Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.890
Cevap
156
Favori
752.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet pin ile yüz tanıma sistemi açık. Parmak izi olmamasına rağmen ekran kapalıyken parmak izine elim değince ekran uyanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miu 12 halen yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

miu 12 halen yok ?
    1 hafta önce geri bildirim yaptım, miui 12 gelecek mi? diye ama hala dönüş yapılmadı. Büyük ihtimal gelmeyecek çünkü red mi modellere geldi.

• nikardo N kullanıcısına yanıt
    Gelecekler listesinde var ama mi 8

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

Gelecekler listesinde var ama mi 8
    İnşallah gelir, 4 gözle bekliyoruz bakalım.

• Sanırım mi 8 e gelmeyecek güncelleme, gelseydi şimdiye kadar gelirdi. Mi 8 in fişini çok erken çektiler. 2 sene öncenin amiral gemisi telefonu, hayret ediyorum gerçekten. Gerçi güncelleme verse ne olacak, 2 gün sonra nasıl eski sürüme dönülür diye arayışa gireriz.

• İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt
    Tüm parmak izlerini kaldırdığınız halde böyle bir sorun devam ediyorsa telefonu sıfırlamayı deneyiniz bide yüz tanıma kilidini de kapatıp sadece şifre ile deneyebilir misiniz hala aynısı oluyor mu?

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Mi 8 için Eylül ve sonrasıydı. Gelecek yani. Mi 9T ler İlk fazdaydı. Mi 10 serisi bazı cihazlardan bile önce geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 30 Ağustos 2020; 18:38:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasakbölge

Mi 8 için Eylül ve sonrasıydı. Gelecek yani. Mi 9T ler İlk fazdaydı. Mi 10 serisi bazı cihazlardan bile önce geldi.
    Bence de gelmesi lazım, mi 8 güçlü bir telefon. Bu kadar çabuk harcamazlar heralde.

• system electronıc kullanıcısına yanıt
    Geleceği kesin rahat olun. Beni üzen şey android 11 in gelmeyecek olması.

• quote:

Orijinalden alıntı: yasakbölge

Geleceği kesin rahat olun. Beni üzen şey android 11 in gelmeyecek olması.
    Valla hocam stabil çalışsın da gerisi önemli değil. 2 sene daha kullanırım rahat rahat.

• mahmutgn M kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Söylediklerinizin hepsini denedim hatta şifrelerin tamamını kaldırdım tekrar denedim ama olmadı. Galiba sıfırlamak lazım onu da şu anlık düşünmüyorum miui 12 geldiği zaman sıfırlarım belki düzelmiş olur.

• İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam farklı kaynaklarda araştırma yaptım galiba sıfırlasanızda düzelmez gibime geliyor çünkü yaptığım araştırmada parmak izini dahi kapasan o sensör yine de aktif oluyormuş yani ekranı uyandırıyormuş can sıkıcı bir durum cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkovic

6 ağustosta amoled yanığından dolayı telefonu ritzy teknik servise gönderdim halen orada dün aradım haftasonuna kada oradakalacakmış ancak yollayabilirlermiş.Gerçekten apple dışında telefon alınmaz ben bu kadar uzun süren bir servis görmedim.
    hocam telefonunu aldın mı benim cihazda ritzy garantili bu eminönündeki ritzye mi gönderdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

hocam telefonunu aldın mı benim cihazda ritzy garantili bu eminönündeki ritzye mi gönderdin

Alıntıları Göster
    Evet.Daha gelmedi 7 agustosta yolladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkovic -- 1 Eylül 2020; 11:25:5 >
  • quote:

Evet.Daha gelmedi 7 agustosta yolladım

Alıntıları Göster
    o zaman ağır çöp. bende mi 8 piyasaya ilk girdiğinde hepsiburadadan almıştım ritzy garantili çıktı ama 2 yıl doldu. telefonun ön camı çatladı sence kaça yaparlar ona göre telefoncuya gitcem de
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN

o zaman ağır çöp. bende mi 8 piyasaya ilk girdiğinde hepsiburadadan almıştım ritzy garantili çıktı ama 2 yıl doldu. telefonun ön camı çatladı sence kaça yaparlar ona göre telefoncuya gitcem de

Alıntıları Göster
    hiç bilmiyorum benimkinin garantisi vardı yolladım.Bence telefoncuya git ritzyde doğubankta çok iyi bir yer değil sağlam bir telefoncu daha iyi iş görür .
  • quote:

hiç bilmiyorum benimkinin garantisi vardı yolladım.Bence telefoncuya git ritzyde doğubankta çok iyi bir yer değil sağlam bir telefoncu daha iyi iş görür .

Alıntıları Göster
    Ritzy'in yorumları çok kötü ya kadıköy'de ki gsm arenaya yolladım 550 tl
  • anilc A kullanıcısına yanıt
    Ahize ses kısıklığı sorunu artık çıldırtmaya başlamıştı, farkli bir forumda ahize kısmına basınçlı hava tutup sorunu çözenler olduğunu gördüm. Denedim ve işe yaradı.

• Şu şebeke sorunu hala çözülmedi. İnsanlarla konuşurken birden Çince gibi konuşmaya başlıyo. İnternet her yer de çekerken benim ki az çekiyo yapmadığım kalmadı. Pişman oldum aldığıma 2 sene olcak

• 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.