Yüzbaşı
18 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dostlar çok arada kaldım s6 edge den geçecegim hangisini neden tercih etmeliyim
?bi yardımcı olursanız sevinirim
hali hazırda hemen hemen hiç kullanmadıgım sistemimi satılığa cıkarmıs bulunuyorum,forumda gördüğüm üzere kimi arkadaşların 2. el konusunda çekinceleri mevcut

Ankarada bilgisayarımı yerinde görebilir istediğiniz şekilde deneyebilirsiniz hiç olmadı bir çay ikram etmiş olurum.

Fiyatımın üzerinde öğrenci arkadaşlara bir miktar daha indirim yapabilirim.

ilgili ilanım
https://forum.donanimhaber.com/m_119480805//tm.htm#119480805
bu linkini verdiğim ürün uygunmudur acaba pek bilgim yok

http://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/game-monster-oyun-bilgisayari-P30865189
Merhaba arkadaşlar sorunum biraz karışık,
Y570 modelli diz üstü bilgisayarımı Windows 10 A yükseltmeye çalışırken nasıl yaptıysam Windows çöktü sonra başka bir Windows cd si bulup sistemi yeniden kurdum harddisk i tekrar bölümledim fakat sistemim artık stabil değil pc yi ilk aldığımda Recovery dosyalarını dvd ye çekmiştim ama bulamadım o cdleri. Şimdi farkettimki Recovery dosyaları duruyor bilgisayarda ama one key Recovery tuşu ve programı çalışmadığı için başa alamıyorum

Size sormak istediğim elimdeki bu dosyaları kullanarak sistemimi ilk aldığım güne nasıl çeviririm

Şimdiye kadar denediklerim
1 One key Recovery engineer ile pc yi boot ettim 3 numaralı seçeneği seçtim ama okr tuşunu düzeltmedi

2 elimdeki dosyalarla bootable cd yapmayı denedim ama 11 gb olduğu için cd ye yazdıramadım

3 internetteki okr tuşunu düzeltmek için verilen bir çok öneriyi denedim yine bir sonuç elde edemedim

Karmaşık bir sorun ama tavsiyelerinizi bekliyorum
Merhaba arkadaşlar sorunum biraz karışık,
Y570 modelli diz üstü bilgisayarımı Windows 10 A yükseltmeye çalışırken nasıl yaptıysam Windows çöktü sonra başka bir Windows cd si bulup sistemi yeniden kurdum harddisk i tekrar bölümledim fakat sistemim artık stabil değil pc yi ilk aldığımda Recovery dosyalarını dvd ye çekmiştim ama bulamadım o cdleri. Şimdi farkettimki Recovery dosyaları duruyor bilgisayarda ama one key Recovery tuşu ve programı çalışmadığı için başa alamıyorum

Size sormak istediğim elimdeki bu dosyaları kullanarak sistemimi ilk aldığım güne nasıl çeviririm

Şimdiye kadar denediklerim
1 One key Recovery engineer ile pc yi boot ettim 3 numaralı seçeneği seçtim ama okr tuşunu düzeltmedi

2 elimdeki dosyalarla bootable cd yapmayı denedim ama 11 gb olduğu için cd ye yazdıramadım

3 internetteki okr tuşunu düzeltmek için verilen bir çok öneriyi denedim yine bir sonuç elde edemedim

Karmaşık bir sorun ama tavsiyelerinizi bekliyorum
arkadaşlar merhaba 32 gb ssd li versiyonunu kullanıyorum 32 gb yerine 256 gb bir ssd almak istiyorum önerebileceğiniz uyumlu marka ve model varmıdır acaba?
Merhaba arkadaşlar, hızlı şarj destekleyen adaptörleri nerden bulabilirim
Arkadaşlar 32 gb SSD olan versiyonunu kullanıyorum İstesek bu cihazın ekran Kartı vb parçalarını daha güncel olanları ile değiştirebilirmiyiz,sistem buna müsade edermi? Mümkünse hangi parçalar Upgrade e uygun?
Arkadaşlar benim merak ettiğim bir husus var, başvurumu yaptım çarşamba günü gelecek ve kuracaklar ama bina girişinden eve kabloyu nasıl çekecekler çünkü dışardan getirmeleri mümkün değil, 4 katlı binanın en üst katında oturuyorum acaba bina içinde sıva altından giden telefon kablolarının olduğu kanaldan çekerlermi, bunun için extra ücret isterlermi merak ettiğim soru sadece bina girişinden en üst kata nasıl çekecekler, harici bir çözüm yolunda iptal ettiririm çünkü

Birde keçiören incirli -danışment taraflarında uydunet kullanan varmıdır burdaki hatlarda bir sorun varmı?
Arkadaşlar uzun zamandır sorunsuz kullandığımız tubemate artık Video indirirken hata veriyor buna yakın bir uygulama varmı youtube dan indirip mp3 é ceviren
Hakkında
Forum İmzası:
[color=
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
Notebook
Lenovo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 790
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 31.151 (Bu ay: 246)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 243 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.