Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
107
Favori
629.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hava durumu altindaki yazı kayan yazı mı olmuş ben mi ilk kez fark ediyorum? Gök gürültülü sağanak yazısı kayıyor şu an ..

Ya da yazı uzun olduğu için böyle yapıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sui_cast -- 15 Mart 2019; 20:16:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Büyütme hareketi yaptığım zaman yakınlaştırdığı doğru fakat çentik kısmı siyah olarak kalıyor. Aynı zamanda yakınlaştırınca videonun belli bi kısmını kaybetmiş oluyoruz alttan ve üstten orjinal şekilde büyümüyor yani.

• redtoblack kullanıcısına yanıt
    Alttan ve üstten çok az da olsa kayıp var doğrudur ancak yanlarda kayıp yok ve tüm ekrana çentik kenarları dahil yayılıyor görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birol.K -- 15 Mart 2019; 20:31:6 >
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    airpods tarzı binlerce ürün var. işin içinden çıkmak zor. 200 lira bandında
    AWEI T85 - 50mah kendi bataryası - 1800 mah power
    Blitzwolf BW-FYE3 - 2600 mah dock

bu örneklere benzer ürün bakmak gerek. bunlardan daha aşağısının sağlıklı olacağından emin değilim.
    -
    Kablolu bluetooh kulaklıklardan
    Geçen gün aldıklarımdan
    *Baseus S06 gayet güzel bir kulaklık. Fakat kablosu biraz uzun, kulaklık ve mikrofon arasındaki mesafede fazla uzun olduğu için hiç kullanmadan attım bir kenara.

*"Wafefun Flex 2" kulaklığı aldım. kulaklık girişi apple kulaklıklar gibi ve küçük kulakları olanlar için birebir. ben sevmedim. yani kulak içi değil. bluetooth 5,0 - 12 saat kesintisiz müzik gibi efsane özellikleri var. Bassları biraz zayıf.

*Markasını hatırlamadığım ucuz bir kulaklık daha aldım denemek için. kablo uzunluğu tasarımı çok güzeldi ama ucuz üründü. ses boğuk batarya zayıftı. verdim bir arkadaşa.

Şu sıralar awei markasını inceliyorum.

AWEI G20BLS , çift bataryalı 4 sürücülü 15 saat müzik dinleme vs görüntüde güzel bir kulaklık. tasarım-kablo yapısını severseniz alınabilir.
    AWEI T13 - hoparlörler üstteki ile birebir aynı, kablo yapısı biraz farklı ve daha uygun. batarya süresi 6 saat civarı

Sizden sonra teatronics kulaklıklara baktım. tüm ürünlerinde genel bir revizyona gidilmiş. fakat amazon dışında satıcı bulamadım. Bulursam alıp deneyeceğim.
    -
    Kablo uzunluğu, kulaklık ile mikrofon arasındaki mesafe, kulaklık tasarımı bakımından MEIZU EP51 bence kusursuz.
    Kaldı ki, dün yaptığım pie güncellemesinden beri herhangi bir problem de yaşamadım. Ama yinede bluetooth 4.1 - 4.2 destekli güncel bir kulaklık almakta fayda var.

• redtoblack kullanıcısına yanıt
    Evet goruntu de kayip yasaniyor. Bir de whatsappta gecis animasyonlarinda bazen garip grafik buglarina rastladim guncellemenin geri cekilmesi bundan olabilir

• Android 9 sonrası batarya ömrü 1 tık iyileşmiş gibi geldi arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onr1818 -- 15 Mart 2019; 21:21:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aNeXiEtY

airpods tarzı binlerce ürün var. işin içinden çıkmak zor. 200 lira bandında
    AWEI T85 - 50mah kendi bataryası - 1800 mah power
    Blitzwolf BW-FYE3 - 2600 mah dock

bu örneklere benzer ürün bakmak gerek. bunlardan daha aşağısının sağlıklı olacağından emin değilim.
    -
    Kablolu bluetooh kulaklıklardan
    Geçen gün aldıklarımdan
    *Baseus S06 gayet güzel bir kulaklık. Fakat kablosu biraz uzun, kulaklık ve mikrofon arasındaki mesafede fazla uzun olduğu için hiç kullanmadan attım bir kenara.

*"Wafefun Flex 2" kulaklığı aldım. kulaklık girişi apple kulaklıklar gibi ve küçük kulakları olanlar için birebir. ben sevmedim. yani kulak içi değil. bluetooth 5,0 - 12 saat kesintisiz müzik gibi efsane özellikleri var. Bassları biraz zayıf.

