Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şarjımı hiç yüzde 30 un altına düşürmedim ve şarjda hiç oyun oynamadım bunların artı yönde etkisi olduğunu düşünüyorum. Telefonu alalı 16 ay oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar. 1.9 gb lık güncellemeden sonra kulaklık sesi iğrenç oldu. Sizde de öyle mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • of bu ne ya rezil olmuş. Müzik dinlemekten soğudum. Nasıl düzelir bu

• Bende bir sorun yok

• Ben de güncellemeden sonra uğraşıp duruyorum kulaklık problemiyle. Sonata hd dac ve ibasso it01 kulaklık var ses bazen tamamen gidiyor bazen kısılıyor. Tamamen gidince telefonu kapatıp açmam gerekiyor. Uygulama olarak poweramp kullanıyorum. Mesela poweramp youtube arasında geçiş yapıp tekrar powerampyi açınca ses yine gelmiyor büyük ihtimal Android 10 güncellemesinden uygulamalar uyumsuz. Kulaklığı düzgün şekilde kullanamamak can sıkıcı.

• Bana da bilgi verir misiniz hiç anlamıyorum valla ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: adigzel

Bana da bilgi verir misiniz hiç anlamıyorum valla ;)
    3400 mah tan 2700 e düşmüş

• Teşekkür ederim son zamanlarda oyun oynamaktan oldu sanırım 1.5 yıllık oldu sanırım telefon

• Hocam benim cihaz mi6 bunun durumu nedir
    Bu arada cihaz 2 yılını doldurdu.

• Benim telefon 2600 mah seviyelerinde. 445 döngüye ulaşmış 12 ayda 😂. Ben de yazılımdan dolayı sıkıntı çıkıyor zannediyordum 😂😂

• Düzeldi mi ona göre yapacağım güncellemeyi?

• 13 ay 2970 mah resmen pili yemişiz

• Son 3 aydır özellikle soğuk ortamlarda ekranın yarısı kararıyor, ne yapmam lazım?

• Telefonu daha dün aldım kilit ekranında telefonda hiç birşey yapamıyorum dokununca kilit ekranı açılmıyor arka planda bir uygulama var diyelim parmak iziyle açınca telefon donuyor donmaktan kastım ekranda hiç bir yere dokunamıyorum güvenlik şifresi çizemiyorum neden acaba? :(
  • 2018 Kasım 11, Mi8, yaklaşık 16 ay 3005 mah. 355 döngü. Clash tarzı birkaç oyun yüklü günde 1-2 sefer yarım saat, 45 dakika kadar oynayarak bu şekilde geldim. Android 10 güncelledim. Bir-iki sefer %10 civarı şarja bağladım. Onun haricinde %30 un altını göstermedim. Umarım uzun bir süre kullanırız arkadaşlar. Yalnız şu gps sorma sıkıntısından bir kurtulmamız lazım. Android 10 olduk diye bunu kullanmak zorunda mıyız illa ki acaba? Xiaomi mühendisleri buna ufak bir yazılımla çözüm üretebilirler diye düşünüyorum. İngilizcem zayıf, ilgilenen arkadaşlar bunu geri bildirim yaparlarsa seviniriz.
  • Güncelleme geldi hala yüklemedim olumsuz görüşlerden dolayı. Gittiği yere kadar gitsin. Zaten adettir güncelleme gelsin diye yakınırız gelince de pişman oluruz. Gerçi bazı arkadaşların şarjı iyileşmiş sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fasakasa kullanıcısına yanıt
    hayır malesef.

• arkadaşlar benim pil kapasitem ne kadar

• 3000 mah

• Merak edenler icin bir araya getirelim pil durumu öğrenmeyi.

*#*#6485#*#*

Kod ile ekrana cikan değerlerden pil durumunu, kac defa şarj olduğunu ve kac mah lik kapasiteye düştüğü görebiliyoruz.

MF_02: kac defa şarj edildigini.

MF_05: kac mah kapasiteye düştüğü

MF_06: kac mah pilimizin oldugu

Bilgilerini veriyor. Yapmayan arkadaslar kodu deneyerek bu bilgiler doğrultusunda kendi pil durumlarini ogrenebilirler.

Not: ekleyecek birsey varsa, yada yanlis alinti yaparak ekleyelim-duzeltelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 7 Mart 2020; 12:44:54 >
  • 
Sayfa: önceki 643644645646647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.