Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam aynı telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam ekranla sıfıra sıfır oluyo. Kılıfın yüzü ekranla aynı yüz üstü düşerse korumaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 15 Ocak 2019; 15:43:28 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    kılıfı sormuştum
  • Aşırı fazla geldi bana günde 2 saat mobile legends pubg toplamda ve diğer zamanlarda sosyal medya youtube da 6 7 saat ekran verir mi daha doğrusu günü çıkarır mı akşama kadar?

• Ayarlardan reklamları kapatmama rağmen müzik uygulamasının açılışında hâlâ reklam geliyor neden acaba

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt
    Çıkartır büyük ihtimalle.

• Cihaza gcam kuran var mı?

Önceden oneplus kullanırken az rom işleriyle uğraşmadım gcam kurmak için recovery falan kurmak lazım galiba yapan birisi varsa yollarını ve fark var mı anlatırsa sevinirim.

• O zaman mi8 siparişi vericem pişman etmez umarım

• Deniz4000 D kullanıcısına yanıt
    Benim de alırken şüphelerim vardı ama pişman olmadım. Ben telefonu beğendim. İnşallah sizde olmazsınız. Şimdiden güle güle kullanın.

• Teşekkür ederim

• Redmi note 7 bekleniyor alınmaktan vazgeçildi
  • Arkadaşlar bu reklamları kapatamiyormuyuz uyuz etti bu durum beni

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    2-3 aya gelir gibi globaliydi band20ydi umarım beklediğinize değer. Note 7 pro bekliyorum bende umarım uygun fiyattan gelir note 7 pro ve liteyi satarım.

• Arkadaşlar kamerasını beğenmiyenleri merak ediyorum hangi cihazdan geçtiniz? Bu cihazın kamerasi gayet iyi ve yeterli bu fiyat aralığında zaten kamerasi gece bundan iyi çeken varmı orası mechul yani herşeyi 4/4lük olsun diyorsanız ya bütçe artirin yada almayın tek kusuru bence gece çekimi ben gece cok nadir resim çekindiğimden işimi görüyor.

• cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşünüyorum. Noye 7 pro güzel bi işlemcili,iyi bir pil, fm radyo, 3.5 mm jak, type c ve güzel bir fiyatla gelirse ve kamerada en az mi 8 lite kadar iyi olur ve fiyatıda uygun olursa bende ona geçmeyi düşünüyorum.

• Casper via a3 plus 2k bu cihaz 1900 aslında bazı insanlara öyle yerli markalar lazım.

• yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Note 7 pro baharı bulur gibi hocam ben 8 liteden memmunum. Aklımı mate 20 lite ve poco çeldi Huawei denemek istiyorum lensleri leica çok hoşuma gidiyor nasip bakalım.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Mrb şu ayarı denermisiniz lutfen.Muzik ayarlar gelismis ayarlar tavsiyeleri al kapa.Bende reklam cikmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jabstam -- 15 Ocak 2019; 20:5:55 >
  • cayadüsensinek kullanıcısına yanıt
    Maye 20 lite da leica lens yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Danger -- 15 Ocak 2019; 21:19:17 >
  • jabstam J kullanıcısına yanıt
    Hocan bendede aynı şekilde tavsiyeleri al da kapslı ama müzik uygulaması nı her açtığımda reklam çıkıyor.

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.