Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (244. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
53
Favori
273.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Donmalar devam ediyor, ben artık bir markayı çok güncelleme veriyor diye tercih etmenin yanlış olduğunu düşünmeye başladım. Bu telefonun iki yıl önceki hali ile şu andaki durumu arasında çok büyük fark var. Her güncelleme telefonu geri götürdü. Varsın Android sürümü eski olsun stabil çalışsın yeter, saf androidi seviyorum ama iş güncellemeye gelince aynısını düşünmüyorum. Bir sonraki telefon tercihimi yaparken bu telefondan sağlam bir ders aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saf Android deneyimini hakkıyla yaşamak için Pixel cihazların ülkemize gelmesi şart. Şu halde bu imkansız görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Saf Android bazen kolaylık bazen zorluk. Sade olduğu için hızından memnunum başka bir çekiciliği yok. Güncelleme bende yavaşlamaya sebep olmadı ama hızlı şarj tüketimine çözüm halen yok. Telefon değiştirmeyi düşünüyorum ama orta seviye telefonlar bile el yakıyor.
  • Arkadaşlar mi a2 olarak kullanmaya hiç uğraşmayın bootloader kilidini açıp trwp ile telefonu mi 6x e dönüştürün. 4-5 aydır miui olarak kullanıyorum sıfır sorun.
  • K@sToR kullanıcısına yanıt
    Cihazı alma sebebim saf Android kullanmaktı hocam. Haliyle ben dahi bunu düşünmeye başladım. Sorunlar bıktırdı.

• K@sToR kullanıcısına yanıt
    Hangisini yüklediniz acaba, referans link gönderebilir misiniz. Telefon değiştirmiyoruz, yazılım değiştirelim bari

• miuiturkiye forumlarından önce Mi A2 yi mi 6x'e çevirme adımlarını yapıp. Sonra trwp ile aynı forumdaki mi ui 12 beta romunu yükleyebilirsin.
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-a2-miui-12-mi-a2yi-mi-6xe-cevirme-rehberi-02-05-2020.57281/
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-6x-xiaomi-eu-beta-rom-miui-12-20-5-21-pie.80339/

• Hocalarım yeni telefon arayışına girdim. Note 9 pro yu gözüme kestirdim. Tavsiye edeceğiniz bir cihaz var mıdır. F/p ve mümkünse batarya kapasitesi yüksek olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: meself

Hocalarım yeni telefon arayışına girdim. Note 9 pro yu gözüme kestirdim. Tavsiye edeceğiniz bir cihaz var mıdır. F/p ve mümkünse batarya kapasitesi yüksek olsun
    Ben mi note 10 lite kullanıyorum. oldukça da memnunum. Note 9 serisinde kameraya toz kaçma sorunu varmis.

• meself kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun şimdiden hocam. Fiyatına ve ülkemize gelme durumuna bakmak kaydıyla Galaxy M51 fena durmuyor.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Mi 10 lite az önce baktım. Redmi almaktan sa mi 10 lite daha mantıklı geldi. Duruma göre karar vereceğim artık.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam. Samsun sevmiyorum bir türlü ısınamadım. Valla yalan söylemeye gerek yok kaçak almayı düşünüyorum.

7000 mAH pilden bahsediyoruz be hocam.

• Redmi k30 5G düşünen var mı, sanırım hala resmi olarak satılmıyor

Vay maşallah. Teknik özelliklerine bakmadım hocam. Şuan araştırma yapıyorum. Ama gönlüm hala xiaomi diyor oppo falan da bakabilirim duruma göre

• Mi 10lite 2700n
    Note9 pro 2150 TL fiyat aldım. Arada ki farkı verip mi 10 lite almaya değer mi acaba

Değer bence hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

7000 mAH pilden bahsediyoruz be hocam.
    M31'de 6000 mah'ti sayfalarinda bakiyorum kullanıcılarının hepsi sarjinin anca 4000 mah gibi gittiğini söylüyorlar. Exynos islemciden dolayı verimli degilmis ayrıca hizli sarj olmadigi icin 3.5 saatte tam doluyormus. One iu'da sarj konusunda biraz savruk. Benim a71 bir gunu zor cikariyor. En azindan mi note 10 lite'in 5240 mah bataryasi 70 dk'da full dolup, 2 gun civari sarji gidiyor. Ondan daha cok memnunum. M51 de benzer sekildeyse 7000 mah anca goz boyama olur hocam.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum hocam. Elbette Mi Note10 Lite yanında lafı olmaz M51'in.

Duruma göre hareket edeceğiz artık hocam. Alamama ihtimalim de var.

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.