Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.569
Cevap
184
Favori
696.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 gün
  • Cevaplayan Üyeler 1411
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 110
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 57
  • Favoriye Eklediklerim 188
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Hicks (390 mesaj) aykutk (387 mesaj) UoH (295 mesaj) hamemo (205 mesaj) fasakasa (197 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4640 mesaj) Mobil (6406 mesaj) Tablet (193 mesaj) Mini (703 mesaj) Uygulama (1923 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★
Giriş
    1986 Mesaj
    durup dururken hoparlör patladi.

sesler igrenc cikiyor artık.

yeni hoparlormu alsam telefon u yavastan degistirsemmi ililemde kaldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Pocophone f1 bile miui 12 global aldı, xiaomi nasıl bir saçmalıksın sen

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    Mi8 güncellendi

• Onbaşı
    24 Mesaj

Kralsın hacım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kadirman37 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj

• Yüzbaşı
    401 Mesaj

Sonunda be..

|
    |
    hsynavcii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3036 Mesaj
    Yazilimin geldigini görünce sabah indirdim, sadece yelefonu ac kapa yapip yukleyemedim.

2 saat sonra musait olup kurayim dedigimde malesef kurulum baslamadi ve yazilim geri cekilmisti. Suan guncelleme sorguluyorum yok diyor. Oysa indi zip olarak. O inen zip i manuel yukle diyorum teyid edilemedi gibi hata veriyor.

Suan indirdigim yazilimi yukleyemiyorum ve yeni yazilim gozukmuyor. Geçen seferde aynısı olmuştu. Biraz garip ve hec de olsa yakinda yine yuklenir hâle gelecek ins.

• Yarbay
    4285 Mesaj

Xiaomi nin her zamanki işleri hocam yükledin yükledin hemen geri aliyor guncellemeyi 3 sene xiaomi kullandım hep ayni

|
    |
    virtue28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5199 Mesaj
    Bana hiç gelmedi güncelleme. Sistem uygulama güncelleyici bölümünden 3 tane güncelleme gelmiş ama onlarda hata veriyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj

Telefonumu kvk servise verdim şarjı az gidiyor diye batarya 1 seneyi geçmiş 345 tl fiyat çıkardılar. Sorarlar adama nerede yazıyor batarya 1 sene garantili diye

|
    |
  • Yarbay
    3613 Mesaj
    Miui 12 yukleyenler yorum yapabilirmi. İlk gozlemleri nasil.

|
    |
  • Yüzbaşı
    441 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba internetten deji batarya aldım fakat kendim takamam ben bunu. Ankarada bunu takacak bir yer önerebilir misiniz?

|
    |
  • Yüzbaşı
    523 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Yazilimin geldigini görünce sabah indirdim, sadece yelefonu ac kapa yapip yukleyemedim.

2 saat sonra musait olup kurayim dedigimde malesef kurulum baslamadi ve yazilim geri cekilmisti. Suan guncelleme sorguluyorum yok diyor. Oysa indi zip olarak. O inen zip i manuel yukle diyorum teyid edilemedi gibi hata veriyor.

Suan indirdigim yazilimi yukleyemiyorum ve yeni yazilim gozukmuyor. Geçen seferde aynısı olmuştu. Biraz garip ve hec de olsa yakinda yine yuklenir hâle gelecek ins.

Ota linkleri var internette indirip yukleyebilirsiniz. Herhangi bir ayar yapmaya gerek yok. Arkadasin biri yuklemisti. Link yok ama resim atayim, nette bulursunuz

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/19/7c/5e/197c5e72d0654d1b03fecd9b46a3bf8e.jpeg&t=0&width=480&text=1

|
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj

Ben bu şekilde THHye başvurmuştum pili 1 sene diye değiştirmediler diye Bilirkişi eğer cihaz yüzde 10da falan kapanmıyorsa sıkıntı yok demişti benim ekranda ghost screen vardı mi8de o sayede almıştım parayı. Ghost screen olayında da oyun veya instagram gibi farklı bir uygulamanın yanığı olursa onu da kabul etmiyorlar bende anasayfadaki simgelerin ghostu kalmıştı öyle lehime sonuçlandı

• Yüzbaşı
    376 Mesaj

Bilirkişi çok bilmiş batarya hepten bozulunca anca o dediği olur. Onun dışında apple bile belli bir seviye altına inince değişiyor ama bizde pil sağlığı diye bir şey yok. Bakalım nasıl sonuçlanır

|
    |
    qwerty_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    635 Mesaj

mi12 bana da gelmedi . dün 3 tane güncelleme vardı onlar hata veriyordu. bişeyler deniyorlar ama ne yaptıkları belli değil .

|
    |
  • Yüzbaşı
    960 Mesaj
    Bu batarya işini topluca çözsek.
    Herkes aldıkları ve memnun oldukları bataryaları , gerekiyorsa satıcısını da söyleyip ilk mesaja ekletelim.

Bu batarya işi ciddi sıkıntı çıkartıyor.

• Yarbay
    3613 Mesaj
    Ben miui 12 yi begendim. Dikatimi ceken chrome donma yapmiyor ve cok hizli bir hale gelmis.

|
    |
  • Onbaşı
    30 Mesaj

Deji kullanıyorum gayet de memnunum, şu anda miui 12 yükledim bataryada hiçbir fark yok: altı yedi saat ekran süresi alıyorum herkese öneririm.

|
    |
    jervis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    420 Mesaj
    Bana göre en mütiş özellik istediğiniz tüm uygulamaları karanlık mod da kullanabilmek. Misal Facebook uygulaması karanlık modda kullanabilme özelliğine kavuşuyorsunuz. Bilmiyenler için Ekran/Karanlık Mod/Tekli uygulamalar tabi karanlık modda açık olmalı.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Ekonomi
kripto para haberleri
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.