Şimdi Ara

Xiaomi Mi 9T Pro - Ana Konu (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.864
Cevap
145
Favori
428.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mi band tarzı bilekliği gerek yok yani bu uygulamayı kullanmak için. Doğru mudur?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Miui 11 kullananlar deneyimlerini paylaşabilirler mi ?

• Sahibinden.com dan almaya karar verdim. Ücretsiz imei için yazılım kuruyorlarmış içine.

Bankacılık ve güvenlik konusunda sıkıntı yaşar mıyım arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar herkese iyi pazarlar.

Mi9t pro sahibiyim telefonda neredeyse hiç oyun oynamıyorum oynadıklarımda genelde basit oyunlar.

Benim için önemli olan tasarım ekran kalitesi ve kamera kalitesi. İşlemci grafik çokta önemli değil açıkçası.

Bu kriterler doğrultusunda sizde note 10 a geçiş yapmak mantıklı mı ? Ekran ve kamera kalitesi sizce daha üstün mü mi9t pro dan ?

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim.

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Mi note 10 mu galaxy note 10 mu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Mi note 10 mu galaxy note 10 mu :)
    Mi note 10 :)

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer ekran kalitesi istiyorsanız OnePlus 7T Pro’ya yönelin derim. 2K ekran ve 103 endurance rating ile bulunduğu ekran/batarya süresinin liderlerinden sayılır. Kamera olayına gelecek olursak bende Mi9T pro olmasına rağmen 2018 model ve üstü bilindik firmaların telefon kameralarından öyle çok da yüksek bir kalite sunmuyor. Hangi telefonu alırsanız alın gündüz çekimleri neredeyse aynı artık.

• Bugün ailemle gezmeye gittik , yaklaşık 15-16 tane fotoğraf çektim Gcam ile bunların 10 tanesi portre resimlerdi ve çok güzellerdi son resmi çekerken kamera takıldı bende kapatip actim daha sonra galeriye girdiğimde portre ile çekilen bütün resimlerin gittiğini gördüm, hepsi adeta yok olmuş ne Kendi galerimde ne Google fotoğraflarda ne de dosya yöneticisinde yok, bunun nasıl olduğunu artık geçtim ama bu resimleri kurtarma şansım yok mu acaba ? Gün içerisinde kaç defa girip resimlere baktım ama şu an hiçbirisi yok.

• necars N kullanıcısına yanıt
    Evet hangi romla geldiyse o romu yükleyip kilitlemeniz gerekiyor eğer kilitlemek istiyorsanız fakat Türkiye'de garantili cihazlar global romlu diye biliyorum yani kaynak kodunda MI var. Ama bazı EU cihazların da olduğunu gördüm, RU denk gelmemişti daha önce. Özellikle Çin-Avrupa cihazları arası brick etme riski çok daha fazla. Cihaz hiç tepki vermeyebiliyor brick olduğunda ve Bootloader kilitli olduğu için Fastboot rom da atılamıyor bu yüzden BL kilidini yalnızca servise verecekseniz kilitlemeniz daha mantıklı olacaktır.

• EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Onu bilmiyorum fakat Xiaomi Sağlık Uygulamasını kullanabilirsiniz. Linkini bırakıyorum, adım sayar var merak etmeyin.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-health/mi-health-1-1-0-release/mi-health-1-1-0-android-apk-download/

• Hayır sıkıntı yaşamazsınız. Ama garanti değildir kesin yaşamamak istiyorsanız cihaz geldiğinde Mi Flash ile sıfırdan kurulum yaparsınız, kendiniz root atar kullanırsınız. Imei gitmiyor rom attığınızda merak etmeyin. Hem casus uygulama kurmamış olurlar garanti olur..

• gan140 G kullanıcısına yanıt
    Miui 11'in pil konusunda kötü olduğu apaçık bir gerçek, özellikle stock rom için konuşuyorum. Eğer Miui 11'de şarjınız biraz daha iyi gitsin istiyorsanız Xiaomi.eu Rom'un v11.0.5.0 Stabil versiyonunu kurmanızı öneririm. Özellikle bu işlere fransız kalıyorsanız bu konudaki İLK MESAJI okumanızı tavsiye ederim. Çok da zor işlemler değiller.

• mesci_663 M kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajda yazdığım gibi batarya konusunda çok başarılı değil, sistem hatalarıyla karşılaşabilirsiniz. Kesin olacak demiyorum ama sıkıntı yaşayan üyeler mevcut. Güncelledikten sonra cihazı sıfırlarsanız bir nebze düzelir ama şu an memnunsanız hiç rahatınızı bozmayın derim, düzgün, kararlı bir sürüm çıkana kadar en azından.

• emresteely kullanıcısına yanıt
    Miui 11 11.0.5 kullanıyorum ve 10 saat ekran süresi alıyorum. Pil konusunda bir problem yaşamadım, çok memnunum.
  • emresteely kullanıcısına yanıt
    Methabalar yardimimjz için sağolun. Fransız kalmiyorum istediğimi yaparım fakat eu Roma geçmem.zira kilit.milit açıp kapamak istemiyorum zira cihaz garantili. Yine de sağolun öneriniz için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Çok mantıklı sağolun öneri için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iosdan androide yeni geçtiğim için tam anlamıyorum cihazım eu mu global mi diye fakat ayarlarda şöyle bir şey yazıyor mıuı global 11.0.3 kararlı (PFJEUXM) bu koddaki eu rom mu oluyor global mi? Vatan bilgisayardan aldım herhangi bir rom vs yüklemedim zaten pek anlamıyorum ama başkalarında kod içinde eu geçmiyor diye gördüm forumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: emresteely

Onu bilmiyorum fakat Xiaomi Sağlık Uygulamasını kullanabilirsiniz. Linkini bırakıyorum, adım sayar var merak etmeyin.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/mi-health/mi-health-1-1-0-release/mi-health-1-1-0-android-apk-download/
    Hocam hay Allah razı olsun ya. Bende diyorum bunda adım sayar var neden uygulaması yok diye varmış meğer sayenizde öğrendim

• merhaba, ben mi 9t pro alacağım ama yurtdışından gelen cihazlardan alacağım, bu cihazlarla ilgili şebeke sorunu 4.5g çalışıyormu yada imei sorunu ve başkasorun yaşayan var mı?
  • darkknıght34 D kullanıcısına yanıt
    Hocam Avrupa için düzenlenmiş Global rom oluyor. Eu rom dediğimiz ise Xiaomi.eu sitesinde derlenen özelleştirilmiş (custom) romlardır. Sıkıntı yok hocam kimisi global kodlu MI olan kimisi Avrupa kodlu EU olan romlar ile gelebiliyor. Bir sorun teşkil etmiyor, birkaç farklılık var hepsi bu.

• 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.