Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yeni bir boyunluklu bir kulaklık aldım. Baseus s11.
    Ancak telefonda kulaklık sesi çok az geliyor maalesef.
    Markadan daha önce s16 modelini kullandım ancak böyle vir sorun yoktu.
    Bizim telefonda gizli özelliklerden kulaklık sesi açma seçeneği var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zippocakmak

Arkadaslar rehber guncellemesini yanlislikla yoksaya bastim yeniden nasil güncelleyebilirim

Lütfen yardim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuning07

Selamlar,
    Yeni bir boyunluklu bir kulaklık aldım. Baseus s11.
    Ancak telefonda kulaklık sesi çok az geliyor maalesef.
    Markadan daha önce s16 modelini kullandım ancak böyle vir sorun yoktu.
    Bizim telefonda gizli özelliklerden kulaklık sesi açma seçeneği var mı?
    Root yaparsan viper4android programı sesi mükemmel yapıyor sırf o program için bütün telefonlarimi rootlarım
  • telefonu 2019 martta migrostan aldım ve hiçbir güncelleme dahi yapmadım sorunsuz şekilde kullanıyorum ama beni rahatsız eden tek eksiği dışarı çıkınca ekran parlaklığının full de bile yetersiz kalması 300tl lik telefonun ışığı 10a katlıyor malesef :D

• costanT14 kullanıcısına yanıt

Renk ayarı standartdamı acaba yoksa otomatik demi yogun ışık altında otomatik modda iken renkleri siyahları daha grileştirip kontrastı değiştirip daha görülebilir yapıyor bir renk ayarına bakıverin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: murat1407

Root yaparsan viper4android programı sesi mükemmel yapıyor sırf o program için bütün telefonlarimi rootlarım

Alıntıları Göster
    Rootlamakta sıkıntı yok da yeter ki telefondaki ayarlar vs sıfırlanmasın.
    Tabi en basit nasıl rootlarım öğrenmem lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar. mi 8 lite kullanmadığım hiç açılmamış yurtdışından gelme bir kılıfım var. şık ve hareket eden yıldızlara sahip. videosunu da ekliyorum. almak isteyen ulaşabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-mi-8-lite-ozel-sivi-silikon-kilif-884090476/detay/

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

• zippocakmak kullanıcısına yanıt

sistem uygulamaları güncelleyici kısmında güncelleme geçmişinde çıkıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafauysal

sistem uygulamaları güncelleyici kısmında güncelleme geçmişinde çıkıyor mu?

Hocam cikmiyor maalesef

• arkadaşlar, mi 8 lite orjinal ekran nerden bulabilirim? Veya orjinal ekrandan daha iyi bir ekran var mı? Ekranı çatlattımda.

• Cihazımın arka kapak camı kanapeden düşmesine rağmen kendi orjinal kılıfı içinde tuz-buz olmuştu..Altı ay böyle kullandım ve bugün İstanbul Kadıköy de kapak değişimi yaptırdım.. Gayet güzel ve orjinal oldu.. Maliyeti 150 TL.

• Cihazımın performansı çok kötü. Kasma, donma ne ararsan var. Hatta bazen bir donuyor güç tuşuna basılı tutup yeniden başlatmadan kendine gelemiyor. Ram kullanımı çok yüksek uygulamaları çoğu zaman arka planda tutamıyor, şarjı dengesiz gidiyor. Ne yapsam bilemedim. Sanırım mecbur bir daha sıfırlayacağım... Siz de durumlar nasıl?
  • arkadaşlar mi 8 lite telefonumun yurtdışından gelme kullanılmamış sıfır güzel 2 adet kılıfı var. videolarını izleyebilirsiniz linkten. almak isteyen bana ulaşabilir. iyi günler.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-mi-8-lite-ozel-sivi-silikon-kilif-884090476/detay/

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-mi-8-lite-ozel-parlak-kilif-888218958/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regionella -- 26 Aralık 2020; 11:52:49 >

• Bluetooth şarjı tüketmeye başlamış, neden yakar bunu, sıfırlamadan çözmenin yolu varmı.

Bluetooth u kapatın demeyin band 4 kullanıyor eşim, yılardır da band 2 vardı böyle birşey ilk defa oluyor. Pil sağlığı %86 ama ekran süresi yerlerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

Bluetooth şarjı tüketmeye başlamış, neden yakar bunu, sıfırlamadan çözmenin yolu varmı.

Bluetooth u kapatın demeyin band 4 kullanıyor eşim, yılardır da band 2 vardı böyle birşey ilk defa oluyor. Pil sağlığı %86 ama ekran süresi yerlerde.

Bendede ayni sorun var

• Ben de de Miband5 var bluetooth pil kullanımı %80 den aşağı inmiyor. Bu bir sorunsa ve bir çaresi varsa çok iyi olur.

• Bende de Mi Band 4 var. Aynı şekilde Bluetooth pil kullanımı çok yüksek

• Konuda çoğu kişi MIUI 12'den sonra bu şarj dengesizliğinden bahsetmiş. Bazen çok iyi giderken, bazen 1 gün içinde yarıya inebiliyor şarj. MIUI 12 sürümü hala ilk geldiğiyle duruyor. Üstüne bir optimizasyon yaması falan bekliyorum aylardır ama Xiaomi'nin bir şey yapacağı yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 474475476477478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.