Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TITAN

kadıköyde gsm iletişime taktırdım. orjinal diyorlar ama orjinal değildir diye düşünüyorum kapağı açıp bakmadım büyük ihtimalle 1. sınıf yan sanayi olabilir hızlı şarj alıyor
    Hocam bataryayı ne kadara taktırdınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam bataryayı ne kadara taktırdınız?

Alıntıları Göster
    200 ama çok kötü değilse önermem degistirmeni sanki çok büyük bir performans artışı olmadı. orjinal bataryada kalmak daha iyi olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

200 ama çok kötü değilse önermem degistirmeni sanki çok büyük bir performans artışı olmadı. orjinal bataryada kalmak daha iyi olabilir.

Alıntıları Göster
    Hocam batarya eskisi gibi değil. Birazcık yoğun kullanımda gün ortasında telefonu mutlaka şarj etmem gerekiyor. Bu durum da canımı sıkıyor.

Biraz daha bekleyim. Batarya SOS vermeye başladığı anda batarya değişimini yaparım.

Cevap için teşekkürler hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamemo

Hocam batarya eskisi gibi değil. Birazcık yoğun kullanımda gün ortasında telefonu mutlaka şarj etmem gerekiyor. Bu durum da canımı sıkıyor.

Biraz daha bekleyim. Batarya SOS vermeye başladığı anda batarya değişimini yaparım.

Cevap için teşekkürler hocam.

Alıntıları Göster
    Normal hocam 3400 mah az kalıyo günümüz standartlarında hatta mi9 da 3300 mah filan koymuşlardı aşırı başarısız bir telefon oldu fiyaskoydu poco f2 pro 4700 mah filan yani 1 gün rahat gidiyor bide 2 senedir kullandıgını düşünürsen

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok haklısınız. Telefonu aldığımızda ilk başlarda şarj 1 günü rahat çıkarıyordu ama şimdi 1 günü çıkartması imkansız oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi arkadaşımın not 8 pro ilk aldığında çalışan portre modu sonra ki güncellemeler ile artık hiçbir şekilde portre çalışmıyor. Kamera açılıyor. Normal modda ön arka kamera çalışır iken portre moduna geçince ekran buğulu olup ön arka kamera iptal oluyor. Çözümü çaresi var mı arkadaşlar?

• Cihazın bataryasını değiştirdim ama şarj saati konusunda çok bir fark olmadı. Günlük 4-5 saat arası ekran süresi alıyorum hala. Kendiliğinden başlayan programlardan dolayı olduğun düşünüyorum açıkçası bu durumun. Tüm programların otomatik başlaması kapalı ama yaklaşık 15 tane uygulama kendini hemen başlatıyor. Bu durum nasıl düzelir bilen var mıdır?
  • ekran değişimi için evofone fiyat almaya çalışıyorum ama yok adamlara ulaşamıyorum. online hizmete yazdım cihazı göndermeniz lazım diyor.
  • Bu cihaza MIUI 12 gelmeyecek mi acaba Mi 8 Lite bile aldı amiral gemisi Mi 8 almadı haksızlık

• Önümüzdeki ay içinde gelecekmiş

• hsynavcii H kullanıcısına yanıt
    Geç olsun güç olmasın geç geldiğine değsin ama kesin telefonu öldürürler

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Bootloader kilidini aç ve bekle hocam kesün öldürecekler

• Benimde artık bataryanın ömrünü doldurduğunu düşünüyorum. MIUI 12 güncellemesi geldince hard reset sonrası tekrar 3-4 saat ekran alırsam büyük ihtimalle Deji batarya ile değiştireceğim.
    Deji kullanıp memnun olanlar var mı?
  • Miui 12'ye geçenlerin hepsi 11'e geçmek için uğraşıyor. Batarya tüketimi sorunu ve wireless kopma problemleri yaşanıyor. Miui10 dan 11'e geçildiğinde herkes bir önceki sürümü aradığı gibi bana öyle geliyor ki 11'de mumla aratacaklar. Eski pil için düşünüldüğünde ortalama benim ekran açık kalma sürelerim;

Miui 10 da 8,5-9 saat
    Miui 11 de 6.5-7 saat
    Miui 12 de 4,5-5 saat civarı kasıtlı olarak büyük bataryalı yeni telefon satmak için yazılımların pil tüketimini gereksiz bir sürü ıvır zıvır animasyondan arttırıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutk -- 5 Ekim 2020; 12:23:26 >
  • aykutk A kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam klasik taktik ticari sebepler. Ben ilk xiaomi markasına geçerken xiaomi böyle oyunlar yapmaz güncellemeleri sağlamdır ben hala mi5 mi6 kullanıyorum diyen arkadaşlarım vardı. Belki de hiç güncelllememek gerek ki gittiği yere kadar gitsin ben dokunmamaya karar verdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir arkadaşımın telefonu yeniden başladıktan sonra 1-2 saat 4.5 g ye bağlanamıyor. ayarlarda 4.5g öncelikli. güncellemeleri yapılmış global sürüm. biraz kurcaladım fakat çözemedim. aynısını yaşayan oldu mu bu problem nasıl çözülebilir?

• Ben henüz 11 e bile geçmedim.
    Android 9 mıui 10.3.2 sğrümündeyim ve telefondan her açıdan memnunum.

Okudukça iyi ki de güncellemeden kullanıyorum diyorum.

Güncellemeyi de düşünmüyorum.

• aykutk A kullanıcısına yanıt

Hocam sizin batarya iyi gidiyormuş benim batarya 3.5 saat en fazla. Ne yapacağım bilmiyorum. Siz nasıl bu kadar ekran süresi alabiliyorsunuz biraz bahsedermisiniz, belki bi deji alıp sizin tavsiyelerinizle uzun süre kullanabilirim.

• İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt

Miui forum sitesinde neler yapılması gerektiği ayrıntılı şekilde yazılmış, kısaca çok sık kullanmadığınız uygulamaların gereksiz yere sistemi kullanmasını, engelleyebilirsiniz, ekranı %50-60 arası parlaklık da kullanıyorum, tercih edilen ağ türünü LTE/WCDMA yapın, advanced bateri uygulaması ile pili haftada bir veya 15 günde bir defa kalibre etmenizde kullanılmayan hücrelerin tekrar aktifleşmesi için işe yarıyor.

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

hocam iphone6s için kullanıyorum 3-4 aydır ama gram memnun değilim ilk 1 ay inanılmaz performans vardı şimdi 10dk da 15 şarj gidiyor neredeyse ve 2 saatte %50 falan doluyor belki bendeki sorunludur bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.