Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★ (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.889
Cevap
156
Favori
752.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon Google mesajlar uygulamasına geçmek için zorluyor. MIUI'nın mesajlar uygulaması daha çok hoşuma gidiyor ama devamlı uygulamayı değiştirmek için zorlaması can sıkıcı.

• İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya durumu nasıl acaba. Gerçi daha 3 hafta falan olmuş ama az çok fikir vermiş olabilir yine de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam ben çok memnunum iyi ki almışım yani boşuna önceki bataryanın kahrını çekiyormuşum. Ve batarya sanki kullandıkça açıldı gibi bişe oldum Artık en düşük ekran sürem 6 saat. Parlaklık düşük olduğu zamanlarda 8.30 saate kadar gördüm. Eğer ekran sürenizden memnun değilseniz ben bir denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail..58 İ kullanıcısına yanıt
    Bende alayım hocam artık priz aramaktan usandım :)

• itsmynick kullanıcısına yanıt

Aynı durum bende de mevcut. Israrla geçmemi istiyor nasıl iptal edebiliriz acaba. Bilgisi olan yazar muhakkak.

• durup dururken hoparlör patladi.

sesler igrenc cikiyor artık.

yeni hoparlormu alsam telefon u yavastan degistirsemmi ililemde kaldim

• Pocophone f1 bile miui 12 global aldı, xiaomi nasıl bir saçmalıksın sen

• Mi8 güncellendi

• kadirman37 kullanıcısına yanıt
    Kralsın hacım

• ★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• hsynavcii H kullanıcısına yanıt

Sonunda be..

• Yazilimin geldigini görünce sabah indirdim, sadece yelefonu ac kapa yapip yukleyemedim.

2 saat sonra musait olup kurayim dedigimde malesef kurulum baslamadi ve yazilim geri cekilmisti. Suan guncelleme sorguluyorum yok diyor. Oysa indi zip olarak. O inen zip i manuel yukle diyorum teyid edilemedi gibi hata veriyor.

Suan indirdigim yazilimi yukleyemiyorum ve yeni yazilim gozukmuyor. Geçen seferde aynısı olmuştu. Biraz garip ve hec de olsa yakinda yine yuklenir hâle gelecek ins.

• virtue28 kullanıcısına yanıt

Xiaomi nin her zamanki işleri hocam yükledin yükledin hemen geri aliyor guncellemeyi 3 sene xiaomi kullandım hep ayni

• Bana hiç gelmedi güncelleme. Sistem uygulama güncelleyici bölümünden 3 tane güncelleme gelmiş ama onlarda hata veriyor.

• Telefonumu kvk servise verdim şarjı az gidiyor diye batarya 1 seneyi geçmiş 345 tl fiyat çıkardılar. Sorarlar adama nerede yazıyor batarya 1 sene garantili diye

• Miui 12 yukleyenler yorum yapabilirmi. İlk gozlemleri nasil.

• Arkadaşlar merhaba internetten deji batarya aldım fakat kendim takamam ben bunu. Ankarada bunu takacak bir yer önerebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Yazilimin geldigini görünce sabah indirdim, sadece yelefonu ac kapa yapip yukleyemedim.

2 saat sonra musait olup kurayim dedigimde malesef kurulum baslamadi ve yazilim geri cekilmisti. Suan guncelleme sorguluyorum yok diyor. Oysa indi zip olarak. O inen zip i manuel yukle diyorum teyid edilemedi gibi hata veriyor.

Suan indirdigim yazilimi yukleyemiyorum ve yeni yazilim gozukmuyor. Geçen seferde aynısı olmuştu. Biraz garip ve hec de olsa yakinda yine yuklenir hâle gelecek ins.

Ota linkleri var internette indirip yukleyebilirsiniz. Herhangi bir ayar yapmaya gerek yok. Arkadasin biri yuklemisti. Link yok ama resim atayim, nette bulursunuz

★ Xiaomi Mi 8 - Mi 8 Pro ★ MIUI 12 ★

• Ben bu şekilde THHye başvurmuştum pili 1 sene diye değiştirmediler diye Bilirkişi eğer cihaz yüzde 10da falan kapanmıyorsa sıkıntı yok demişti benim ekranda ghost screen vardı mi8de o sayede almıştım parayı. Ghost screen olayında da oyun veya instagram gibi farklı bir uygulamanın yanığı olursa onu da kabul etmiyorlar bende anasayfadaki simgelerin ghostu kalmıştı öyle lehime sonuçlandı

• qwerty_tr Q kullanıcısına yanıt

Bilirkişi çok bilmiş batarya hepten bozulunca anca o dediği olur. Onun dışında apple bile belli bir seviye altına inince değişiyor ama bizde pil sağlığı diye bir şey yok. Bakalım nasıl sonuçlanır

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.