Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam benim telle mediamarktta mate 20 litenin kamerasını karşılaştırdım ben bi fark göremedim. Belki bu işten çok iyi anlayanlar farkı görebilir ama bence kameraları aynı gibi.

Acelem yok zaten dediğim gibi özelliklerle gelirse ve fiyatta bunun gibi uygun olursa geçerim redmi note 7 proya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahyademirci -- 15 Ocak 2019; 21:26:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para verip telefon alıyoruz kendi dosya uygulamasında kendi müzik uygulamasında reklam çıkıyor tüm ayarları denedim kapanmıyor bildirimler hala simge olarak görünmüyor bir kez ya görüyorum ya görmüyorum onunda tüm ayarlarını denedim arayınca ulaşamama ve sms gelmeme sorunu büyük ölçüde düzeldi şimdilik bende durumlar böyle paranız varsa biraz daha koyup samsung falan alin bence ben samsung a8 2018 den geçtim çok amatör ve basit her an bozulacak mış gibi geldi aynı yerde aynı hatla internete giriyorum eski telefonumdan çok daha yavaş giriyor özellikle ön kamerasında çekilen fotoğrafi yakınlaştırınca aşırı derecede piksel bozulması durumu ve bildirim sesi ile zil sesinin seviyelerini farklı oranlarda ayarlayamamak ta can sıkıyor Huaweiyle mate 20 lite altı telefonlarla(örneğin p20 lite) kıyaslandığında bence bu batarya ve hız konusunda çok daha iyi antutu yu kendim çalıştırdım 143 |bin çıktı antutu puanı da bu fiyata göre iyi bence maddi durum yeterliyse bunların hepsini göz önünde bulundurun daha kararlı çalışan bir telefon alın ya da mi a2 alın çok cok daha güzel çalışıyor kamerası da daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdurrahman3306 -- 15 Ocak 2019; 22:38:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 6s ten bu cihazain 4-64 olan versiyonunu hepsiburada uzerinden satin almayi dusunuyorum. Son yorumlari okudugum kadariyla muzik uygulamasindaki reklam disinda can sikan bir yani yok gibi. Sizler bu cihazin kalitesine alternatif ne onerirsiniz? Mi A2 nasildir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok saf be ios gibi aynı iosun birazdaha kişileştirme imkanı olan yazılım gibi düşünün. Miui arayüzü cok daha iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdurrahman3306

Para verip telefon alıyoruz kendi dosya uygulamasında kendi müzik uygulamasında reklam çıkıyor tüm ayarları denedim kapanmıyor bildirimler hala simge olarak görünmüyor bir kez ya görüyorum ya görmüyorum onunda tüm ayarlarını denedim arayınca ulaşamama ve sms gelmeme sorunu büyük ölçüde düzeldi şimdilik bende durumlar böyle paranız varsa biraz daha koyup samsung falan alin bence ben samsung a8 2018 den geçtim çok amatör ve basit her an bozulacak mış gibi geldi aynı yerde aynı hatla internete giriyorum eski telefonumdan çok daha yavaş giriyor özellikle ön kamerasında çekilen fotoğrafi yakınlaştırınca aşırı derecede piksel bozulması durumu ve bildirim sesi ile zil sesinin seviyelerini farklı oranlarda ayarlayamamak ta can sıkıyor Huaweiyle mate 20 lite altı telefonlarla(örneğin p20 lite) kıyaslandığında bence bu batarya ve hız konusunda çok daha iyi antutu yu kendim çalıştırdım 143 |bin çıktı antutu puanı da bu fiyata göre iyi bence maddi durum yeterliyse bunların hepsini göz önünde bulundurun daha kararlı çalışan bir telefon alın ya da mi a2 alın çok cok daha güzel çalışıyor kamerası da daha güzel
    Müzik uygulamasında da,dosya yöneticisinde de reklamları direk kapatabilirsiniz..Biraz kullandığınız telefonu bilmeniz gerek..

• daha önceden redmi 4x kullanmıştım. cumartesi bu telefona geçtim ve sadece tek bir ayarla hiçbir zaman sisteminde reklama rastlamıyorsunuz. telefon ilk kurulumda kabul ettiğiniz ayarlar içerisinde 'kişiselleştirilmiş reklam' gibi bir tik var, e onu kabul edince malum reklam yolluyor. ben o ayarı yaptıktan sonra asla ama asla tek bir reklama bile rastlamadım
    Bende iPhone üzerinden geçtim. Şuan gayet memnunum. Öncelikle sizin için ne amaçla kullanacağınız ve ne beklediğiniz çok önemli. Ben genel olarak sosyal medya ve browser ağarlıklı kullanıyorum. Bu konuda kullandığım ve karşılaştırma yaptığım iPhone ve XR ye göre daha hızlı programlarda. Beklediğimden fazlasını verdi. Samsung yüzünden hep android e ön yargılı bakardım. Xioami beni bu konudaki fikrimi değiştirdi. Miui gayet akıcı ve seri çalışmakta.

