Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (866. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GApps'dan indirme yaparken ARM64'ümü seçeceğim?

Şimdiden teşekkürler yanıt için.

DM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafı Galeri'den seçince hata veriyor. Bunun yerine Dosyalar'dan seçerseniz sorunsuz bir şekilde yükleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ilk sayfadaki LTE için bant açma, mi5s plus için de uygulasak olur mu?
  • Cok sagolun hocam. Cevap icin teşekkürler. Bende korktum biran

• akıldakalıcı kullanıcısına yanıt
    http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=299&mobile=no

• Opera mobile neden turbo modunda çalıştığı halde turbo kapalı gibi veri harcıyor mi5 de aynı uygulama lg G4 de aynı sayfayı daha az veri kullanarak açıyor 2k ekran lg ama mi5 de acayip veri kullanıyor aynı sayfaları lg G4 de 80 MB a açarken mi5 230mb harcadı evdeyken sorun değilde disardayken sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

Telefonu %5 şarjı kalmışken şarja taktım. 39 dakika sonra %100'e ulaştı. Şuan birkaç dakika kullandım ve şarj %93 kaldı. Tabiri caizse su gibi gidiyor. Sizce sorun pilde mi yoksa yazılımsal bir hata mı? Bu güne kadar hiçbir sorun yoktu.

şarj kalibresinde sorununuz var gibi alışılmadık bir problem bu telefon için. google playden calibrasyon uygulaması indirip deneyin, olmazsa pil sorunlu demektir.
  • umitkaraogl U kullanıcısına yanıt
    Bir deneyeyim, İnşallah pilde sorun yoktur. Tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 1 Ocak 2017; 21:13:39 >
  • Kyzerh kullanıcısına yanıt
    502 Bad Gateway hatası veriyor hocam
  • Telefon : xiaomi mi 5

Root : yok

Rom : miui 8 global 6.9.29 beta

Ekran parlaklığı : Lux programı ile

Gps : kapalı

Wi-fi : kapalı

Sekronizasyon : kapalı

Mobil Veri : açık (4.5g)

Greenify : şimdi uyut seçeneğiyle manuel olarak

pil tasarrufu : açık

uygulamaların pil kullanımını yönet : en yüksek

• Arkadaşlar xiaomi telefonlarda işe yaramayan google filmler kitaplar filmler veya hangouts gibi uygulamaları devre dışı bırakma imkanı yok mu uygulamalardan..arkadaşın redmi Pro var baktım ayarlar uygulamalardan hiçbir programı devre dışı bırak yok bakmanız mümkün mü..

Bir de bu telefonun global romu var mı ve xiaomi bütün telefonlarına global rom veriyor mu..mi5s de yokmuş ve global rom vermeyecekmiş
  • Herkese iyi yıllar, Status bardaki saat ve diğer bildirgeler çok küçük büyütme ile ilgili bilgi sahibi olanlardan yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yildirimty Y kullanıcısına yanıt
    bende bu konudan sıkıntılıyım. Bilen bir arkadaş bu konuda bilgi verebilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the block

Arkadaslar 3 gun once turuncu mağazadan aldigim mi5 telefonu deltada sorguladim. Ve boyle bir imei sisteme kayıtlı degil yaziyordu. Sizinkilerde ne yaziyor. Zahmet olmazsa sorgulatabilirmisiniz.

Valla Ben Cuma Günü Aldım. Dün Elime Ulaştı Turuncumağazadan Hızlı Kargo. Hemen İMEİ Baktım Ve İkiside Kayıtlı İdi. Sonradan Şüphelendim. Acaba iade Cihazmı Diye Ama İade Cihaz Gibi DUrmuyordu. Bu Arada Arkadaşlar İade Cihaz Olup olmadığını nasıl Anlarız.
  • Arkadaşlar Cİhazı Dün itibari İle Aldım. %49'da Şarja 30-35 Dakikada Fullendi Bu Normalmidir

2- Cihaz İme Kaydına Baktım İki Hat İçinde Kayıtlı Çıktı. Normal Cihazı Alanların İmei Kaydı hemen Yapılmıyormuş. ve 1-2 Haftayı Buluyormuş Benimkisi Nasıl hızlı kayıt Edilmiş Olabilir.

3- Arkadaşlar Çok Pis Bir Huyum Var Oda Takıntım ve Pinpirikliğim. Arkadaşlar Cihazın İade Cihaz Olup Olmadığını Nasıl Anlarız...

Birde Telefona Ne Zaman İmei Atılmış Tarih Saat Olarak Sorgulayabileceğimiz Bir Sistem varmı...
  • dmnokia kullanıcısına yanıt
    Evet ARM64 olacakmış.

DM
  • cihazı almadan önce kafama takılan son bir şey var. kulaklık ses kalitesiyle ilgili olumsuz şeyler okumuştum. bununla ilgili bir gelişme var mı? yanımda ayrıca bir mp3 player taşımak istemiyorum.
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Mi 5s global geldi diye biliyorum hatta 1 hafta olmadı

• murselsevim kullanıcısına yanıt
    Sorun rom ile kaynakli bilerek kıstılar sesi diye biliyorum. Daha öncesinde ses cok idi diger romlarda bunu görebilirsiniz. Yeni sürümler de bunu halledeceklerini düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

Sorun rom ile kaynakli bilerek kıstılar sesi diye biliyorum. Daha öncesinde ses cok idi diger romlarda bunu görebilirsiniz. Yeni sürümler de bunu halledeceklerini düşünüyorum

umarım bir düzenlemeye gidilir o zaman. sizi yakalamışken bir şey daha sorayım. konuda cihazla ilgili önemli bir sorun yaşayıp da delta servis'in kapısını çalan oldu mu? telefonu aldıktan 2 hafta sonra açılmazsa muhatabım olacak mı, muhatabımın tavrı nasıl olacak merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 864865866867868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.