Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu

Miroom 9.12.27 beta vardı yükle dedim teli kurtarma moduna aldı orange fox açıldı yükledi yeniden başladı ben hiç bi işlem yapmadım herşeyi kendisi yaptı sonuç yukardaki sürüme geçmiş imei de kontrol ettim sıkıntı yok 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D4rkshadows

Bootloader açıp MIUI 10 a dönmeyi düşünüyorum fakat cihaz resmi garantili, GENPA yada evofone telefonu garanti dışı bırakır mı? Sürüm düşürdükten sonra kilidi tekrar kapatabilir miyim?
    Miflash ile fastboot yazılım indirip yüklersen hem güncelleme yapar hemde kilidi kapatabilirsin Miflash uygulamasını açtığında sağ altta clean all and lock işaretlidir onu değiştirmezsen yani clean all kısmını işaretlemezsen bootloader kilidi kapanır.
  • a90ny44 kullanıcısına yanıt
    Imei zaten custom rom güncellemelerinde, yüklemelerinde, Wipe yapmakla, Format Data yapmakla, Mi Flash ile stock roma dönmek ile kaybolmuyor. Imei kalıcı da değil dikkat edilmesi gereken bir iki nokta var. Biri Stock romdayken Imei atıldıktan sonra Ayarlar kısmından Fabrika ayarlarına dönerseniz Imei uçar, diğeri de Stock romdayken Stock recovery'e girip Wipe yaparsanız Imei uçar. Geri kalan noktalarda sıkıntı olmaz. Orange Fox ile yüklendiyse ne güzel, bazı recovery sürümleri kararlı çalışmıyor yükleyemeyebiliyor, bazen bazı rom güncellemeleri hatalı oluyor, güncelleme yapıyor fakat cihaz açılmıyor filan o yüzden demiştim size, yüklenir normalde hata olmadıkça ama kesin yüklenecek diye bir durum yok.

• D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Sürüm düşürdükten sonra kapatabilirsiniz fakat dikkat edin doğru fastboot sürümünü indirin. Cihazınızın orijinal kodu globalse eğer global versiyonunu indirin PFKMIXM kodlu olacaktır. Eğer Avrupa versiyonuysa PFKEUXM olanı yükleyin. Zaten Çin kaynak kodlu olma ihtimali vermiyorum çünkü cihaz garantili dediniz Uygun olanı yükleyip Bootloader kilidini kapatabilirsiniz. Fakat Global cihaza, Çin sürümü yükler ve kilitlerseniz cihazınız direkt olarak Brick olacaktır, açılmayacaktır. Açılması için cihazının kapağının sökülüp işlem yapılması gerekir doğal haliyle kapak açılınca garantiden çıkar. Ayrıca yazılıma müdahale ettiğiniz için yine garanti dışı kalır. Ayrıca bu müdahalenin bedeli 300 TL civarlarında..

• V11.0.2.0.QFKMIXM sonunda çıkmış. Direkt güncelleme kontrol yerinden rar/zip dosyasını seçip güncelleyebilirim değil mi, dosyalarım kaybolmadan?
  • DryreL kullanıcısına yanıt
    O şekilde seçip güncellersen zip dosyası şeklinde telefon sıfırlanır.

• ogulcankilic kullanıcısına yanıt
    Telefon sıfırlanmadan nasıl güncelleyebilirim? Bootloader kilidi açık, TWRP kurulu ve rootlu bu arada.
  • ogulcankilic kullanıcısına yanıt
    Ben bu şekilde yükledim cihaz sıfırlanmadi Allah'tan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar MIUI 11 zedelerdenim. Aslında.cok memnunum ama ekran sürem değişti gibi geldi. Yani düştü. Ne yazık ki emin olamiyorim. Telefonumda wireless nadir açarım. Evdeki internetten hızlı hücresel bağlantım. Bu şartlarda şu an ekran sürem 3 saat 43 dakika kalan şarj 35. En fazla 6 gider diyin yani. Oyun arada.oynuyirum oda brawl stars çok sistem.isteyen bir oyun degil
    Sanki daha uzundu eski sürüm. MIUI 10 a dönmeyi düşünmüyorum cihazım garantili. Cihaz.kilidini kaparım sonrasında ama uğraşmak istemiyorum ve kimi 11 özelliklerini çok sevdim.

