Şimdi Ara

Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
12.142
Cevap
180
Favori
621.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi 5s Ana Konu & Kullanıcı Kulübü & İnceleme
Giriş
    154 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ahpanos

Ana ekranda Google klasörü içindeki bulunan sesle arama ikonu yanında zaman zaman "1" şeklinde mesaj varmış gibi bir uyarı çıkıyor. Programı açıp sesli bir komut vermedikçe de gitmiyor. Böyle bir şey yaşayan ve çözen var mı?

Ayarlar bildirimler google bildirimleri kapat tan ayarlayabilirsiniz
    |
    |
    |

• Teğmen
    125 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: virusmika

Arkadaslar ön kameradaki dalgalanmanin sebebini bilen var mi acaba? Tv dalgalanması gibi.

Bilgisi bu sorunu yaşayan yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sanirim on kamerada sorun yasayan ilk kullanicisiniz
    |
    |
    Bahsedilenler: virusmika
    ya şu daha 12 saat önce sorduğunuz soruyu tekrar sorup bildirim şeyini hareketlendirmeyin rica ediyorum. hani konu saatte bir sayfa atan çok hareketli bi konu olsa anlayacağım da yok işte yani sorudan sonra 15 mesaj var yok.
    |
    |
  • Teğmen
    183 Mesaj
    Arkadaşın G3 ekran kağıdını değiştiriyoduk bugün , üstte kamera ve sensörler için olan boşlul kısmı birsürü kılcal çizik doluydu. Bizim ekran kağinın saği solu üstü heryeri boşluk çok can sıkıcı, şimdi bi ekran kağıdı değiştirmek için bi çıkarıcam bu kağıdı , dışarıda kalan yerler hep çizik dolu olacak. Acaba Samsung s5-s6 ekran kağıtları uymaz mı yada note serisi, çünkü ön tuşu olan birçok model telefon var , araştırma yapsak cuk oturcak bişey buluruz kesin.

Orijinalden alıntı: .AhMet

Mecburen başvuru yapıp onay alacaksınız.ya da onay almış hesap bulacaksınız.bir defa bl kilidini açtınızmı tekrar kapamanıza gerek yok o şekilde kullanın.gözünüzde büyütecek bir durum yok

Evet de telefonun da garantisi gitmiş oluyor sonuçta geri getirmek de imkansız bozulursa birşey olursa bl kildini kapatıp filan hikaye garantiye geri dönmez onay almış hesap aslında fena fikir değil öyle açarsak garantiye geri döndürme şansımız var sanırım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Samsung'un j3 ekran koruyucu dene ekrana tam oturuyor ama bizim ekranlar yanlardan kavisli olduğundan hava boşluğu kalıyor

Denedim ve şu an onu kullanıyorum.

|
    |
    mustafa980 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ogiuzeta

Poweramp ten çok çok daha iyi bir program bu. Deneyip görebilirsiniz.

Bu tür uygulamalar kulaklık sesi için mi yoksa dış hoparler sesi için de kullanılabiliyor mu?
    |
    |
    Aliexpressden 2 tane kılıf ve jelatin almıştım geldi. Biri fazla olduğundan satmak istiyorum. Şeffaf kılıf ve hava kabarcığı bırakmayan camla beraber 10TL'ye satıyorum almak isteyen mesaj atabilir
    |
    |
  • herkese merhabalar 5s 4/128 ile bende aranıza katılmış bulunmaktayım arkadaşlar. telefona olmazsa olmaz yapılmasını önerdiğiniz şeyler var mı? nano cam siparişi verdim aliexpress'ten de kılıflar yolda ama onlar gelene kadar gevşek durmayan sağlam bir şeffaf kılıf öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *-*[email protected]*-* -- 10 Şubat 2017; 1:44:38 >

hocam nerden aldın telefonu hiç biyerde bulamıyorum ??
    |
    |
    *-*[email protected]*-* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Xiaomi.eu_multi_MI5S_7.2.9
    https://xiaomi.eu/community/threads/7-2-9.38201/ https://www.androidfilehost.com/?fid=817550096634745188

