Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.302
Cevap
138
Favori
674.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada paylaşım yapan bir arkadaş sayesinde kurulumları yaptım. Detaylıca yazmıştı. Telefon tekrar hayata döndü.
    Meizu 16th sipariş etmiştim. Kargoyu geri gönderdim. Gittiği kadar mi 5s ile devam. Paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU beta kullanıyorum ben rom olarak ve miui11 eu betaya geçtiğimden beri yakınlık sensörü çalışmıyor, yani telefonu cevaplayınca kulağıma getirdiğimde ekran kapanmıyor. Kalibrasyon vs. yapmaya çalışıyorum orda yazdığı gibi sensörü kapatınca sayılarda değişiklik olmuyor kalibrasyon yapmıyor.

Bende eski son sürüm miui10 eu beta rom kurdum, miiroom kurdum hala aynı çalışmyor. Başına gelen varmı acaba? Denemediğim tek şey miui dışında pixel vs tarzı rom kurmadım sadece... Sensörmü bozuk yazılımsal mı yoksa çözemedim. Hatta romları temiz kurulum yaptım yine işe yaramadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefisto-TR

EU beta kullanıyorum ben rom olarak ve miui11 eu betaya geçtiğimden beri yakınlık sensörü çalışmıyor, yani telefonu cevaplayınca kulağıma getirdiğimde ekran kapanmıyor. Kalibrasyon vs. yapmaya çalışıyorum orda yazdığı gibi sensörü kapatınca sayılarda değişiklik olmuyor kalibrasyon yapmıyor.

Bende eski son sürüm miui10 eu beta rom kurdum, miiroom kurdum hala aynı çalışmyor. Başına gelen varmı acaba? Denemediğim tek şey miui dışında pixel vs tarzı rom kurmadım sadece... Sensörmü bozuk yazılımsal mı yoksa çözemedim. Hatta romları temiz kurulum yaptım yine işe yaramadı.
    Daha önce benim telefonda da oluyordu hocam. Linegeos kurdum. Şuan bu sorun yok. Custom romlardan birtanesini dene bi istersen. Belki sorunun çözülür.
  • bilodemir kullanıcısına yanıt
    Tahmin ettiğim gibi bende öyle düşünmüştüm, akşama pixel experince kurayım bakalım ne olacak. Dediğim gibi EU beta miui10 kullanıyordum Eu beta Miui11 gelince ona geçtim bu sorun baş gösterdi. Sanırım persist dosyasında bişeyler bozuldu. :) Persist dosyası atacamda bendeki twrp sürümü persist flash desteklemiyor, custom twrp kurmak lazım LR team vs. gibi, uğraşmadım onlada :D
  • Mefisto-TR M kullanıcısına yanıt
    O kadar bilgi bende yok. Bol şans :)
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Yorumlar genel olarak çok iyi. Ben denicem bunu alıp taktırmayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

Burada paylaşım yapan bir arkadaş sayesinde kurulumları yaptım. Detaylıca yazmıştı. Telefon tekrar hayata döndü.
    Meizu 16th sipariş etmiştim. Kargoyu geri gönderdim. Gittiği kadar mi 5s ile devam. Paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler
    Bu bahsettiğiniz rom hangisi? Benim de telefon canımı sıkmaya başladı.

• duygusuz58 D kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-5s-ana-konu-kullanici-kulubu-inceleme--122758361-574#138536533
    Buradaki arkadaş detaylıca anlatmış. Yazdıklarını sırası ile yaptım. Bi kaç gün denedikten sonra farklı romlarda denerim herhalde.

verdim bunun siparişini, teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarı ile yazılan mah değerleri nominal değer ile uyuşmuyor. Hani 10000 miliamper power bank 3000 lik cihazı iki kere fu şarj edebiliyor, bu da aynı olay kapasite 3800 mi 5s plus icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: r.yilmaz4545

Anladığım kadarı ile yazılan mah değerleri nominal değer ile uyuşmuyor. Hani 10000 miliamper power bank 3000 lik cihazı iki kere fu şarj edebiliyor, bu da aynı olay kapasite 3800 mi 5s plus icin.
    valla, yukarda cohannan 'ın paylaştığı bataryadan aldım , 135 tl tuttu , %20 de berat vergisi veririz gümrükte, toplamda 165 tl civarına gelecek
    bu 2. bataryam olacak, ilkini 60 tlye almıştım , 6-7 ay oldu , pert oldu bu da

O bu marka değil miydi? Bende accubattery kullanıyorum baktım daha yüzde 65 bataryanın durumu, biraz daha bekleyim dedim. En azından sizi bekleyim öyle alayım bende alicam aynısından.

• quote:

O bu marka değil miydi? Bende accubattery kullanıyorum baktım daha yüzde 65 bataryanın durumu, biraz daha bekleyim dedim. En azından sizi bekleyim öyle alayım bende alicam aynısından.
    hocam , ben de accu battery indirdim , bataryanın gerçek mah değerine nerden bakıyoruz, bulamadım ben o sekmeyi ?

• Tam kullanmayı bilmiyorum ancak ben sağlık kısmında yüzde yazan yerin altındaki değeri baz aldım

• quote:

Tam kullanmayı bilmiyorum ancak ben sağlık kısmında yüzde yazan yerin altındaki değeri baz aldım
    tekrar bakayım şuna.
    ben artık günde 2 kere şarj eder oldum
    ram de , boşta 500 mb falan gösteriyor, bilgisayar bu kadar ram kullanmıyor arkadaş

rom işine de girmek istemiyorum. zamanında çok uğraştık, wifi cortlar, parmak izi cortlar, kalmayalım ortada öylece...

Valla ben çok memnunum romlardan omnirom kullanıyorum tavsiye ederim. Çok çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: madmexx

Selam, bu versiyonu kullanıyorum ve ön kamerada hdr ve portre çok iyi iş çıkarıyor. Hiz konusunda birşey diyemiyecegim ama.

https://f.celsoazevedo.com/file/cfiles/gcm1/Gcam_6.1.021_Advanced_V1.6.190614.0200.apk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 16 Ekim 2019; 23:35:22 >

Selam, önerdiğiniz sürümü de deneyecegim. Hangi lib seçeneğini kullanmak gereklidir? Portre modunda bu versiyon bayağı güzel gerçekten.

Gece çekimleri için sizin daha önce paylaştığıniz aşağıdaki sürümü kullanıyorum. Biraz daha dar cekim yapıyor ama keskinliği ve renkleri çok başarılı bu sürümün de.

parrot043: PMGC_7.0.009_FinalBuild_V14.apk

Iyi günler, selamlar

• Resmi Miui11 listesinde yok bizim telefon. 6 dan başlamışlar bu sefer.
    http://en.miui.com/

sayfanın en altında.
  • 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.