Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MortingenSitranze M kullanıcısına yanıt
    A2 kamerası, islemcisi , hizi seni uzmez. Bataryası yoğun kullanimda 1 gün rahat cikariyor gayet memnunum bataryadan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarhur S kullanıcısına yanıt
    Mi A2 kullanıyorum ve görüşme sırasında ekran gayet de güzel kapanıyor. Bence önce sensörün yerini öğrenmeyi denemelisiniz.

• MERHABALAR ÜRÜN İLE İLGİLİ ŞİKÂYETLERİMİ YAZAYIM BELKİ BAŞKALARI VEYA GERİ BİLDİRİM İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM DİYE DÜŞÜNDÜM.
    1. EN ÖNEMLİ PROBLEM TELEFONLA İLK GÖRÜŞME ESNASINDA KENDİ KENDİNE NUMARATÖRLERE BASIYOR SESİ AÇIYOR KAPATIYOR BLUETOOTH A GİRİYOR HÜCRESEL VERİYİ KAPATIYOR BAŞKALARINI ARAMAYA ÇALIŞIYOR AHİZE SESİ YA ÇOK YÜKSEK YA DA ÇOK DÜŞÜK OLUYOR.
    2. HOPERLÖR VE KULAKLIKTAN ÇIKAN SES SORUNLU HOPERLÖRDEN GELEN SES BAZEN BUĞUK GELİYOR KULAKLIKTAN İSE CILIZ VE YÜKSEK SES GELMİYOR.
    3. TELEFONU TERS ÇEVİRİP ARKA KISIMA HAFİF VURULDUĞUNDA İÇİNDE SANKİ YAY SESİ GİBİ TIN TIN SES GELİYOR TİTREŞİM MOTORUNDAN MI KAMERA SENSÖRÜNDEN Mİ BİLMİYORUM AMA SES ÇOK RAHATSIZ EDİCİ.
    4. UYARLANAN PARLAKLIKTA KULLANILDIĞINDA KARANLIK YERDEN IŞIKLI ORTAMA GİRİNCE IŞIK GEÇİŞLERİ ÇOK HIZLI VE KESKİN BUNUN BİRAZ DAHA YAVAŞ GEÇMESİ GEREKİYOR.
    5. YOUTUBE UYGULAMASININ ÇALMA EKRANINDA KENDİ NAVİGASYON BARI KAYBOLMUYOR HEP KALIYOR İLLA X E BASMAN GEREKİYOR NORMAL ŞARTLAR ALTINDA PLAY PAUSE TUŞU BELLİ BİR ZAMANDAN SONRA KENDİ KAYBOLMASI GEREKİYOR AMA KAYBOLMUYOR.
    6. GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BATARYA HIZLI TÜKENİYOR KULLANMADIĞINDA SORUN YOK AMA UYGULAMALARI AÇTIĞINDA TIKIR TIKIR ŞARJ GİTMESİ TELEFONDA SORUN MU VAR ALGISI KENDİ KENDİNE İNSAN DÜŞÜNÜYOR.

bugün itibari ile amazon.com a iade sürecini başlattım

• 1. Sorun ben de yok.
    Tıkırtı sesleri bende de var ama ariza olmadığını öğrendikten sonra dert etmedim.
    Ekran parlaklığı da öyle sert mi geçiyor bilmiyorum ama geçse de ne fark eder takılacak bir şey mi o ?
    Ben normal kullanimda 7-8 saat rahat alıyorum ne kullanirken ne kullanmazken pilin su gibi aktığı olmuyor bu a2 lerde mi oyle anlamadım. Bendeki 6x.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

1. Sorun ben de yok.
    Tıkırtı sesleri bende de var ama ariza olmadığını öğrendikten sonra dert etmedim.
    Ekran parlaklığı da öyle sert mi geçiyor bilmiyorum ama geçse de ne fark eder takılacak bir şey mi o ?
    Ben normal kullanimda 7-8 saat rahat alıyorum ne kullanirken ne kullanmazken pilin su gibi aktığı olmuyor bu a2 lerde mi oyle anlamadım. Bendeki 6x.
    ben cihazı 1500 tl ye almıştım işin kötü tarafı şimdi buna benzer özellikli cihaz yok ne yapacağım onu da bilmiyorum aynı cihazı alacağım aynı sorunla karşılaşmayacağımın garantisi de yok bir süre eski telefonla idare edeceğim.
  • Mi a2 aldiysan ve iade ettiysen mi 6x al. Saf androiddeki saçmalıklar yok en azından.
    Ya da yeni çıkan 7 modelini bekle onu alırsın.

• quote:

