Şimdi Ara

Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
19
Favori
68.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Anoniimm

1 hafta sabrettim her gün girip okuyorum ama dayanamıyorum alıcam sanırım n11 den global versiyonu 10₺ çek ile 99 a alabiliyorum normalde gear fit 2 alıcaktım ama ios için çok problemliymiş bu yeterli gibi geliyor alsam mı almasam mı beni sabah uyandırsın adımı saysın bildirim gelsin yeter ki bu da karşılayacak gibi android olsa düşünmeden alıdım ama ios için... kararsızım

+1 bende 105 liraya alıcam alsam mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

Arkadaşlar ürünü Aliexpress'ten aldım dün geldi toplamda 14-15 gün bekledim 20 lira için beklemek tabii ki değdi 83 küsür liraya CE sertifikasıyla geldi. Yani galiba global sürüm bu. Ürün hakkında bayağı konuşulmuş ben bi uygulamadan bahsedeyim

Kurcalarken bu konuda ücretsiz Mi Bandage uygulamasını gördüm ve deneyeyim dedim biraz kurcaladım. Uygulama ile müzik sesini kısabiliyor/artırabiliyorsunuz. Ya da değiştirebiliyorsunuz. Kendinize özel ayarlıyorsunuz.

Hangi satıcıdan aldınız? Eternal Team adlı mağazadan aldım 5 günde kargoladılar. 15 gün geçti hala uçağa verilmedi bile. 20 gündür bekliyorum. Şahsen Türkiyeden almadığıma pişman oldum.

• Trden 90 liraya aldım 10 lira worldpuan kazandım 80e geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: betakors4n

Trden 90 liraya aldım 10 lira worldpuan kazandım 80e geldi.

90 liraya nerden aldınız hocam

• Ebüyubiiii kullanıcısına yanıt
    N11den. Gomate satıcısından. Zubizu 10 TL indirim veriyor dostum kod.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni kayıt olana sanırsam 10 TL indirim veriyor gittigidiyor 95 TL ye aldım
  • Ebüyubiiii kullanıcısına yanıt
    valla aksesuar olarak kullanım için değil de, insanı yürüyüşe motive ediyor. ben 2 haftadır, duş harici kolumdan çıkartmadım hiç. günde 4-5 bin adım atarken, şimdi 11-12 bin altı atmıyorum. her akşam yürüyüşe çıkıyorum.

basit çok fonksiyonu olmayan bir ürün, fiyatı da buna göre makul. uzun vadede memnun kalırsam ileride pahalı modellerine bakarım. şimdilik oldukça iş görüyor.

• Faydalarından bir tanesi beni yürümeye teşvik ediyor. Kendime 8.000 adım hedef koydum. Akşam iş çıkışında baktım 5.000 adım olmuşum, 8.000 'e tamamlamak için fazladan yürüyorum. Motora bindiğim için motor üstünde telefonum çalınca hiç bir zaman duyamıyordum. Şimdi, bileklik titreyince hemen motorumu sağa çekip, cep tele bakıyorum. Güneşli havalarda ekranı görmek çok zor.
  • Kredi kartımda 100tl puan var hep bu konunun son sayfasını okuyorum sonra vazgeçip çıkıyorum.
  • paralı uygulamayi satın aldım arkadaşlar.arayan numarayi gosteriyor.whatsapp da da gosteriyor.ayrıca ucretsiz uygulamadaki 3 sn gecikme paralı uygulamada yok.0 sn gecikme.istediginiz uygulamayi istediginiz gibi saate senkronize debiliyorsunuz.10 tl.ayıca titresim modelleri ve bi bildirimi kac defa calması gerekitigi gibi ayarlarda mevcut.ben tavsiye ederim

ayrıca saate guneşte gozukmuyor diyenler evet gozukmuyor ama en kaliteli telefonun ekranida guneşde cok zor gormesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

paralı uygulamayi satın aldım arkadaşlar.arayan numarayi gosteriyor.whatsapp da da gosteriyor.ayrıca ucretsiz uygulamadaki 3 sn gecikme paralı uygulamada yok.0 sn gecikme.istediginiz uygulamayi istediginiz gibi saate senkronize debiliyorsunuz.10 tl.ayıca titresim modelleri ve bi bildirimi kac defa calması gerekitigi gibi ayarlarda mevcut.ben tavsiye ederim

ayrıca saate guneşte gozukmuyor diyenler evet gozukmuyor ama en kaliteli telefonun ekranida guneşde cok zor gormesi.

