Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.1.2.0 yükledim sıkıntılı filan değil. OK Google çalışıyor artık fakat İngilizce'de. Slow Motion (960fps) ve Gece modu gelmiş. Pilde iyileştirme var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismuta

10.1.2.0 yükledim sıkıntılı filan değil. OK Google çalışıyor artık fakat İngilizce'de. Slow Motion (960fps) ve Gece modu gelmiş. Pilde iyileştirme var.
    bi bana gelmedi heralde şu sürüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme parça parça gönderiliyor kullanıcılara sabırlı olmak lazım ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UoH

Yeni güncelleme parça parça gönderiliyor kullanıcılara sabırlı olmak lazım ..
    şuan bende görünen 10.1.1.0 yenisi geldiği zaman direk ekranıma o düşer dimi

• Yeni guncelleme sarj suremi en az 1.5 saat civari azaltti.

• nelasq N kullanıcısına yanıt
    Aynen ..

• quote:

Orijinalden alıntı: RustinCohleTD

Yeni guncelleme sarj suremi en az 1.5 saat civari azaltti.
    Çoğu kişi forumlarda arttırdı diyor ama siz tam tersini söylüyor sunuz.. İlginç.

• arkadaslar mi 8 miui 10 da gps sorunu yasiyorum. Duz yolda giderken birden yan seride falan atiyor kendini. Cozumunu bilen var mi ?

• Parça parça göndermek ne demek? xiomi resmi sitesinde bile yok o güncelleme sisteme verir vermez güncellemeyi geri çektiler. Muhtemelen sıkıntılı, xiomi de geri çekme alışkanlık yaptı.

• aykutk A kullanıcısına yanıt
    IOS gibi aynı an da tüm kullanıcılara gönderilmiyor demek.
    Geri çekme olayı farklı o tam bir fiyasko ..
    Arkadaşım ile farklı misal ona ptesi bana salı ..
    Ben bunu son dönem de yasadım öncesi Xiaomi politikasını bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UoH -- 26 Aralık 2018; 0:49:46 >
  • Arkadaşa aldırdım. 1080p 60fps yok gözüküyor. Bu cihazda nasıl 60 fps olmaz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelir gelir o da gelir yakında, xiomi seviyor böyle parça parça özellik vermeyi, hepsini bir defada verirse beklemenin heyecanı kalmaz diye herhalde

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    haberde %15 yazıyordu. 1-2 stok için 50 yapıp sonrakilere 15 diyebilirler. 50 çok uçuk rakam çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

arkadaslar mi 8 miui 10 da gps sorunu yasiyorum. Duz yolda giderken birden yan seride falan atiyor kendini. Cozumunu bilen var mi ?
    Son gelen Android pie ile oluştu bu sorun, navigasyon kullanılmaz hale geldi, ben eski sürüme geri dönerek çözdüm sorunu. Yaa yeni düzeltme güncellemesi bekleyeceksiniz ( bu aylarca sürebilir) yada eski sürüme geri döneceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bLackeLectro

Çoğu kişi forumlarda arttırdı diyor ama siz tam tersini söylüyor sunuz.. İlginç.

Alıntıları Göster
    Pie güncellemesini yaptıktan sonra bende de düşmüştü şarj süresi, fakat şimdi 10.0.2.0 sürümüne geri dönüş yaptım ve herşey tıkır tıkır çalışıyor, hiçbir sorunum yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Pie güncellemesini yaptıktan sonra bende de düşmüştü şarj süresi, fakat şimdi 10.0.2.0 sürümüne geri dönüş yaptım ve herşey tıkır tıkır çalışıyor, hiçbir sorunum yok.

Alıntıları Göster
    Aynen oyle bende de hersey guzeldi sarj suresi kisaldi sadece bende olmuyormus demek ki dostum.

• quote:

Aynen oyle bende de hersey guzeldi sarj suresi kisaldi sadece bende olmuyormus demek ki dostum.

Alıntıları Göster
    Daha o kadar çok olumsuz şeyler yakaladım ki son gelen güncelleme ile, ama yazmaya korkuyorum, içimden gelmiyor yazmak, geçen gün sorunları yazdım diye yok her mesajında telefonu kötülüyorsun, yok Bilmem ne diye mesajlar geliyor. Böyle mesajlar ile muhatap olup cevap yazmak yoruyor artık beni.

• 10.1.1 de internet sıkıntılıydı daha önce internette girdiğim yerde edge ye düşüyordu bağlantı 10.1.2 güncellemesi yaptım şimdilik sorun yok

• quote:

Alıntıları Göster
    Yeni güncellemeyi yaptıkdan sonra sarjım cok az gidiyor derken, son güncelleme olan 10.1.2.0'ı kast ediyorsunuz sandım. Pie güncellemesinden sonra benimde sarjım daha az gidiyor. Buna bende katılıyorum. Ama dediğim gibi, son güncellemede (10.1.2.0) sarjı daha stabil hale getirmişler. Umarim öyledir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Son gelen Android pie ile oluştu bu sorun, navigasyon kullanılmaz hale geldi, ben eski sürüme geri dönerek çözdüm sorunu. Yaa yeni düzeltme güncellemesi bekleyeceksiniz ( bu aylarca sürebilir) yada eski sürüme geri döneceksiniz.

Alıntıları Göster
    dönüş için ne yaptınız bootloader kilitlimi sizde
  • 
Sayfa: önceki 379380381382383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.