Şimdi Ara

Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
19
Favori
68.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ray2

Resmi değil, kullanıcı bildirimi benimkisi. Cihazdan iki tane var bende. Biri çocukta biri bende. Bendekini bir süre normal kullandıktan sonra mi band tools satın alıp bir süre de öyle kullandım. Mi band tools, belirgin bir şekilde şarjı azaltıyor. Sizde öyle bir durum olmaması mümkün değil. Çünkü ek bir yazılım daha devreye giriyor ve bu yeni yazılımın titreşimi daha çok. Otomatik olarak artacaktır yani pil tüketimi. Sizde öyle olmamış olması, sadece yeterince kullanmadığınız ile ilgili olabilir. Ne kadar süre boyunca mi band tools yazılımını kullandınız ve ondan önce ne kadar süre boyunca orjinal yazılımla kullandınız? Kıyaslama için bu durum gerekir.

Öte yandan günde sadece %3 gitmesi de ilginç. Zaten cihazın günlük %5 civarı tüketmesi normal olan. Günlük %5 demek, aşağı yukarı 20 günde şarj demek. Siz hangi özelliklerini kullanıyorsunuz yazılımın ? Bendeki durum şöyle;

1. Mesaj
    2. Çalma titremesi
    3. Uyku ölçümü
    4. Whatsapp
    5. Mail
    6. Otomatik nabız ölçümü (bu önemli şekilde etkiler)

Ek olarak bir de adımsayar filan devrede işte.

tamam işi gucu biraktik yalan soyluyoruz.siz bilir kişisiniz, program kotu.daha fazla munakaşaya girmiycem.

• Mi Bandage'a bir türlü Mi Band 2'yi bağlayamadım. Mac adresini girerek bile defalarca denedim ama görmüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar mi band 2 geldi türköeyken güncellemeleri yaptı ingilizceye alıp güncelleyince aonra tekrar türkçeyr çevirince 1 kaç yeni özellik geliyor siye okumuştum.

Fakat ingilizceye alıp uygulamaya girdim uygun güncelleme yok dedi en başta türkçede iken 2 güncelleme yaptı o yüzden mi böyle oldu?

Android içinde geçerlimi bu olay ingilizce güncelleme yapıp sonra türköçeye çevirme olayı? Bunda uygulama dilinimi türkçe yapıyoruz yoksa telefon dilinimi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kefelon kullanıcısına yanıt
    Mi bandage ne hocam birde uygulamaları yönete giriyorum ama mesajı bulamadım normal mesaj bildirimlerini açacaktım?

• Mi Tools aldım 9.99₺'ye şimdi herşey güzel de mi fit de bağlı olması gerekir mi acaba yinede mi fit teki bildirimleri vs tüm herşeyi kapatayımmı?

• Hocam mi fit ile işimiz kalmıyor mu bu program ile? Mi fiti kaldırayımmı bende aldım da yada mi fitteki bildirimleri vs iptal edeyimmi çakışma olmaması için?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Hocam mi fit ile işimiz kalmıyor mu bu program ile? Mi fiti kaldırayımmı bende aldım da yada mi fitteki bildirimleri vs iptal edeyimmi çakışma olmaması için?

2 side durması gerekiyor.
  • Arkadaşlar mi fit te nabız ölçümü saati 1 saat ileri gösteriyor sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 24 Nisan 2017; 22:30:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

iyiymiş. parça atlatma var mı? en büyük eksiği bu bence. telefon cepte yürüyüş yaparken zor oluyor.

Evet hocam parça atlatma da var

Siz ses kısma açma ve parça ileri/geriyi nasıl ayarladınız ekran görüntüsü atabilirmisiniz ben pek becerelim dokunmayı ayarlayamayı
  • LorduSs L kullanıcısına yanıt
    Bende beceremeyip sildim uygulamatı hocam ayarlanmıyor çok zor aslında 😂

• Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    Bende aliden aldım ürün bugün ulaştı, bana 50 tl ye geldi ürün

İos kullanıyorum mi fit ile ayarları yaptım, başka uygulaması yok sanırım?

• Arkadaşlar arayanın adını görüntülemeyi yapamadım , yapabilen varsa anlatabilir mi? rica etsem
  • Benim cihazda geldi. Yapılması gereken neler var konu çok uzun olduğu için bulamadım. Yardımcı olur musunz ?

• swatter kullanıcısına yanıt
    BToolkit programı var, programı açıp bluetooth eşleşmesini kaldır.
  • Hepsiburada'da bugüne özel %10 ek indirim var.

Xiaomi Telefon Aksesuarlarında Sepette %10 indirim !
    98,92 TL
  • ürünü n11 den almayı düşünüyorum, sizler hangi mağazadan aldınız?
  • LorduSs L kullanıcısına yanıt
    +1910
  • Arkadaşlar bu mi band 2 kaç metre uzaklığa kadar çeker? Kaç metreye kadar bildirim gelir? Bu bluetooth çekim mesafesi kullanılan alete göre değişiyor mu yoksa bluetooth çekim mesafesi standart mıdır?

• Arkadaşlar davranış etiketlemeden uykuyu mu seçmem lazım yoksa kendi uyku takibini yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Arkadaşlar bu mi band 2 kaç metre uzaklığa kadar çeker? Kaç metreye kadar bildirim gelir? Bu bluetooth çekim mesafesi kullanılan alete göre değişiyor mu yoksa bluetooth çekim mesafesi standart mıdır?

Yan odada çekmez. Bulunduğu odada cekiyor sadece.

Cantaya koyup teli sesi kısabiliyorsunuz. Bildirimler kolunuza titresim olarak geliyor. Sadece siz duyuyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.