Notes:
    MIUI Changelog + See CHANGELOG for your language...
    Our ROMs were approved by official EU distributor ABC Data to not void warranty for devices sold by them! (Of course, officially unlocked BL and no SuperSU installed)

Some facts about OTA delay:
    OTA packages are always same as posted here, so FULL ROM (400-1000MB)
    Installation via OTA is same as you do, so Updater - Menu - Select installation zip
    OTA is uploading into Xiaomi china servers which are very slow for download and upload (usually 30-40kb/s for uploading over 10GB) so I have to upload them always at night one by one and I dont have time for doing that every week for 30 devices... Unfortunately OTA account is binded to my Xiaomi account so nobody else can do that instead of me...
    So we decided to STOP OTA support at all.. you have to download ROM manually and install via Updater - menu (...) - Select installation package - reboot (You will not loose your data)

Our ROMs features (Whats not in Global):
    Blurred statusbar and notification shade (MIUI 7)
    Enabled search in statusbar
    Enabled search gesture (swipe up) on the desktop
    Enabled MiDrive in File Explorer
    Added landscape mode for SMS app
    Sunrise/Sunset in the weather app
    Google apps support integrated
    Importing theme from zhuti.xiaomi.com via ThemeManager
    No useless Chinese bloatware apps
    More free RAM due to less background processes
    Unified flat style app icons for both system and 3rd party apps (eg. Play Store icon flat too, unlike official global MIUI)
    Advanced menu with color icons (not just text like in official MIUI releases)
    No any Chinese character under the full system
    Mi Video, Mi Music, Mi Radio, Mi Browser: No any useless Chinese content
    No possibility to re-lock bootloader accidentally with flash any xiaomi.eu release
    Added real 26 languages translation made by Official MIUI Fansites and MIUI Fans
    Added Phone swipe to the right gesture on the lockscreen
    Added EU T9 dialer support
    Added charging sound switch
    Added Spell Checker switch
    Game speed boost mode
    Added Screen-OFF animation
    Optimized GPS settings for EU
    Optimized Battery consumption
    Optimized RAM consumption
    Added Game Speed Boost
    Added OIS calibration for MI5
    Added 3D Touch to MI5S 3GB RAM version
    Deodexed
    And more, and more made by our 5 years MIUI mods experience..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 10 Şubat 2017; 8:54:8 >

• Teğmen
    135 Mesaj

Benim de dikkatimi çekti hocam. İşyerinden çıktığım gibi indirip kurmayı düşünüyorum. Deneyimlerimi aktarırım.
    |
    |
    ender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

OnePlus 6T Kullanıcıları
  • Yarbay
    2725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FX12

arkadaslar sarj surem asiri kisaldi.ilk aldigim ay sabah ℅100le cikiyordum aksam 9da geldigimde hala 30 40 sarjim kalmis oluyordu.suan saat 5 ve 36 sarjim kalmis .kac gundur boyle.3saat 20 dakikada suan ekran suresi.bu normal mi ?

Hocam android konusunda çok bilgili değilim ama arka planda çalışan çok fazla uygulama indirmiş olabilir misiniz?
    |
    |

• Miui Türkiye sefa Arkadaşımız satıyor güvenilirdir.

|
    |
    @[email protected] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şunun finali çıksa da kullansak.
    |
    |
    ender kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    7.2.9 Sürümü yükledim parmak izi hızlanmış ve kararlı şu an için 3d touch gelmiş ama ben bunun ne işini yaradığını hala anlamadım.açık şekilde ama uygulama olmadığı için çalışmıyor diye okudum genelde çin romunda varmış uygulamalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mladenbmv -- 10 Şubat 2017; 14:42:20 >

Orijinalden alıntı: mladenbmv

7.2.9 Sürümü yükledim parmak izi hızlanmış ve kararlı şu an için 3d touch gelmiş ama ben bunun ne işini yaradığını hala anlamadım.açık şekilde ama uygulama olmadığı için çalışmıyor diye okudum genelde çin romunda varmış uygulamalar.

telefona felan bastırdıgınızda bısıyler cıkıyor olmalı
    |
    |
    hiç bir şey çıkmıyor youtube dne videolara baktım ama bunda öyle bir şey yok uygulamalarla alakalı her halde.
    |
    |
haberler
SEO
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.