Mi a2 aldiysan ve iade ettiysen mi 6x al. Saf androiddeki saçmalıklar yok en azından.
    Ya da yeni çıkan 7 modelini bekle onu alırsın.
    redmi not 7 veya yeni modelini bekleyeceğim yada alternatif bir rakip olursa onu deneyeceğim xiaomi markasına ve bu modeli ile sorunum yok elektronik şans işi bana büyük bir ihtimal sorunlu ürün gelmiştir diye düşünüyorum.
  • 1. Maddeye katılıyorum ama bu sorun A2 nin sorunu değil Google telefon uygulamasının sorunu, aynı sorun A2 lite ve Android one general mobile modellerinde de var, 2. madde hiç kulaklık takmadım şimdiye kadar, ama hoparlör gayet net ve yüksek, müzik dinlerken keyif alıyorum, 3. Madde çoğu telefonda olabilen bir durum bence bu sorun değil size kalmış, 4. Madde ben hiçbir telefonumda otomatik parlaklık kullanmadım bu sebeple bana göre yine sorun değil, 5. Sorun YouTube in kendi uygulamasını da hiç kullanmadım hep kullandığım browserler üzerinden YouTube açarım, 6. Madde, herkesin dilinde A2 ile ilgili şarj çabuk bitiyor algısı olmuş, önceki sayfalarda defalarca pil testi görüntülerim mevcut, A2 ile 7.30-8 saat ekran sürelerini çok gördüm tabii oyun oynamadan, oyun oynadığınızda şarj her telefonda gidiyor yine bu telefona has birşey değil bu arada oyun oynarken mesela 2 saat pubg oynayıp 4-4.5 saat ekran görüntüleri de aldım onların da görüntüleri mevcut, önceki sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Son olarak bundan önce Samsung c5 pro, Huawei p9 lite, p8 lite, LG g flex 2, xiaomi Mi 5, gm 4g, discovery, Motorola atrix VS çok çeşitli telefonlar kullandım ve çok tecrübelerimde mevcuttur (çoğu arkadaş anlamayabilir ama root, rom, işleriyle de çok uğraştım) ve bu tecrübelerime dayanarak bu yorumları yaptım ve halen şahsım adına şuan ülkemizde bu paraya daha iyi bir performans ve kamera kalitesi olan telefon yoktur deyip noktayı koyuyorum inşallah yazdıklarım bu telefonu almaya niyetli arkadaşlara yardımcı olmuştur.

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediklerine katılıyorum ve kanitlayacak şeyleri ben de yazayim.
    Daha önce Lg g3, g4, g pro lite, (3000 mah)
    Gm 5 plus(3100mah), Lenovo k6 note(4000mah) lg g6 ve su an hatirlamadigim modeller kullandim. Bu cihaz da 3010 mah ve eskiden kullandigim telefonlardan haliyle cok daha performansli. Batarya kisminda ise hepsinden daha iyi. Bunda başarılı yazilimi (her ne kadar işlemci yüksek frekanslarda çalışıyor dense de) ve yeni nesil 14nm islemcinin de faydasi var. 4000 mahlik k6 note ile ayni pil omrunu (belki daha iyi) veriyor üstüne bir de 3 kat daha fazla performans veriyor.

Normal kullanimda wifi ve otomatik parlaklik ile 7 saat rahat alıyorum, işlemciyi yormayacak seyler mesela film gibi bunlari yapsam 8 saati rahat geçer.
    2 saat pubg oynasam, toplam 5.5 saat ekran süresi alıyorum. (Yukarıda ss ler var.)
    Bu telefon için o kadar cok kötu yorum var ki batarya kisminda acaba benim telefon mu farkli dusunmeden edemiyorum. Ayrıca mi 6x benim cihaz. Miui 10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi general4242 -- 24 Ocak 2019; 17:15:36 >

• Evet Telefonda bazı sorunlar var ve Xiaomi bu sorunları gidermiyor.(Ekran parlaklığı,hotspotun 5 ghzde açınca kapanması vs...).Saf android çok saf geldi bana.Telefon çok boşmuş gibi.

• Arkadaşlar Mi6x ile Mi 8 lite arasında cok ahım sahım fark varmı özellikle kamera konusunda almışken birkere alayım diyorum
  • nediyonlasen kullanıcısına yanıt
    Kamera bilemem de ekran olarak mi 8 lite daha guzel tabi. Çerceveler daha ince.

• Merhaba arkadaşlar. Bugün Mi A2 ile aranıza katılmış bulunmaktayım 😊 uyuz olduğum bir konu var, rehberde bazı kişiler çift gözüküyor! Bunu engellemenin bir yolu var mı acaba? eski Android telefonumda olmuyordu ama bunda oluyor!

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Rehber uygulamasında goruntulenecek kişiler diye ayar olması lazim oradan sadece google hesabi ya da telefon gibi secenekler olur oralari kurcalayin. Bendeki 6x olunca ss atamıyorum.

• Arkadaslar kibristan almayi dusunuyorum a2 malum kayit fiyatları cok yukseldigi icin eğer illede pasaport kaydi gerekiyorsa yani imei atilmiyorsa mecburen vazgecicem . İmei atiliyorsa f/p icin cok makul bir telefon 3 ay daha burdayim turkiyeden garantili almayı istiyorum ama suan bile emanet telefonla yaziyorum yaziyi . Simdiden tesekkurler

• jrflory J kullanıcısına yanıt
    Madem kayıtli olmasina takmiyorsunuz mi 6x alın geçin mi a2 nin esprisi yok. Saf android lanet bir sey. Bu ucuz olan mi 6x ler kayitli mi bilmiyorum ama imei atilan alirsaniz kolay kolay imei uçmaz uçarsa da aldığınız yer telefoncu falansa ucretsiz atar tekrar. Pahali bir şey de değil.

• quote:

Rehber uygulamasında goruntulenecek kişiler diye ayar olması lazim oradan sadece google hesabi ya da telefon gibi secenekler olur oralari kurcalayin. Bendeki 6x olunca ss atamıyorum.
    Yok kardeşim olmuyor! Ancak aynı telefonu kullanan bir arkadaş bu soruya cevap verebilir diye düşünüyorum.

Sizin için google rehberi yükleyip bakiyim.
    Kişileriniz nerede kayıtlı google hesabinizda mi ?

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• quote:

Sizin için google rehberi yükleyip bakiyim.
    Kişileriniz nerede kayıtlı google hesabinizda mi ?
    Telefon hafızasında yüklü kardeşim. Teşekkür ederim deneyeceğim şimdi.

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.