*Markasını hatırlamadığım ucuz bir kulaklık daha aldım denemek için. kablo uzunluğu tasarımı çok güzeldi ama ucuz üründü. ses boğuk batarya zayıftı. verdim bir arkadaşa.

Şu sıralar awei markasını inceliyorum.

AWEI G20BLS , çift bataryalı 4 sürücülü 15 saat müzik dinleme vs görüntüde güzel bir kulaklık. tasarım-kablo yapısını severseniz alınabilir.
    AWEI T13 - hoparlörler üstteki ile birebir aynı, kablo yapısı biraz farklı ve daha uygun. batarya süresi 6 saat civarı

Sizden sonra teatronics kulaklıklara baktım. tüm ürünlerinde genel bir revizyona gidilmiş. fakat amazon dışında satıcı bulamadım. Bulursam alıp deneyeceğim.
    -
    Kablo uzunluğu, kulaklık ile mikrofon arasındaki mesafe, kulaklık tasarımı bakımından MEIZU EP51 bence kusursuz.
    Kaldı ki, dün yaptığım pie güncellemesinden beri herhangi bir problem de yaşamadım. Ama yinede bluetooth 4.1 - 4.2 destekli güncel bir kulaklık almakta fayda var.
    ilave olarak ben bluedio tn 2 kullanıyorum mikrofonu çok fazla kullanmayacak kişiler için direk önerebilirim batarya performansı çok çok iyi mikrofon sesin derinden gelme durumu cihazın kendi mikrofonundan konusuyormus gibi performans almak için ya mikrofona yönelerek konusmak yaklasıp konusmak gerekıyor yada mıkrofonun oldugu kısmı elle agza yaklasdırmak onun haricinde müzik ve medya anlamında çok güzel cihaz ben 11.11 de 8 dolar gibi bir rakama almısdım normal fiyatı 20 dolar civarında olması lazım

• 45 dakkika maci izledim pil süresi bence yeterli gibi kalwn saat 38 6 saati bulur gibi batarya daha oturmadi 2 gunluk

• yeni gelen güncelleme sorunluymuş baya

• quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

yeni gelen güncelleme sorunluymuş baya
    ben güncelledim en ufak sorunla karşılaşmadım ??
  • quote:

yeni gelen güncelleme sorunluymuş baya
    ben herhangi bir soruna rast gelmedim şahsen gerçi güncelleme öncesindede bir sorunum yokdu şebeke kopma vs
  • 6/128 olan var bende, önceki sorunlu güncellemeyi yapmamıştım. Yeni güncelleme görünmüyor

İyice kullanıcı yorumlarını okumadan yapmıyorum bu güncellemeyi de, çok hevesliydim halbuki.

• bu telefonun üzerindeki orjinal launchera uygun ikon paketi var mıdır bildiğiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitkaracan87

bu telefonun üzerindeki orjinal launchera uygun ikon paketi var mıdır bildiğiniz?
    cihaz içindeki temalar uygulamasından edinebilirsiniz oldukça çok çeşit mevcut
  • Tema istemiyorum. Stock tema güzel. Kırmızı siyah karışımı ton oldukça hoş. Sadece ikonları değiştirmek istiyorum. Ama poco, novo gibi başka launcher kurmadan yapılabiliyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • onr1818 kullanıcısına yanıt
    Yaptiginiz herhangi bir ayar mevcut mu?

• yaw bi ton hata var xiaomi forumda kaynıyo adamlar geri çekti burdaki fanboylarda yoo bende hata yok he yok tmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 15 Mart 2019; 22:11:22 >
  • quote:

yaw bi ton hata var xiaomi forumda kaynıyo adamlar geri çekti burdaki fanboylarda yoo bende hata yok he yok tmm
    fan boylukla ne alakası var onu anlamadım ? ben herhangi bir problem yaşamıyorum diyorum komik olan nedir ? cihazdan binlerce satılıyor sorun yaşayanlar var diye herkez yaşıyor demek anlamınamı geliyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cayadüsensinek

Yaptiginiz herhangi bir ayar mevcut mu?
    android 9 öncesindeki güncellemede en son paketi indir diyip tekrar kurmusdum onun haricinde ekstra bir ayar yapmadım rutin ayarlar haricinde
  • Xiaomi hizmet cercevesi nedir? Nasil bu kadar sarj yiyor? Bir de cihazda facebook bile kurulu degil fakat facebook services gozukuyor.

• 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.