Tek sıkıntım.sarj.
    Telefonum geri çekilmiş sürüm olan 11,0.3 di
    sonra Temizz kurulum yapınca ne hikmetse 2 ye düştü.

Bence MIUI 11 de çok problem.yok. Bence ayarlardan bir özellik standart açık geliyor bu da.pil tüketimini olumsuz etkiliyor. Mesajla çok daha cancanli kapalı ekran uygulamaları var onlar etkiler. Ben kapadım onları denemek için ama.ferk.olmadi çok. Siz ne dersiniz MIUI 11 ile iyi pil süresi alan var.mi?

• Hangi kamera uygulamasını kullanıyorsunuz? Cihazın kendi kamera uygulamasını mı yoksa Gcam tarzı mı?

Ön kamera çekimlerinde kendi uygulaması daha başarılı dururken nedense arka kamerada Gcam daha iyi gibi.
  • Bir de arkadaşlar bu cihazla uyumlu adımsayar tarzı uygulama mevcut mu acaba?
  • Cevaplar için teşekkür ederim. Yani miflash ile global MIUI 10.3.3 ü yüklerken clean and lock dersem kesinlikle brick olmaz ve tekrar kilitlenir.

• D4rkshadows kullanıcısına yanıt
    Eğer cihazınız Globalse ve Global romun TGZ dosyasıyla atıyorsanız brick olmaz hocam.

• EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Gece modu için GCam birebirdir, ayrıca GCam ile ön kamera gece çekimi de iyidir. Geri kalan video kaydı, gündüz çekimleri, ön kamera çekimleri için stok kamera uygulaması kullanılabilir.

İnternetten cihazınızın modeline uygun olan sürümlü romun ZİP dosyasını manuel indireceksiniz ve TWRP üzerinden Install kısmından kuracaksınız. Sıfırlanmaz ve kurulur. Ayrıca cihaz üzerinden de güncelleyebilirsiniz, sıfırlanmaz. Fakat root olduğu için boot edemeyebilir bu şansınıza, kullandığınız modüllerin yeni sürümlerle uyumuna göre değiştiğinden Ayarlar kısmından güncelleme tavsiye edilmiyor.

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevap için tekrar.

Twrp varsa sıfırlanmaz ben stock recovery sandım.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresteely

Eğer cihazınız Globalse ve Global romun TGZ dosyasıyla atıyorsanız brick olmaz hocam.
    Telefonum orjinal global RU rom geldi.Bootladerı acıldı.
    Şimdi Global EEA yuklü.Bootloder kilidini kapatsam brick olurmu.Yoksa terar global RU rommu yuklemem gerekli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Bir de arkadaşlar bu cihazla uyumlu adımsayar tarzı uygulama mevcut mu acaba?
    Mi fit .
    IMEI Root Rom mesajları içinde boğuldu konu. Bu sorular kaynıyor arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: gan140

Merhabalar MIUI 11 zedelerdenim. Aslında.cok memnunum ama ekran sürem değişti gibi geldi. Yani düştü. Ne yazık ki emin olamiyorim. Telefonumda wireless nadir açarım. Evdeki internetten hızlı hücresel bağlantım. Bu şartlarda şu an ekran sürem 3 saat 43 dakika kalan şarj 35. En fazla 6 gider diyin yani. Oyun arada.oynuyirum oda brawl stars çok sistem.isteyen bir oyun degil
    Sanki daha uzundu eski sürüm. MIUI 10 a dönmeyi düşünmüyorum cihazım garantili. Cihaz.kilidini kaparım sonrasında ama uğraşmak istemiyorum ve kimi 11 özelliklerini çok sevdim.

Tek sıkıntım.sarj.
    Telefonum geri çekilmiş sürüm olan 11,0.3 di
    sonra Temizz kurulum yapınca ne hikmetse 2 ye düştü.

Bence MIUI 11 de çok problem.yok. Bence ayarlardan bir özellik standart açık geliyor bu da.pil tüketimini olumsuz etkiliyor. Mesajla çok daha cancanli kapalı ekran uygulamaları var onlar etkiler. Ben kapadım onları denemek için ama.ferk.olmadi çok. Siz ne dersiniz MIUI 11 ile iyi pil süresi alan var.mi?
    Benim de bu konu kaynadı

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.