Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kişiler telefon hafizasinda yüklü iste rehberdeki cift goruntulenme sebebi birisi normal numara digerleri de whatsapp numaralaridir. Kişi numaralarini google hesabiniza aktarirsaniz telefon değistirirken hem rahat olur hem de sadece google hesabımı goruntule seçerseniz tek olarak gözükürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Kişiler telefon hafizasinda yüklü iste rehberdeki cift goruntulenme sebebi birisi normal numara digerleri de whatsapp numaralaridir. Kişi numaralarini google hesabiniza aktarirsaniz telefon değistirirken hem rahat olur hem de sadece google hesabımı goruntule seçerseniz tek olarak gözükürler.
    Kişi kaybı ihtimali nedeniyle Google hesabı kullanmak istemiyorum kardeşim. Bu arada tarifini uyguladım ve sorun çözüldü 😊 çok teşekkür ederim 🙏

Ekran görüntüsünü nasıl alacağım 😊 konu hakkında bilgin var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 24 Ocak 2019; 23:22:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mylove kullanıcısına yanıt
    Nasıl çözüldü anlamadım orada google hesabı gözükmüyor mu sizde ?
    Ben de kisi kaybı diye kullanmadim baslarda hep kayboldu simdekiler silindi

• quote:

Orijinalden alıntı: general4242

Nasıl çözüldü anlamadım orada google hesabı gözükmüyor mu sizde ?
    Ben de kisi kaybı diye kullanmadim baslarda hep kayboldu simdekiler silindi
    Özelleştiri seçip oradan sadece my contact ı seçtim bu kadar.

Bu arada geçmiş olsun üzüldüm kardeşim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mylove -- 24 Ocak 2019; 23:53:40 >
  • 6x kullananlar china rom ile ilgili sıkıntı yaşıyor mu??
  • Yeni pil kullanım verileri
    8 saat ekran suresi full wifi.
    Pubg oynanmadi.
    Maksimum 20 dakka falan fetih oynandi hafif oyun.
    Ağırlık dh uygulaması ve youtube.
    Pil su an yüzde 10. Sabah 10:30 da çekildi sarjdan. Ayrıca 20 den asagi düşünce su gibi akmiyor çoğu cihaz gibi. 4 tane ss bırakıyorum. Ekran parlaklığı da otomatik de hep. Ortalama %35 falandir genele yayarsak.
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• quote:

Orijinalden alıntı: Alg87

MERHABALAR ÜRÜN İLE İLGİLİ ŞİKÂYETLERİMİ YAZAYIM BELKİ BAŞKALARI VEYA GERİ BİLDİRİM İÇİN YARDIMCI OLABİLİRİM DİYE DÜŞÜNDÜM.
    1. EN ÖNEMLİ PROBLEM TELEFONLA İLK GÖRÜŞME ESNASINDA KENDİ KENDİNE NUMARATÖRLERE BASIYOR SESİ AÇIYOR KAPATIYOR BLUETOOTH A GİRİYOR HÜCRESEL VERİYİ KAPATIYOR BAŞKALARINI ARAMAYA ÇALIŞIYOR AHİZE SESİ YA ÇOK YÜKSEK YA DA ÇOK DÜŞÜK OLUYOR.
    2. HOPERLÖR VE KULAKLIKTAN ÇIKAN SES SORUNLU HOPERLÖRDEN GELEN SES BAZEN BUĞUK GELİYOR KULAKLIKTAN İSE CILIZ VE YÜKSEK SES GELMİYOR.
    3. TELEFONU TERS ÇEVİRİP ARKA KISIMA HAFİF VURULDUĞUNDA İÇİNDE SANKİ YAY SESİ GİBİ TIN TIN SES GELİYOR TİTREŞİM MOTORUNDAN MI KAMERA SENSÖRÜNDEN Mİ BİLMİYORUM AMA SES ÇOK RAHATSIZ EDİCİ.
    4. UYARLANAN PARLAKLIKTA KULLANILDIĞINDA KARANLIK YERDEN IŞIKLI ORTAMA GİRİNCE IŞIK GEÇİŞLERİ ÇOK HIZLI VE KESKİN BUNUN BİRAZ DAHA YAVAŞ GEÇMESİ GEREKİYOR.
    5. YOUTUBE UYGULAMASININ ÇALMA EKRANINDA KENDİ NAVİGASYON BARI KAYBOLMUYOR HEP KALIYOR İLLA X E BASMAN GEREKİYOR NORMAL ŞARTLAR ALTINDA PLAY PAUSE TUŞU BELLİ BİR ZAMANDAN SONRA KENDİ KAYBOLMASI GEREKİYOR AMA KAYBOLMUYOR.
    6. GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE BATARYA HIZLI TÜKENİYOR KULLANMADIĞINDA SORUN YOK AMA UYGULAMALARI AÇTIĞINDA TIKIR TIKIR ŞARJ GİTMESİ TELEFONDA SORUN MU VAR ALGISI KENDİ KENDİNE İNSAN DÜŞÜNÜYOR.

