Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (867. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murselsevim

cihazı almadan önce kafama takılan son bir şey var. kulaklık ses kalitesiyle ilgili olumsuz şeyler okumuştum. bununla ilgili bir gelişme var mı? yanımda ayrıca bir mp3 player taşımak istemiyorum.

Bana ses normal geldi. Hiçbir ayar yapmadım kulaklığımın desibeli yüksek biraz belki ondandır fakat kulaklık türleri bölümünden birini seçersem ses ciddi bir şekilde azalıyor keza ekolayzır yaparsam da dahil buna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiboz H kullanıcısına yanıt
    Çok işimi gördü, çok güzel bir özellik. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: murselsevim

cihazı almadan önce kafama takılan son bir şey var. kulaklık ses kalitesiyle ilgili olumsuz şeyler okumuştum. bununla ilgili bir gelişme var mı? yanımda ayrıca bir mp3 player taşımak istemiyorum.

Bana ses normal geldi. Hiçbir ayar yapmadım kulaklığımın desibeli yüksek biraz belki ondandır fakat kulaklık türleri bölümünden birini seçersem ses ciddi bir şekilde azalıyor keza ekolayzır yaparsam da dahil buna

bir sıkıntı var öyleyse. toplu taşımada çoğunlukla kulaklıkla müzik dinlerim, kulaklık performansı önemli benim için.
  • 8.1.2.0 kararlı yüklü

• Beyler bir sorum olacak bu telefonu alıp bir süre kullanıp sonra memnun olmayan beğenmeyen insanlar yasal haklarını kullanarak geri iade ediyor bu cihazlar tekrardan paketlenip başka müşterilere mi gönderiliyor şimdi cihazı alma arifesindeyim bir sürü soru var aklımda konunun sahibinden ricam sürekli sorulan soruları anasayfa ya eklemesi rom olayı ve telefonun çekme olayları çok konuşuluyor ve nereden alınacağı da ben n11 De turuncu mağazadan almayı düşünüyorum fakat bu rom olaylarından anlamıyorum cihazla yüklü olarak beta mı geliyor kararlı mı geliyor bilmiyorum TT hattı ile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir mi ? Normal günlük telefon olarak kullanmak ve herhangi bir sorun ile uğraşmak istemiyorum açıkçası.
  • Arkadaşlar Mİ5 Prime Cİhazı Dün itibari İle Turuncumağazadan Aldım. %49'da Olan Cihazı Şarja Taktım 30-35 Dakikada Fullendi Bu Normalmidir

2- Cihaz İme Kaydına Baktım İki Hat İçinde Kayıtlı Çıktı. Normal Cihazı Alanların İmei Kaydı hemen Yapılmıyormuş. ve 1-2 Haftayı Buluyormuş Benimkisi Nasıl hızlı kayıt Edilmiş Olabilir.

3- Arkadaşlar Çok Pis Bir Huyum Var Oda Takıntım ve Pinpirikliğim. Arkadaşlar Cihazın İade Cihaz Olup Olmadığını Nasıl Anlarız...

Birde Telefona Ne Zaman İmei Atılmış Tarih Saat Olarak Sorgulayabileceğimiz Bir Sistem varmı...
  • Hotmail için iPhone dakine benzer bir mail programı var mı?
  • Yılbaşı Kutlamalarının Yasaklandığı 10 ÜLKE
    https://www.youtube.com/watch?v=2N-n1_cegFA
    Britanya, Abd, Küba..★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• quote:

Orijinalden alıntı: the block

Evet hocam ilk hedef 500 du simdide 1000 yapmak istiyoruz. Xiaomi inşallah bunu gözardı etmiyecek ve yazilim ile düzeltmek icin guncelleme gonderecektir. Boyle umuyoruz

İnşaalah .Herkes katılsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

Arkadaşlar Mİ5 Prime Cİhazı Dün itibari İle Turuncumağazadan Aldım. %49'da Olan Cihazı Şarja Taktım 30-35 Dakikada Fullendi Bu Normalmidir

2- Cihaz İme Kaydına Baktım İki Hat İçinde Kayıtlı Çıktı. Normal Cihazı Alanların İmei Kaydı hemen Yapılmıyormuş. ve 1-2 Haftayı Buluyormuş Benimkisi Nasıl hızlı kayıt Edilmiş Olabilir.

3- Arkadaşlar Çok Pis Bir Huyum Var Oda Takıntım ve Pinpirikliğim. Arkadaşlar Cihazın İade Cihaz Olup Olmadığını Nasıl Anlarız...