Telefon android mi ios mu

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayy82

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

paralı uygulamayi satın aldım arkadaşlar.arayan numarayi gosteriyor.whatsapp da da gosteriyor.ayrıca ucretsiz uygulamadaki 3 sn gecikme paralı uygulamada yok.0 sn gecikme.istediginiz uygulamayi istediginiz gibi saate senkronize debiliyorsunuz.10 tl.ayıca titresim modelleri ve bi bildirimi kac defa calması gerekitigi gibi ayarlarda mevcut.ben tavsiye ederim

Telefon android mi ios mu

android
  • Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    abuzerov kullanıcısına yanıt
    Hiçbir fark yok arkadaşlar, birinin kutusu çince diğerinin ingilizce, o kadar.
  • Arkadaşlar. Yukarıda paralı uygulama mi band tools konusunda birşeyler yazıp artı ve eksileri sıralamıştım. Kullandıkça bir durum ile daha karşılaştım. Mi Band tools yükledikten sonra hem telefon ve hem de saatin pil kullanımı arttı. Özellikle saatin pil tüketimi neredeyse iki katına çıktı. Bu normal zira titreşim özellikleri daha gelişmiş ama bunun bedeli olarak önceden 20 günde bir şarj edilen cihaz, on gün içinde yeniden şarj istemeye başladı. Paralı uygulamayı alacak arkadaşlar bunu da hesaba katsın. Ben gelecek ilk güncelleme ile Orjinal yazılıma dönüp, bu paralı uygulamayı kaldıracağım.

• Ücretli yazılım için bir kampanya vs bekliyorum misal geçen sene TT nin play den ilk alışverişe 10 liraya kadar ücret almaması gibi kampanyalar. Çünkü uygulamayı yapan kimse iyi yapmış lisans işini ne Lucky pather ne paid cracked apk işe yaramadı. Çok elzem ve gerekli bir uygulama değil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ray2

Arkadaşlar. Yukarıda paralı uygulama mi band tools konusunda birşeyler yazıp artı ve eksileri sıralamıştım. Kullandıkça bir durum ile daha karşılaştım. Mi Band tools yükledikten sonra hem telefon ve hem de saatin pil kullanımı arttı. Özellikle saatin pil tüketimi neredeyse iki katına çıktı. Bu normal zira titreşim özellikleri daha gelişmiş ama bunun bedeli olarak önceden 20 günde bir şarj edilen cihaz, on gün içinde yeniden şarj istemeye başladı. Paralı uygulamayı alacak arkadaşlar bunu da hesaba katsın. Ben gelecek ilk güncelleme ile Orjinal yazılıma dönüp, bu paralı uygulamayı kaldıracağım.

hocam cok genelleme ve sizin verdiginiz bilgiler resmiymiş gibi konusuyorsunuz.hayır bende oyle bir sorun yok.bende gunde sadece yuzde 3 gidiyor gunde.buda 33 gun yapıyor.bence sizin cihazınızda sorun var.programı bende 4 gundur kullanıyorum.cok begendim ve oneriyorum herkese.

• Mi band şifremi unuttum samsung cihazımdan eşleştirmeyi kaldırmam gerekiyor nasıl yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
  • yokmu bilen
  • Arkadaşlar gece bluuetooth açık bilekliğe bağlı iken sabaha kadar telefonunuzda ne kadar şarj azalıyor birde bluuetooth kapalı iken ne kadar şarj azalıyor hiç denediniz mi acaba bunu

• Resmi değil, kullanıcı bildirimi benimkisi. Cihazdan iki tane var bende. Biri çocukta biri bende. Bendekini bir süre normal kullandıktan sonra mi band tools satın alıp bir süre de öyle kullandım. Mi band tools, belirgin bir şekilde şarjı azaltıyor. Sizde öyle bir durum olmaması mümkün değil. Çünkü ek bir yazılım daha devreye giriyor ve bu yeni yazılımın titreşimi daha çok. Otomatik olarak artacaktır yani pil tüketimi. Sizde öyle olmamış olması, sadece yeterince kullanmadığınız ile ilgili olabilir. Ne kadar süre boyunca mi band tools yazılımını kullandınız ve ondan önce ne kadar süre boyunca orjinal yazılımla kullandınız? Kıyaslama için bu durum gerekir.

Öte yandan günde sadece %3 gitmesi de ilginç. Zaten cihazın günlük %5 civarı tüketmesi normal olan. Günlük %5 demek, aşağı yukarı 20 günde şarj demek. Siz hangi özelliklerini kullanıyorsunuz yazılımın ? Bendeki durum şöyle;

1. Mesaj
    2. Çalma titremesi
    3. Uyku ölçümü
    4. Whatsapp
    5. Mail
    6. Otomatik nabız ölçümü (bu önemli şekilde etkiler)

Ek olarak bir de adımsayar filan devrede işte.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.