Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Sıfır ithalatçı garantili global olmayan mi 8 buldum. 2800 e alınır mı sizce yoksa başka cihazlara mı yoneleyim. MIUI 12 alacak mı bu cihaz???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şu an miui 12 beta kullanıyorum mi 8’de. Gayet başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: erci541

Ben şu an miui 12 beta kullanıyorum mi 8’de. Gayet başarılı.
    aynı şekilde bende kullanıyorum ama eylül ayında beta programından çıkaracaklarmış mi8 serisini. Çok erken iptal ediyorlar.
  • Arkadaslar selamlar

Miui 11.0.4.0(QEAMIXM) android 10 mi 8 sahibiyim

Telefon kutudan unlocked çıkan versiyondan

Şuanda telefonun ahizesinden çok çok az ses geliyor. Dışarıda konuşmak neredeyse imkansız.
    Guncellemeden sonra mi oldu ne zaman oldu emin değilim çünkü ahize sesi zaten kötüydü telefonun.

Başka ayni şekilde problem yaşayan var mı? Çözüm nedir sizce?

• Merhabalar 1.5 yıllık telefonums amoled yanığı oluştu telefonu migrostan almıştım garantisi kimdir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Furkovic

Merhabalar 1.5 yıllık telefonums amoled yanığı oluştu telefonu migrostan almıştım garantisi kimdir ?
    Muhtemelen Ritzy ,bende migrosdan aldım garanti firması bu.
    http://www.ritzyteknikservis.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Gekko

Arkadaslar selamlar

Miui 11.0.4.0(QEAMIXM) android 10 mi 8 sahibiyim

Telefon kutudan unlocked çıkan versiyondan

Şuanda telefonun ahizesinden çok çok az ses geliyor. Dışarıda konuşmak neredeyse imkansız.
    Guncellemeden sonra mi oldu ne zaman oldu emin değilim çünkü ahize sesi zaten kötüydü telefonun.

Başka ayni şekilde problem yaşayan var mı? Çözüm nedir sizce?
    aynı sorun bende mevcut . ahizeyle konuşmak imkansız gibi birşey .
  • Dostlar merhaba chromeda deezer sitesine girmek istediğimde bana şununla aç seçeneği sunuyor biri mi tarayıcı diğeri deezer uygulaması başka seçenek yok ben Chrome üzerinden yada başka tarayıcı üzerinden nasıl açarım eskiden ne kadar tarayıcı varsa telefonumda hepsini gösterirdi yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazzini -- 20 Haziran 2020; 14:59:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mazzini M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar uygulamalar uygulama yönetici mi tarayıcı en altta varsayılanları temizle yapın deneyin

• lido kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam oldu çok teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba internetten indirmiş olduğum fotoğraflar var bunları whatsapptan birilerine atıp geri galeriden siliyorum fakat whatsappa tekrardan girdiğimde fotoğraf göndermeye tıkladığımda indirip sildiğim fotoğraflar gözküyor ccleaner ve temizleyici ile temizlik yaptım uygulamalar kısmından ön bellek temizliği yaptım fotoğraflar hiç bir yerde olmadığı halde whatsappta çıkması hoş olmuyor yardımlarınız için teşekkürler
  • Ahize düşük ses sorunu yaşayan arkadaşlar custom rom kullanıyorsa bana özel mesaj atsınlar, ahize sesini yükseltmeleri için yardımcı olurum.

Satmayı düşünen varsa bi arkadaşım için mi8 arıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 24 Haziran 2020; 17:50:37 >
  • ahize sorununu miu12 yle düzeleceğini umuyorum . telefonu ilk aldığımızda böyle bir sorun yoktu.

miu12 ne zaman geliyor mi8 lere bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdenyavuz

aynı sorun bende mevcut . ahizeyle konuşmak imkansız gibi birşey .

Alıntıları Göster
    Güncellemelerden sonra aynı sorun bende de oluştu. Hoparlöre almadan neredeyse konuşmak imkansız.
  • Telefonunu satmayı düşünen varsa PM atabilir.
    Önceliğim ucuz ve temiz olması. Kutu ve şarj aletsiz alabilirim.
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Hocam 2300 birakirim 2 ay garantisivar full kutulu faturali ciziksiz sadece local boya atmasi var 2 noktasinda felan

• Mrb arkadaşlar
    NFC özelliğini hiç kullanmamıştım paraf kart kampanya yapınca bugün yarın kullanacağım
    NFC yi açıp ödeme seçeneğini paraf mobil yaptım ancak orada güvenli element konumu yazan yerde sim cüzdan kullan, hce cüzdan kullan kısmı var paraj kredi kartım ile nfc ödemesini yapmam bunlardan hangisi seçili olmalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Mrb arkadaşlar
    NFC özelliğini hiç kullanmamıştım paraf kart kampanya yapınca bugün yarın kullanacağım
    NFC yi açıp ödeme seçeneğini paraf mobil yaptım ancak orada güvenli element konumu yazan yerde sim cüzdan kullan, hce cüzdan kullan kısmı var paraj kredi kartım ile nfc ödemesini yapmam bunlardan hangisi seçili olmalı?
    HCE yi seçmeniz gerekiyor.HCE sim karta ihtiyaç duymaksızın tanımlanan karttan ödeme yapmanızı sağlayan sisteme verilen isim.Sim cüzdan hakkında tam bilgi bulamadım ama sanırım ödemeyi sim kart üzerinden yapıyor.
  • Chrome da takılma sıkıntısı yaşayıp da çözüm bulan varmı

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    Malesef henuz kalici cozum yok. Bazi kullanicilar chrorme daki tum guncellemeleri kaldirinca takilma yapmadigini soyluyorlar..

• 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.