Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba. bizim cihazda youtube en fazla 720p veriyor. bunu 1080 yapma yolu yokmu acaba? amazon prime video da 1080 çıkıyor mesela

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt

YouTube vanced işini fazlasıyla görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • safeline S kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTube premium kullanıyorum şu an. Vanced kurma şansım yok gibi. Sıkıntı olur .
    MIUI 12 kullandım 1 hafta kadar ondan 1080p vardı ne güzel

Edit: denemek için kurdum vanced de de en fazla 720 var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 5 Aralık 2020; 18:53:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim bildiğim ekran ne veriyorsa, onu izlersiniz. Vanced'da 1080p de olsa 4K da olsa 720p'ye talimiz.
    YouTube vanced açın ayarlara girin ardından vanced ayarları - video ayarları - çözünürlük kontrolü ayarını açarsınız bütün çözünürlükler açılır.
  • NemesiS_81 kullanıcısına yanıt

müsait olduğunda lineage os 18 ,n kurulum adımlarını

yazabilirmisin. ingilizcem zayıf kusura bakma .

• Cihazın orijinal romunu kullanıyorum. Kamerası çok yavaş. Benim bıdığın anlık güzel bir pozunu çekecek oluyorum kamera açılıp odaklana kadar o an kaçıyor.

Yokmu hızlandırmanin yolu

• garibanın yüzü gülür mü hiç..

bir iki hafta kadar önce google güvenlik güncellemesi yaptım, herhangi bir ayar değişikliği veya uygulama yüklemem de olmadı bunun haricinde.

şimdi bluetooth kapanmıyor, kapatıyorum 5 sn sonra oto. açılıyor..

bt ile samsung gear saatimi eşleştirdim aldığım günden bu yana sorunsuz kullanıyordum, akşamları saati çıkartıp bt kapatıyordum artık kapatamıyorum..

bağlantı ayarları sıfırlaması yaptım, saatin uygulamasını sildim, samsung accesory service uygulamasını kaldırdım, izinler bölümünde bt kısmı zaten yok, benzer konulara baktım konum açınca bt yi de tetikleyen ayarlar varmış, konumda kapalı, kapalı dahi olsa wi-fi ve bt aygıtları daima tara diye bir ayarı var o da kapalı, sistem uygulamalarında bt önbellek ve depolama veri sil işlemini yaptım, ne yaptıysam kapanmıyor bu meret

• BySerkan kullanıcısına yanıt
    Son zamanların en çok sorulan sorusu bu soru :))

HES uygulaması yüklü ise telefonda o otomatik açıyor hocam. 1 haftadır bu soruyu çeşitli yerlerde 30. Falan görüşüm. Başka başka cihazlar ile :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Son zamanların en çok sorulan sorusu bu soru :))

HES uygulaması yüklü ise telefonda o otomatik açıyor hocam. 1 haftadır bu soruyu çeşitli yerlerde 30. Falan görüşüm. Başka başka cihazlar ile :)

Allah razı olsun reis :) hiç aklıma gelmezdi hes

• Stabil derken Android 9 ile kıyaslandığınızda ne durumda hocam? Ben Android 9 u uzun zamandır kullanıyorum. Ekran süresi ve akıcılıktan memnunum. Düzeldiyse Android 10u deneyebilirim.

• Size katılıyorum.Bende bunlara ek durduk yere kapanıp açılma sorunu vardı.Günde bir kere oluyordu.O da gitti.Gece güç tasarruf moduna alınca 9 saat wifi kapalı beklemede %1 güç yiyor.Fakat aynı sürede normal modda %4 yiyor.Bu biraz fazla.Umarım bunu da düzeltirler
  • Bu cihazda kronik bir sorun yok sanırım konusuna yorum dahi atilmiyor uzun süre yada fazla satmadı :)

• 3.tekil şahıs 3 kullanıcısına yanıt
    Cihazın sıfırı uzun zamandır ülkeye gelmiyor. Kronik bir sorunu yok. Xiaomi arada bozuk güncelleme verirse anca sorun öyle çıkıyor :)

• 3.tekil şahıs 3 kullanıcısına yanıt
    Bir seneye yakın zamandır eşim kullanıyor hiçbir sorun yaşamadık, benim duyduğum bir kronik sorunu da yok
  • Ggl carrier uygulama dondurdum öncesinde 1 nolu pil tüketicisi.idi . Şimdilik günlük pil tüketimi böyle yakında tamamen ggl olmadan kullanırsam çok daha iyi olur.lineage-yada lin destekli crdroid.
    Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytradm -- 29 Aralık 2020; 10:53:7 >
  • @bytradm CRdroid ekran süresini merak ettim ss te gözükmemiş gün olarak çok iyi gözüküyor bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatataftaf -- 29 Aralık 2020; 16:33:38 >
  • 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.