Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

2 yıl 3 aylık pilin tüketimi. Miui 12 de aynı telefonla 4,5 saat ekran süresi aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iRevinantz kullanıcısına yanıt

Garantiye göndersenize bire bir değişim yapıyorlar diye biliyorum.

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

faturası yok bir telefoncudan özel sipariş üzerine taktırtmıştım. birde pili çıkarıp göndersem telefonsuz kalıcam kargo en az 4 gün oyalar

• daha fazla beklemeyecegim

https://xiaomi.eu/community/threads/20-9-3-4.57258//

linkten eu 12 rom yukleyecegim birkac gun sonra performans ve pil durumunu yazarim

gun icerisinde telefonu 1 kere sarj a koydugum icin artik batarya az gidiyormus yorumlarina bakmayacagim :)

• Artık dayanamıyorum yüklüyorum diyorsunuz yani :)

Ben de neredeyse her gün bakıyırım birilerine gelmiş mi diye. Ses yok.

Şimdi siz yüklerseniz pil, performans yönünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ota dan verilecek sürümde belki de aorınlae alışmıştır. Neyse siz kurun bakalım yorumunuzu merak ediyorum.

• Selamlar, bugün deji batarya siparişi verdim kendi siteleri üzerinden. Şu anki ekran sürem ortalama üç buçuk saat; parlaklık hep %50 altı. Dışarıda işlerim olduğu zaman parlaklık hep ful oluyor batarya öyle iki buçuk saate kadar düşüyordu. Birkaç gün kullandıktan sonra tekrar sonuçları buraya yazarım.

Edit1:

Ben beğendim iki katına yakın performans sergiliyor. Bence alınabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsmail..58 -- 16 Ekim 2020; 13:31:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasakbölge

Artık dayanamıyorum yüklüyorum diyorsunuz yani :)

Ben de neredeyse her gün bakıyırım birilerine gelmiş mi diye. Ses yok.

Şimdi siz yüklerseniz pil, performans yönünden sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ota dan verilecek sürümde belki de aorınlae alışmıştır. Neyse siz kurun bakalım yorumunuzu merak ediyorum.

ilk gun 6 saat ekran suresi %11 pil varken koydum sarj a

eski kullanimlarla ayni gibiydi

• Merhabalar benim cihazımda şarj soketi arızalı galiba. Hiçbir zaman hızlı şarj olmuyor, bilgisayara bağlayınca bilgisayar cihazı görmüyor. Hatta tek bir şarj cihazını dışında şarj dahi olmuyor. Adaptörü nerede değiştirebilirim

• SorryForAll S kullanıcısına yanıt

Şarj soketine toz kaçmış olabilir. Kurdani ortadan kırarak içine girecek şekilde inceltip tozları alın. Benim cihazda da şarj soketi tam.oturmuyor ve hızlı şarj olmuyordu, temizlik işleminden sonra kablo sokete tam.oturdu ve su an hızlı şarj oluyor.

Büyük ihtimal toz kaçması sorun. İyice temizleyin.

• Hala Miui 12 gelmedi.. Amiral gemisine yakışmayacak hareketler bunlar

• Bir çok alt modele geldi bize gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neredeyse hergün bakıyorum. Ama yok. Lite modellere bile geldi. Mi 8 lite geldi hala bize ses yok.

• erci541 E kullanıcısına yanıt

Dediklerinizi yaptım. Baya da toz çıktı aslında ama düzelmedi

• Bizim telefonlar android 11 almayacak diyorlar doğru mu??? 😭

• palermo kullanıcısına yanıt

Android 11 de neymiş miui 12 alsak o bile yeter ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ 

• İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ediyorum, bende böyle bir inceleme arıyordum ve bulamıyordum. Deji batarya alabilirim o zaman gönül rahatlığı ile :)

• Garantiye , batarya değişimine yollayacağım . Teknosadan aldım , ankarada değiştirip memnun olduğunuz bir yer var mı ? Necatibeye vereceğim ama korku var içimde

• jervis kullanıcısına yanıt

Youtube da videoları olan GSM ARENA diye bir kanal var. Telefon onarım tamir pil değişimi vs işlemleri yapıyor. Arayın orayı. Kaliteli iş çıkarıyorlar gibi. Videolarına bakın isterseniz.

Arayın orayı sorun. Hangi marka, memnuniyet seviyesi vs... Hangi illerde şubelerinde var bilmiyorum ama

• arkadaslar telefonu 2019 ocak ayinda almistim su anda kullaniyorum telefonu sarj girisi bozuldu sayilir takiyorum kabloyu hemen cikiyor elime aldigimda bir kac kisi den duymustum ayni sorun olmus yasayan varmi bu sorunu hastalikmi telefonda acaba kirilmis olsa sarj girisi hic almaz sarj garantiye gecermi bu tamire versem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayraktar42 -- 24 Ekim 2020; 23:17:4 >
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt

ben 2 sene kullandım mi8 şarj girişi ile alakalı problem yaşamadım kronik bir problem değil yani servis büyük ihtimalle kullanıcı hatası der uğraşırım derseniz thhden para iadesi alırsınız hiç uğraşamam derseniz internette gsmiletişim var işlerini iyi yapıyorlar onlara yaptırabilirsiniz ya da tanıdığınız iyi bir telefoncu varsa o da sizin işini çözer

• 
Sayfa: önceki 665666667668669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.