Uygulama kısmında herhangi bir çökme vs yaşamadım hiç.

Eğer bütçeniz uygunsa 128/6 almanızı tavsiye ederim. 6gb ram in artısı olacaktır.

Resim olarak. Yılbaşında Kadıköy ziyaretim oldu. Bir çok fotoğraf çektim ve bana yeterli geldi. Günde 30-50 tane fotoğraf çekmediğini için. Anı kurtarmalık yeterli görüyorum.

Tarayıcı olarak Opera Touch kullanıyorum. Reklam engellemeli en iyi bu geldi.

Ekran çözünürlüğü konusunda da gayet iyi ve tatminkar geldi.

Klavyeye alışamadım sadece şuana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 16 Ocak 2019; 4:15:55 >

• jabstam J kullanıcısına yanıt
    Merhaba her uygulama için bu ayarı yaptım ayrıca ayarlar gizlilikten genel olarak kapattım ama reklamı sıfıra indirmedi hala ara ara çıkıyor. Bu arada klavye öneriniz var mı yoksa gboard mu kullanıyor herkes

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Çift sim kart var ancak hafıza kartı takılamıyor değil mi? 64 gb hafıza yetecek mi emin olamıyorum.

Honor play ile tasarımını ve ekran kalitesini karşılaştırdığınızda ekran kalitesi olarak sizce hangisi üstün?

Tek sim kullanırsan hafıza kartı girişi var. Çift sim kullanırsan yok.

Honor Play canlı görmedim ve incelemedim. Yorum yapamıcam.

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Tek sim kullanırsan hafıza kartı girişi var. Çift sim kullanırsan yok.

Honor Play canlı görmedim ve incelemedim. Yorum yapamıcam.
    İthalatçı garantisi olduğu için 1 sene sonra pil değişimini nasıl yaptıracağız? Çok düşündüm bunu. Ayrıca cihazın kronik bir sorunu var mı? Hangi IPS ekran panelini kullanıyor. LG ise mi6daki gibi ghost screen oluşabilir. Kontrol eden var mı?

Pil olayını bilemicem. Delta bir şekilde halleder diye düşünüyorum.

Şuana kadar kimse ciddi bir kronik soruna rast gelmedi. Benimde yaklaşık 1 ay oluyor aşağı yukarı donanımsal veya teknik bir sorun gözüme çarpmadı.

Ekranı araştırmadım şahsen.

• quote:

Orijinalden alıntı: otsman

daha önceden redmi 4x kullanmıştım. cumartesi bu telefona geçtim ve sadece tek bir ayarla hiçbir zaman sisteminde reklama rastlamıyorsunuz. telefon ilk kurulumda kabul ettiğiniz ayarlar içerisinde 'kişiselleştirilmiş reklam' gibi bir tik var, e onu kabul edince malum reklam yolluyor. ben o ayarı yaptıktan sonra asla ama asla tek bir reklama bile rastlamadım
    Aynen denildiği gibi, ilk kurulumda gelen seçeneklerde seçimi değiştirmeniz gerekiyor.
  • Xioami nin kendi tarayıcısında reklam engellemek için kullanabileceğim uygulama var mı acaba ?

Kendi tarayıcısıda gayet kaygan ve akıcı duruyor.

Ben Microsoft edge tarayıcı kullanıyorum. Reklam engelleme özelliği de var ve oldukça hızlı.

• Gittigidiyordan 1900 TL ye 6/128 mavi modelini sipariş verdim.. Heyecanla bekliyorum.. Bakalım gelince paylaşıcam görüşlerimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dertwert -- 16 Ocak 2019; 10:24:31 >
  • Bende hepsiburada'dan 6/128 'lik versiyonu 2 gün önce aldım siyah renk.

Hidden Settings'den Stok gelen Google uygulamaları(chrome-duo-filmler-kmüzikler) vs bir kaç programı kaldırdım.Ortalama Ram kullanımı 4 gb,anlam veremedim.

Kendi e-posta uygulaması olsa efsane olurdu.Gmail berbat.Telefondan genel olarak gayet memnunum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TVVINGO -- 16 Ocak 2019; 10:2:3 >
  • İyi günler vermiş olduğum adreste ayrıntılı anlatıyor

https://en.miui.com/thread-3824479-1-1.html

• xx_ray kullanıcısına yanıt
    Wauvv bu çok iyi oldu tüm reklamlar gitti teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Satın alırken kutusunda dikkat etmem gereken yazı var mı?, ona göre acmadan iade edeyim.

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.