyumu var mi?

edit : türkçe ağlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi larenuf -- 30 Mart 2017; 22:4:42 >
  • Düşünmüyor değilim ama kararsız kaldım, fiyat iyi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.