Şimdi Ara

*** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları *** (273. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.647
Cevap
108
Favori
629.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapılıyor benim o şekilde. Simgeleri hoşunuza giden temayı sadece indirin. Tema programı üzerinden özelleştirme kısmından sadece simgeleri o indirdiğiniz temayı seçin. Standart tema üzerine simgeler değişmiş olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Sizin tavsiye kulaklıklarınız benim taotronics marka kulaklıklar gibi. Ben daha çok direk kablosuz almak istiyorum. Bende taotronics tt-bh07 modeli vardı 1 yıl 7 ay sonra bataryası bitti şarj süresi 10 15 dk ya kadar düştü. Şu an ise direk kablosuz almak istiyorum

CB11111 nicki arkadaşın önerdiklerinden şu tasarım olarak çok hoş duruyor teknik detaylardan pek anlamam ama siz ne dersiniz bu kulaklığa veya bunun gibi tasarım olarak güzel gözüken sizin bildiğiniz bir kulaklık varsa ona da bakmak isterim.
    https://www.aliexpress.com/item/QCY-QS1-T1C-Mini-Dual-V5-0-Bluetooth-Earphones-True-Wireless-Headsets-3D-Stereo-Sound-Earbuds/32947791238.html?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    Edit : Bu linkteki kulaklıkta da aptX özelliği yokmuş. Yok mu tasarımı böyle olan ve AptX desteği de sunan bir kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 15 Mart 2019; 23:7:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chill Out

Düzelmiş.

Benim bir sorunum var. Klasör içerisindeki Facebook uygulaması sürekli yer değiştiriyor :)
    aynı sorun bende de var hocam sürekli yer değiştiriyor Facebook uygulaması
    çözüm bulabilirseniz buraya yazabilir misiniz?

• Arkadaşlar kilitli ekrandayken ekranı sağa kaydırınca mi fener diye bişi açılıyor . Onu ordan kaybetmemiz mümkün mü ?
  • güncelleme ile beraber kamerada ve hem yüz tanıma hem de parmak izi le kilit açmada yavaşlama hissettiniz mi?

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    olmadı beceremedim. android cahiliyiz. özgür olamadım. 🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme sonrası whatsapp'tan yeni sohbet açıp geriye geldiğimde vs arada grafik bug ı oluyor böyle uygulama arkasında garip garip renk sapmaları meydana geliyor. Her zaman olan bi durum değil olunca whatsapp'ı açıp kapatınca düzeliyor ama ilginç bir bug. Bu arada sanal tuşları kullanmıyorum ekran hareketleriyle kullanıyorum telefonu.

Edit : sanırım o renk sapmaları duvar kağıdından geliyor. Yani whatsappta yeni bir konuşma açtığında veya geriye geldiğindeki geçişlerde telefon duvar kağıdını gösterecekken son anda karar değiştirip whatsapp a geçiyor gibi. Bir anlık duvar kağıdının renk kısımları gözüküyor sonra whatsapp geliyor ilginç gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 16 Mart 2019; 0:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbdlgc

güncelleme ile beraber kamerada ve hem yüz tanıma hem de parmak izi le kilit açmada yavaşlama hissettiniz mi?
    parmak izinde belki birazcık olmuş olabilir belki de psikolojik bi yavaşlama
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Aptx nedir bilmiyorum ama Bluetooth kulaklıkta batarya çok önemli ve bununki çok düşük tekinin en az 80 mah olmasına dikkat edin bence ben kablolu Bluetooth kullanıyorum aktif 8 buçuk saat dinleme süresi veriyor bu 3 saat bile vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: abdurrahman3306

Aptx nedir bilmiyorum ama Bluetooth kulaklıkta batarya çok önemli ve bununki çok düşük tekinin en az 80 mah olmasına dikkat edin bence ben kablolu Bluetooth kullanıyorum aktif 8 buçuk saat dinleme süresi veriyor bu 3 saat bile vermez
    Aptx bildiğim kadarıyla bluetoothla bağladığımız için ses kalitesindeki kaybı en aza indiriyor. Sizin kullandığınız model nedir? Açıkçası biraz da çekiniyorum taotronics tt-bh07 modelinden çok memnundum ama 1 yıl 7 ay da bataryasının ölmesi çok kötü oldu. Allahtan amazon ürününe sahip çıktı da para iadesi yaptı o rahatlattı biraz.
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Çok iyi valla amazon daki satıcının güvenilir mis
    Hendest KAPLUM-01 Mandallı Kablosuz Wireless Bluetooth Kulaklık 179,00 TL yerine 104,90 TL
    https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/hendest-kaplum-01-mandalli-kablosuz-wireless-bluetooth-kulaklik-P289419199 ben bundan kullanıyorum Bluetooth stantli olması çok iyi kulaklığı bozulsa bile istediğim kulaklığı takma şansım var bataryası 380 mah ses kalitesi orta seviye tavsiye ederim

• Gece modu gelecekti bu android 9 ile neden yok acaba hala maalesef gelir mi bilgisi olan...

• Android pie geldi ama bu kamera yine aynı gcam ne zaman portlanır acaba
  • Yeni guncellemeyi telefon indirmiş ama kurmamiş,indirmelerde downloadrom klasöründe zipli olarak duruyor.otomatik olarak kendisi kurmasi gerekmiyormuydu.kendim nasil kuracam arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesvettin -- 16 Mart 2019; 9:50:19 >
  • Yeni güncelleme ile birlikte halk bankası ve E devlet uygulamalarına girişte sıkıntı yaşıyorum aynı sorunu yaşayan varmı yada çözümünü bulan *** Xiaomi Mi 8 Lite Kullanıcıları ***

• ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı hocam. E-devleti çok sık kullanmadığım için fazla kurcalamadım. Sanırım uygulamalara güncelleme gelene kadar böyle gidecek 😔

• Telefonum 15 dkda %3 dusuyor neden sizce dostlar ya 3 gun oldu.

• Bana sarj daha az gidiyor gibi geldi. Otomatik parlaklik ayarlamada da sıkıntı var.

• Arkadaşlar telefonu yeni aldım ve akıyor ama şu anda sürümü 10.0.5 gibi bişey sizce güncelleme yapayim mi güncellemelerde sıkıntı var mı bildiğiniz

• UranosOrc kullanıcısına yanıt
    Bendede durum aynı açılmıyor. Sürekli bağlantı hatası veriyor.

• 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.