Şimdi Ara

Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
816
Cevap
19
Favori
68.982
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya güzel de, bir sene sonra yeni modeli çıkıyor, eskisi çöp oluyor. klasik saat o yönden taş gibi
  • Aliexpress'den kuponlarla 7.yıl indirimleriyle vs 15.99$=59₺'ye dün sipariş verdim kargoya verildi bakalım kaç güne gelecek asıl sıcak fırsat bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 30 Mart 2017; 22:15:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşimle kendime birer adet sipariş ettik, hadi hayırlısı bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Aliexpress'den kuponlarla 7.yıl indirimleriyle vs 15.99$=59₺'ye dün sipariş verdim kargoya verildi bakalım kaç güne gelecek asıl sıcak fırsat bu.

Harika fiyata almissiniz. Hala gecerliyse yontemi aciklayabilir misiniz? Bizde yararlanalim. Simdiden tesekkurler

• quote:

Aliexpress'den kuponlarla 7.yıl indirimleriyle vs 15.99$=59₺'ye dün sipariş verdim kargoya verildi bakalım kaç güne gelecek asıl sıcak fırsat bu.

Nasıl alıyoruz, hemen alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

ya güzel de, bir sene sonra yeni modeli çıkıyor, eskisi çöp oluyor. klasik saat o yönden taş gibi

bende çok güzel saatler var ama takmiyorum çünkü hiç bir işime yaramıyor sadece özel günlerde takıyorum gün içerisinde saat bana engel oluyor bu bileklik ise tam tersi yardımcı oluyor hem aksesuar hemde yardımcı bir cihaz klasik saatler ise tam tersi sadece görünüş yani aksesuar olarak kullanılabiliyor

Dediğim gibi saate verecek o kadar param olsa gear s3 alırım ama onunda şarjı 1-2 gün gidiyor mi band ise 20-25 gün gidiyor.

@Led Zeppelin

hocam sizin istediğiniz her şey var bu saat/bileklikte mesela annem arıyor bileklikte anne olarak gösteriyor veya mesaj geliyor whatsapp ise onun ikonunun çıkarıyor normal ise normal mesaj olarak gösteriyor nabız adam sayma ve ne kadar mesafe yürüdüğünü gösteriyor

• bluetooth tun sürekli açıkmı olması gerekiyor acaba ? öyleyse çok şarj yemezmi ?
  • bu arada bileklik alacaksanız sakın türkiyeden almayın çok kazık ben çinden kablosuz kulaklık aldım yanında beyaz kayışı 1 dolara aldım ikiside sorunsuz geldi
  • Yeni üyelere 4$ üzeri 3$ indirim kuponu vardı 2$ da seçkin kuponla o fiyata geldi.

Orijinal Xiaomi Mi Band 2 miband 2 fitness tracker nabız

http://s.aliexpress.com/YZV7BzeI

(from AliExpress Android)

• Hocam bende dün sipariş verdimde bluetooth sürekli açıkmı olmalı bu ürünü kullanırken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 30 Mart 2017; 22:35:59 >
  • quote:

Yeni üyelere 4$ üzeri 3$ indirim kuponu vardı 2$ da seçkin kuponla o fiyata geldi.

Orijinal Xiaomi Mi Band 2 miband 2 fitness tracker nabız

http://s.aliexpress.com/YZV7BzeI

(from AliExpress Android)

Peki kuponlar hala kullanılabilir mi var mı?
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    yeni üye olurken referansla mı olmak lazım ?

bakalım biz de

uygulamadan kod almıştım, 1 nisana veriyor kullanımını. ae konusunu iyi takip etmek lazımdı ama kaçırdık sanırım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 30 Mart 2017; 22:38:53 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Referanssız normal hesabıma geldi anasayfada bir yerde yeni üyelere özel sınırlı kuponlar yazıyordu tıkladım aldım 4 dolar üzeri 3 dolar geldi.

Referansla üye olunursa 5 dolar hediye geliyor 6 dolar üzeri belki öyle daha avantajlı da alınabilir.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    7. yıl indirimleri yarın sabah sona eriyor.

• bu alet ne işe yarıyor, tamam açıklamaları okudumda neden gerek duyuluyor anlamadım.
  • hocam bende de var mi band2, ben de ilk aldığımda normal saat olarak kullandım, sonrası eski saatime döndüm,ağırlığına alışmışım takoz seikonun :/ şimdi yürüyüşte ya da kalabalık ortamlara girdiğimde takıyorum. eşime de aldım, duymadım geyiğini kaldırdık. o her an takıyor
  • oktay1910 kullanıcısına yanıt
    Üye oldumda çek vermedi. Ayrı bir linkten olmuyorduk umarım.
  • Nétwork kullanıcısına yanıt
    Ana sayfada yeni üyelere sınırlı teklif felan diye bir kısım yokmu?

Referansla üye olanlara 5$ veriyor 6$ alt limitli o da ayrı

• Hocam kolunuza takıp bi resmini atabilirmisiniz nasıl duruyo merak ettim

• Aliexpressten 65 tlye geldi bana 3 haftaya gelir inşallah

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.