Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.888
Cevap
154
Favori
753.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • para kolay kazanılan bir şey değil arkadaşlar hele trde insanlar bir şeyi yurt dışına göre 3 katı fazla para talep ediliyorsa tabi sorgulamak hakkı zaten önceden alan bazı kişiler uygun fiyatlara yurt dışından getirtip yada tr de sahibinden kayıtlı cihazları aldınız bunu herkesin yapması kolay değil bu işlemler karşılıklı güvene dayanıyor tabi burada size bir şey diyemem ama gelip te bu fiyat politikasını eleştirmemekte saçma olmuyor mu

adam yurt dışı fiyatına 3 kat kar payı koymuş bırakın da insanlar buna sesini çıkarsın her şeye kural kural sanki ülkede kural tanıyan var burada tanıyacaklar mantıken ithalat garantili olarak getirilmiş bir ürün 4100 olunca rakipleri de ağır olmuş oluyor insanlar bunu dile getirebilir burası özgür bir platform burada da tartışamayacaksak bu gibi fırsatçıların ekmeğine yağ sürmüş oluruz bırakın insanlar özgürce tartışsın elbet kullanıcılarında yorumları gelecektir zamanla ilk önce herkesin alacağı fiyatlara gelsin oturup onuda konuşuruz ürün satan fırsatçı ithal eden elemanlar burayı takip ediyor ve ona göre fiyat biçiyorlar ses kısılırsa fiyatta çok düşüş olmaz çok olsa olsa 3500 e düşürülür bakınız oneplus 6 3900 tl hepsi burada da bunun gibi simsarları bırakın insanlar konuşsun bu benim düşüncem herkesin görüşü farklı olabilir ama böyle fırsatçılığa ortak ses olup birlikte engel olmak varken birbirimizi engellemek mantık dışı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 1 Ağustos 2018; 10:34:41 >

• Xiaomi telefonları artık ülkemizdeki tarım ürünlerine benzer bir hal aldı. Üretici emek verip üretiyor ama aracılar hiçbir şey yapmadan üreticilerden daha çok para kazanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 Adetle sınırlı. Yarından itibaren Migros'larda satışta.

https://shiftdelete.net/migros-xiaomi-mi-8-redmi-s2-satacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

1000 Adetle sınırlı. Yarından itibaren Migros'larda satışta.

https://shiftdelete.net/migros-xiaomi-mi-8-redmi-s2-satacak
    Bu afişi hazırlayan eleman bu cihazda hangi işlemcinin kullanıldığını bilmiyor mu acaba.
  • Mi 8 için Xiaomi tr garantili yazmıyor ithalatçı garantili büyük ihtimalle.
  • SanTieG0 kullanıcısına yanıt
    sd 845 içindeki zımbırtılarmış https://www.xda-developers.com/qualcomm-snapdragon-835-kryo-385-cpu-cores/
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanTieG0

Bu afişi hazırlayan eleman bu cihazda hangi işlemcinin kullanıldığını bilmiyor mu acaba.

Alıntıları Göster
    Mi 8 için dediysenin işlemciyi doğru yazmış. Hatta fazlası ile detaya girmiş.

Chipset Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
    CPU Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 385 Silver)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emr²

Mi 8 için dediysenin işlemciyi doğru yazmış. Hatta fazlası ile detaya girmiş.

Chipset Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
    CPU Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 385 Silver)

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun hocam benim kafa gitti iyice
  • Telefon satışa çıkalı 3 gün oldu fiyat bile tartıştırmıyorlar, maşallah!

Acaba daha ilk çıkan üründe ne yapacaktık, forumlarda 1 yıl önce çıkmış cihazlarda bile şu fiyata tavsiye edermisiniz tarzı soruları hiç gören olmamış demek ki.

Burada uyarı yaparken diyorum ki 800$lık samsung 3800 iken mi 8 den 100$ pahalı mix 2s 3200 iken mi8 için bu para fazla.

Neden diyorum buraya yazmadan okuyan yüzlerce kişi gidip te birilerinin oyununa düşmesin diye.

Ben gördüğüm hatayı uyarı olarak söyledim bunu görenler ister gider alır, ister bekler bu beni tabiki ilgilendirmez.

Ben bu rakamlardan almam beklerim, veya yurt dışı alırım.

Bundan sonra da sadece takipteyim.

• Tüm migroslarda satışa çıkarılıyor mu ürünler arkadaşlar yoksa sadece belirli migroslarda mı?

Eğer belirli migroslarda ise hangilerinde olduğunu nereden öğrenebilirim?
  • xyz1985 X kullanıcısına yanıt
    Merakımdan soruyorum, ne adınız nede mesajınız geçiyor siz neden üstünüze alındınız hocam? Ayrıca kim fiyat tartışmanıza mani oluyor?
  • quote:

Tüm migroslarda satışa çıkarılıyor mu ürünler arkadaşlar yoksa sadece belirli migroslarda mı?

Migrosu arayarak öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutu07

Bu ilan gerçek mi hocam. Arayıp konuştunuz mu acaba. Ben antalyadayım eğer gerçekçe konyaya geçip elden üç adet alırım kendime yarın. Cep telefonu var mı bu ilanın acaba. Ulaşabilecek bir irtibat numarası?

Buldum numarayı hocam yarın ararım bu dükkanı bakalım neymiş işin gerçeği. Doğruysa fiyat çok iyi.
    Konyada olan bir tanıdığım aradı görüştü. Başka bir telefoncu gibi gösterip kendisini dolandırıcılık yapıyormuş ( diğer arkadaşın paylaştığı telefoncuyu aradı direkt )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakkoc

Konyada olan bir tanıdığım aradı görüştü. Başka bir telefoncu gibi gösterip kendisini dolandırıcılık yapıyormuş ( diğer arkadaşın paylaştığı telefoncuyu aradı direkt )

Alıntıları Göster
    Aynen hocam biz de aradık dolandırıcı dedi Konyadaki kişi. İstanbuldan falan dedi bunu yapan. Zaten fiyat imkansıza yakındı.

• quote:

Tüm migroslarda satışa çıkarılıyor mu ürünler arkadaşlar yoksa sadece belirli migroslarda mı?

Ben aradım evimin yakınındaki Migros'u ancak bilgi vermediler. Henüz kendileri de bilmiyormuş.
    Yeni ürünler ve kapmayalar 2 Ağustos'da belli olacak dedi.
    Elimizde Xiaomi cihazlar var satıyoruz ancak Mi8 henüz belli değil yarın 09:00 da ararsanız yardımcı olabilirim dedi.
  • Bu arada arkadaşlar ürüne rom atarken lock seçeneğinin seçili olmamasına dikkat edin. Cihazların bir çoğunluğu bu yüzden brick oluyormuş mi8 lerde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bfc1928

Bu mesaj silindi.
    Mate 10 Pro daha iyi kardeşim. Bu fiyatı verceksin bi de garantisi olmayacak.İthalatçı garantili olanlar uçuk fiyatlarda zaten. Mate 10 Pro al bak keyfine.
  • Rasqutin kullanıcısına yanıt
    Senin gibi kibar adami bile cileden cikardilar...

• Bfc1928 kullanıcısına yanıt
    mate10 pro bence, mi8 iyi ama f/p olmadıktan sonra (servis ve garanti sorunu olduğundan) tercih etmek mantıksız olur...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfeR

Senin gibi kibar adami bile cileden cikardilar...
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.