Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (647. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Feature for facebook, sizde de sürekli güncelleniyor gözüküyor mu? Bunu durdurmanın yolu nedir bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba mi8 128 gb var bende satıp redmi note 8 proya geçmeyi düşünüyorum sizce yapmalımıyım işlemci ile fazla işim olmuyor zamanında aldım mi8i ama artık batarya süreside beni pek memnun etmiyor 2.el piyasası fazla düşmeden elimden çıkarıp note 8 proya geçmek mantıklı gibi geliyor sizce napmalıyım?

• cemcaglar123 C kullanıcısına yanıt
    Hocam facebooka güncelleme geldi , düzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim telefon sürekli güncelliyor, günde belki elli kere

• cemcaglar123 C kullanıcısına yanıt
    Bir ara denk geldim. Araştırınca Facebook kendi kendine güncelleme yapabiliyormuş. Bu mevzu çok eski hayya. Karşı çıkanlar olmuş ama görüldüğü gibi bir şey değişmemiş.

• Mi 8 128 GB telefonumu satıyorum 6 ay garantili migrostan aldım hiç bir sorunu yok kılıf ve jelatin ile kullanıldı fiyat 2300

• Miui güncellemesinden sonra gps çalışmıyor. Çin rom u yüklü telefonda. Varmı fikri olan

• maliman kullanıcısına yanıt
    Çin romunda GPS güncelleme öncesinde de yoktu bende.

• nosname N kullanıcısına yanıt
    Ee naptın. Varmı çaresi. Global rom yüklesem düzelirmi

• maliman kullanıcısına yanıt
    Global kullanıyorum artik

• nosname N kullanıcısına yanıt
    Abi nerden nasıl yaparız en güvenli bir akıl verin gözünüzü seveyim ya

• Facebooku silip apk olarak kurdum, tek kurtuluş bu gibi. Başına gelen olursa böyle yapabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Merak edenler icin bir araya getirelim pil durumu öğrenmeyi.

*#*#6485#*#*

Kod ile ekrana cikan değerlerden pil durumunu, kac defa şarj olduğunu ve kac mah lik kapasiteye düştüğü görebiliyoruz.

MF_02: kac defa şarj edildigini.

MF_05: kac mah kapasiteye düştüğü

MF_06: kac mah pilimizin oldugu

Bilgilerini veriyor. Yapmayan arkadaslar kodu deneyerek bu bilgiler doğrultusunda kendi pil durumlarini ogrenebilirler.

Not: ekleyecek birsey varsa, yada yanlis alinti yaparak ekleyelim-duzeltelim.
    Hocam bunu merak ediyoreum gayet açıklayıcı olmuş teşekkür ederim.3400 den 2800 civarına düşmüş demek 14 ayda. Pubg sağ olsun.
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• İşin ilginç tarafı 2 ay önce sıfırladıktan sonra 7-8 saat ekran süresi alırken bir ayda tekrar 5 saat civarına düştü. Sanırım son güncelleme ile de alâkalı..Bir süre sonra değiştirmek istersek orijinal batarya bulmamız mümkün müdür var mı alan arkadaş?

• 10 güncellemesinden sonra facebook ve instagram güncelleme varmış gibi görünüyor playstore da güncelle diyorum hata verip güncellemiyor var mı bu tür hata alan

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

10 güncellemesinden sonra facebook ve instagram güncelleme varmış gibi görünüyor playstore da güncelle diyorum hata verip güncellemiyor var mı bu tür hata alan
    bayadır var o sorun hala düzelmedi

• Arkadaşlar 13.11.2019 da aldığım telefonun batarya durumu sizce nasıl ? Her şarjdan sonra düşüyor kapasitesi? sizce batarya durumu normal mi

mi 8 128gb global
    ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbluee61 -- 12 Mart 2020; 16:19:22 >
  • deepbluee61 D kullanıcısına yanıt
    Benimki 13 ayda 400 düşmüş hocam , sanki 3 ay da 200 fazla gibi ama şarj etme sıklığınız ya da nasıl şarj esiyorsunuz ?

• jervis kullanıcısına yanıt
    kendi adaptörü ile şarj ediyorum. Genelde 1,5 günde bir bazen 2 günde sarj ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

kendi adaptörü ile şarj ediyorum. Genelde 1,5 günde bir bazen 2 günde sarj ediyorum.
    valla hocam 1.5 günde az kullanımda şarjınızda sorun varsa bence bi profesyonele danışın, ben 18-22 saat içinde %100 şarjı bitiryorum günde en az 1 kere şarja takmam gerekiyor. 1.5 gün olsa varya offff , ama 3 ay da 200 mah bilemedim , ben 0dan 100 e şarj olana kadar ellemiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 645646647648649
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.