Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
12.142
Cevap
180
Favori
621.328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme
Giriş
    12674 Mesaj

rehber telefon sms gibi şeylerin üzerinde dokunma hareketi ile bir süre bekleyince seçenekler sunması lazım

instagramda ön izleme resimlerinin üzerinde bekleyince açılması gibi
    |
    |
    mladenbmv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    mi 5 mi yoksa mi 5S mi? aradaki farka degermi son bide mi 5 S nerden bukunabilir mi 5 buluyimda s yok goren duyan bilen bi yardimci olun be akrabalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Merhaba,

Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum (ziyaretçi vasıtasıyla elden),

geekbuying
    gearbest
    banggood
    nis-store

sitelerinden veya harici hangisi güvenilirdir ve önerirsiniz.
    banggood

bunları biliyorum ve güvenilir

diğerlerini bilmiyorum.
    |
    |

Günde 3 4 kez bu haber için bekliyorum sizle aynı kaderi paylaşıyoruz.
    |
    |
    Khiron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7-6700 Sky Lake | MSI H270M BAZOOKA |Kingston 2x8GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 Dual Kit Ram | Asus ROG STRIX RX 480 8GB OC 256Bit | Alyese Water Max 120 Liquid Cpu Cooler | FRISBY Cougar CMX 700W 80 Bronze Power Supply | WD 2TB 7200RPM Sata 3 | Adata SU800 256GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD | Aerocool Aero 800 Siyah Kasa | ASUS 27" MX279H Full HD HDMI IPS Monitör | Everest Rampage Chief Siyah| EVEREST SGM-X7 | Logitech G230 Gaming Headset
  • Yüzbaşı
    992 Mesaj

Adam unlock yapmadan china stabilden, global stabil'e rom'a geçmiş. Mantiken sizin de global stabil'den, china stabil'e geçmeniz lazım.
    Hocam edl kablo'yu birde burdakine bakarak kontrol edin.
    https://forum.xda-developers.com/mi-5s/how-to/guide-flash-xiaomi-mi-5s-chinese-rom-to-t3530834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenedi -- 10 Şubat 2017; 21:26:8 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Khiron , onurs27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Samsung s7 edge alırım tabiki de.Samsung Türkiye Garantiliyse. 2. El ama çok çok temizse.
    Ayrıca root,rom vb. işleri kullanmıyacksan yine samsung s7 edge olur. Yan ekran nasıl hiç kullnmadım ama kullanışlı problem yapmaycaksa s7 edge güzel cihaz. Yok ben root işleriyle uğraşırım, sıfır 1300 civarı mi5s varsa(garantisiz) o zaman durum değişir.
    Sonuç olarak: 2500 Liraya samsung s7 edge vara onu mu alıyım yoksa 1500 TL'ye mi5s var onu mu deseyedin, mi5s al derdim.
    Ama 1600-1700'e samsung türkiye garantili temiz bir cihaz var, 1500-1600 arası mi5s var hangisini iyi dersen, s7 edge ederim.
    |
    |
    donjuan444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bu arada arkadaşlar forum.donanımhaber iyice çığrından çıktı. Ne siteye girebiliyorum ne cvp yazabiliyorum. Yöneticide mi yok anlamıyorum ki? Bu kadar hantal,sorunlu bir forum görmedim ben yaaa. Artık cvp yazmak yada siteye girmek bile istemiyorum.
    O yüzden fazla takılmıycağım buralara. Cvp yazamazsam kusura bakmayın. İyi geceler.
    |
    |

Orijinalden alıntı: myso

Merhaba,

Yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum (ziyaretçi vasıtasıyla elden),

geekbuying
    gearbest
    banggood
    nis-store

sitelerinden veya harici hangisi güvenilirdir ve önerirsiniz.

Aynı dertten ben de muzdaribim. Siz karar verdiniz mi? En uygun lightinintbox diye bi sitede var ama emin olamadım güvenilir mi diye.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: donjuan444

arkadaşlar mi 5s almayı düşünüyordum parayı denkleştirmeye az kaldı ama şimdide 1600-1700 e samsung S7 edge buldum.. mi 5s aklımdayken s7 edge bu fiyata bulunca ne yapayım ne dersiniz?

samsung S7 edge
    |
    |

arkadaşlar mi 5s almayı düşünüyordum parayı denkleştirmeye az kaldı ama şimdide 1600-1700 e samsung S7 edge buldum.. mi 5s aklımdayken s7 edge bu fiyata bulunca ne yapayım ne dersiniz?

S7 Edge al bence
    |
    |
     (AirPods Pro Seri 1 / iPhone 11 Pro Max - 64GB / iPad Mini 4 - 128 GB / Macbook Pro 2017 - 8 GB Ram - 1 TB SSD / Huawei Mate 20 Lite - Android 10 - 128 GB SD / Xiaomi Mi Box S 4K - Android 9 / Asus Vico PC VC60 - 16 GB Ram - 256 GB SSD - Windows 10 (19564) ) 
  • Yarbay
    10377 Mesaj
    |
    |
    Beyler bu kılıfı almayın. Çok şık oldu ama yan tuşlar hiç basmıyor. Gözümde çöp oluverdi

Lüks litchi tahıl xiaomi mi5 için boyama yumuşak tpu arka kapak case m5/mi5 pro başbakan telefonu çantası coque için xiaomi mi5s mi 5 S

http://s.aliexpress.com/2QVN7BZR

(from AliExpress Android)

Ama alttaki kılıf mükemmel. Xiaomi üretmiş gibi oturdu tele. Yan tuşlar da iyi gayet. Hiç kaymıyor

Msvii marka xiaomi mi5s mi 5 s case sert coque için arka kapak için ince moda telefonu kılıfları xiaomi mi 5 s

http://s.aliexpress.com/MnqEnuQr

(from AliExpress Android)

Gearbest tende nilkin cam filmi aldm. Çok kaliteli. Film yokmuş gibi aynı

|
    |

• Teğmen
    118 Mesaj
    quote:

İkinci el cihaz almam. Ama cihazin ilk alındığı tarih önemli. Nedeni ise sizden önceki kişinin hangi programlari kullandığını bilmek önemli.

Memnun kalmazsan takaslariz S7 edge ile mi5s i merak etme:)

|
    |
    donjuan444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanjan -- 11 Şubat 2017; 15:35:48 >
    |
    |
    özdemir1977 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    miu grubunda bir arkadas bilgi paylasti,3d touch yeni gelecek guncelleme ile tum mi5s serilerinde aktof olacakmis,sadece 128 gb de bu mevcuttu,artik tum mi5s serilerine verecekler sanirim :) hayirlisi olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
haberler
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.