bugün itibari ile amazon.com a iade sürecini başlattım
    1 VE 2 NUMARALI SORUN ÇÖZÜLDÜ HARD FORMAT ATTIM ARKADAŞLAR 2 GÜNDÜR AYNI SORUNLA KARŞILAŞMADIM İADE İŞLEMİNİ İPTAL ETTİM ŞUANLIK KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM.

• Merhaba Arkadaşlar,

Son güvenlik güncellemesinden sonra cihazı dün akşam 9-10 civarında tam şarj ettim. Yarım saat boyunca cihazı ortalama 4-5 dakika kullandıktan sonra şarj %96 civarına düştü.Yatarken aynı şarj seviyesinde pil tasarrufu açık,senkranizasyonlar ve hücresel kapalı, ekran parlaklığı en kısıkta,yalnızca wifi açık sabah 7:00 de kalktığımda şarjın %77 civarına düştüğünü görünce şok oldum. Ortalama tüm gece %2-%3 ten fazla düşmezdi, güncelleme ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı?
    Sabah 7:00'de detaylı pil kullanımı aşağıdaki gibidir. Detayda olması gerektiği gibi toplam %6 gözüküyor. Ama giden %19 civarı bir kayıp var. Dedim, cihaz kafayımı yedi normal reset attım sonuç değişmedi

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_sefa61 -- 25 Ocak 2019; 10:51:37 >

• MortingenSitranze M kullanıcısına yanıt
    China rom kullanmıyoruz ki.. EU Rom kullanıyoruz. EU Rom da sağlıklı çalışıyor, sürekli güncelleme alıyor zaten..

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Benim eu rom otomatik güncelleme almiyor. Twrp yüklü, bootloader acik ondan mi acaba ?

• general4242 kullanıcısına yanıt
    Bootloader açık olmazsa zaten ROM atamayız.. TWRP ve ROM yüklemek için zaten gerekli.. yüklü olan sürüm nedir sizde? EU Stabil ise o çok fazla gücelleme almaz. EU Beta ROM 7-15 gün arası güncelleme alıyor otomatik..

bendeki eu stabil. v10.0.2.0.odccnfh yüklü. Denetle dediğimde stabil 10.2.1.0 var diyor ve 1.5 gb gosteriyor. İndir diyorum zaten güncel! diyor.
  • general4242 kullanıcısına yanıt
    Bilemedim.. son sürümü siteden indirip, kurup, temiz kurulum yapın düzelir belki (tavsiye) bir ihitmal. Sonra ki güncelle gelecek mi görmüş oluruz..

Merhaba arkadaşım. Miui rom da çift tıklayarak uyandırma var mı?

Merhaba. Var ve çift tık kapatma da geldi son güncelleme ile.. Lakin, sadece kilit ekranın da çalışıyorlar.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 25 Ocak 2019; 16:24:33 >
    Teşekkür ederim arkadaşım.

Tam olarak version nedir? ( beta, pro vs)

Birde, Ekran görüntüsünü almak için, üsten çektiğimiz kısa yollarda ekran görüntüsü alma kısa yolu var mı?

MIUI 10-9.1.24 son sürüm şuan. Evet üst bar da ekran görüntüsü alma var. Çok daha kolayı var yukarıdan aşağı 3 parmak ile kaydırıyorsunuz, ekran görüntüsü alıyor.

Miui 11 ne zamana çıkar ? O çıkınca temiz kurulumla yukleyeyim boyle sürekli formatlamak zor olur.

Harika. Peki beta mı?

Ben, Beta sürüm kullanıyorum. Stabil sürüm de var. Beta sürümler de henüz bir sorun yaşamadım..

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.