Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hacı kusura bakma ya ben 6x ile bu cihaz arasında kaldım ikiside miui ben normal kullanıcı gibi kamerasi resmimi çeksin oyunumu oynatsın videomu filmimi izletsin istiyorum iphone 5s den cok cektim hak ver ondan bukadar ince eleyip sıkı dokuyorum bide 2-3 aya powerbankla gezersin diyenleri görün ce dahada korkuyorum. Sen memmunmusun cihazından
  • AtsUmt33 A kullanıcısına yanıt
    ben seni kastedeerek yazmadım üstüne alınmana gerek yok genel olarak söyledim.Telefonu aktif kullanan biriyseniz batarya performansı yetmeyebilir sizin için sosyal medyada takılırım video izlerim açarım pubg 2-3 el atarım asphalt oynarım parlaklığınıda 60-70 de size bu cihaz gelmez ben size note 6 pro öneririm.5s den geçtiysen zaten kafadan batarya sorunun var senin.a2 senin batarya ihtiyacını karşılayamayabilir.Ben telefondan memnunum ekran süresi bana yetiyor çünkü ben oyun oynamıyorum hafif sosyal medya ve youtube ve fotoğraf çekme bu kadar.

a2 de isteklerini karşılar ama ohh be bataryasıda iyi gidiyormuş dedirtmez.
  • noyan_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ben oyun pubg oynuyorum ama oynamayı bıraktım gibi oynarsam bi ramazanda oynarım gibi onun dısında sosyal medya kamera suanlık birde film video
  • Bilmiyorum yasak mi ama şöyle bi grup buldum

Mi A2 Türkiye

https://t.me/mia2turkiye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumun 10 yıl önceki halini hatırlıyorum. İnsanlar soru sormadan önce 40 kere okurdu.. Forum içi araştırma yapardı.. Şimdi ise forum da konu başlığını bulup kim ne yazmış okumadan, sorusunu soruyor. Aynı cümleler, aynı cevaplar sayfalarca.. Forum, bilgi paylaşım yeridir. Şimdi ise Forum, bilgi kirliliği olmuş. Biraz daha dikkatli ve özenle kullanalım lütfen. Ayrıca, Türkçe yi mümkün olduğunca düzgün kullanalım!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün itibariyle a2 ile araniza katildim. Gayet akici tam f/p ürünü.

• Ocak güvenlik güncellemesi geldi arkadaşlar

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• Bugün güvenlik güncellemesi geldi ancak yükleme sorunu hatası verdi. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• Evet sınav haftam olduğu için ve cihazımı değiştirdiğim için (mi6xden -> mi8 proya) buraya bakma fırsatım olmadı.

Bana Sık sorulan soruları ve çözümleri olduğunda etiket atarsanız veya özelden yazarsanız ana konuya hemen eklerim.

Ayrıca mia2 saf android kullanıyor ekran görüntüsüne ve özelleştirmelerini (zaten saf androidde özelleştirme yok miui ile karşılaştırırsak :) ) anlatmaya gerek yok.

Örnek fotoğraflar ve videolar zaten ana konuda mevcuttu görmemişsiniz.

Diğer saydıgınız pil testi oyun testi vs onları da şimdi ekledim.

Eleştiriniz için teşekkürler. Dediğim gibi sorun olduğunda ve çözümü oldugunda direk etiket atın ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dokucan -- 22 Ocak 2019; 10:29:10 >
  • noyan_ kullanıcısına yanıt
    Ekliyorum Teşekkürler .
  • nigdes N kullanıcısına yanıt
    Bende sorun olmadı, yüklemeyi tekrar deneyin olur büyük ihtimalle

• Denedim defalarca. bootloader açık büyük ihtimalle ondan kaynaklandı. En son güncellemeyi almıştı aslında bu şekilde.

• nigdes N kullanıcısına yanıt
    Benimki de açık, sıkıntısız yüklendi.

• Bir çok kişi pili sana yetmez dedi zamanla düşer dedi ama genede gittim mi a2 siparisi verdim pubg oynayıp kaç saat süre alıyorsunuz acaba

• Bu güncelleme ile hatalarında düzeltselermiş keşke.:(

• Gogle cam yüklemeyi bilen var mı A2'ye?

• Mi 6x yeni batarya istatiskleri :
    %56 dan sonra pubg oynandi.
    Wifi ile otomatik parlaklıkda kullanıldı cihaz. Sarj su an yuzde 8.
    Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• general4242 kullanıcısına yanıt
    HARİKA PUBG OLMAZSA 6-7 SAATİ BULUR GİBİ 2.5 SAAT PUBGMU :o bende siparisi verdim 6x kırmızı rengi 4/64 1300e
  • Merhabalar Amazondan Türkiye garantili mi a2 kampanyalı fiyattan almıştım. Dün sabah güncelleme için onay verdim. Telefon kapandı ve tekrar açıldı. Androidone yazısı ekranda takılı kaldı. Biraz sonra kapandı tekrar açtım hep aynı ekranda takılıyor. Şarjını bitirdim bu sefer ekranda şarj dolum işareti takılı kaldı. Şarj dolunca yine androidone ekranında takılı bekliyor. Biraz sonra 2-3 dk. kendiliğinden kapanıyor telefon. Garantiye göndericem ancak benim deneyebilecegim bir şey var mı acaba garantiye göndermeden.

• telefonu şarj ettiğimde yüzde 60da kalıyor yukarı çıkmıyor..

neden olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.