Birde Telefona Ne Zaman İmei Atılmış Tarih Saat Olarak Sorgulayabileceğimiz Bir Sistem varmı...

siyahmı .siyahsa elinde yoktu.
    güzel cihaz güle güle kullan.
  • Arkadaslar Sar degeri hangi durumlarda daha zararlidir veya yuksek seviyeye cikar. Ben genelde wifi ile telefonda nete giriyorum.
  • Arkadaşlar. Bende Z2 den geçmeyi düşünüyorum da sizce geçmeli miyim. Z2 deki ses kalitesi var mı veya Z2 den koty olan bi noktası

Ikıncısı hepsıburadadan almayı düşünüyorum. Garanti delta mi oluyo. Ayrıyeten global betayla kararlı arasında fark var mı performans olarak? Ayrıca cihazda şuana kadar servıslık bi sorunu olan oldu mu. Sony yi bayadır kullanmıyorum hiç sorun çıkarmadı. Kamerası Vs nasıl kasa yapısı. Son olarak beyaz mı gold mu önerirsiniz teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Çok işimi gördü, çok güzel bir özellik. Teşekkür ederim.

Çok iyi. Ben screen off diye bir program kullanıyordum.
    şimdi kaldırıcam o programı..

sağolsaın Hiboz..
  • ALBAY PARS kullanıcısına yanıt
    Hocam imei kaydi tel geldikten hemen sonra baktim yapılmamış idi. 2 gun sonra baktim kayit edildi yaziyordu. Ama garantisi yapılmamış daha; aslinda belgeler falan var nasil olsa, basimiz agrimaz yani .

İyi forumlar

• Arkadaşlar telefon hakkında bilgim yok, hepsiburadadan aldım, mi7-android 6 yazıyor, samsungdaki android gibi kullanmak için ne yapmak gerekiyor.

• Hocam daha onceki telefonum m9 htc idi. Ve ses kalitesi kendi orjinal kulakligi ile muazzamdi. Gel gelelim mi5 e. Burda durust konusacam ilk telefonu actim, ve orjinal htc kulakligi taktim. Ardindan player pro muzigi indirip kurdum. Ve ses efekti olarak mi5in ayarlardaki ses efektinden bahsediyorum; genclik surumunu sectim ses sanki biraz ince ve tizi yuksek global rom oldugu icin ses dusurulmus bu belli yani, insallah nougatta duzeltilir.

İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the block -- 2 Ocak 2017; 0:26:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Beyler bir sorum olacak bu telefonu alıp bir süre kullanıp sonra memnun olmayan beğenmeyen insanlar yasal haklarını kullanarak geri iade ediyor bu cihazlar tekrardan paketlenip başka müşterilere mi gönderiliyor şimdi cihazı alma arifesindeyim bir sürü soru var aklımda konunun sahibinden ricam sürekli sorulan soruları anasayfa ya eklemesi rom olayı ve telefonun çekme olayları çok konuşuluyor ve nereden alınacağı da ben n11 De turuncu mağazadan almayı düşünüyorum fakat bu rom olaylarından anlamıyorum cihazla yüklü olarak beta mı geliyor kararlı mı geliyor bilmiyorum TT hattı ile sorunsuz bir şekilde kullanılabilir mi ? Normal günlük telefon olarak kullanmak ve herhangi bir sorun ile uğraşmak istemiyorum açıkçası.

Cihazlar global romla geliyor. Beta veya kararlı global rom. Bunu dert etme.
    Aldığın yerin çok bir önemi yok.Neresi uygun fiyata geliyorsa ordan al. Bazıları evo bazıları delta garantili oluyor. Genelde delta garantililer tercih ediliyor.

Şebekeye gelince tüm hatlarda 2G ve 3G sorunsuz. 4,5G olduğun bölgeye göre değişiklik gösteriyor. Merkezi yerlerde rahat kullanırsın 4.5G yi.

• Mi5 telefonum titreşim de kaldi kafayi yicem,telefonu kapatiyorum acarken bile.titresime.geciyor suan yazarken bile titresimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: selo078

Arkadaşlar telefon hakkında bilgim yok, hepsiburadadan aldım, mi7-android 6 yazıyor, samsungdaki android gibi kullanmak için ne yapmak gerekiyor.

mi7-android 6 yazıyor derken? Neresinde yazıyor? Samsungda ki android nasıl oluyor? Miui arayüzü yerine saf android mi kullanmak istiyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY PARS

Arkadaşlar Mİ5 Prime Cİhazı Dün itibari İle Turuncumağazadan Aldım. %49'da Olan Cihazı Şarja Taktım 30-35 Dakikada Fullendi Bu Normalmidir

1-Cihazda quick charge 3.0 var. Bir araştır
    2-Genellemen çok yanlış. Herkeste sonradan yapılıyor diye bir şey yok.
    3-Bu kadar pimpirikliysen sana çare yok. Allah yardımcın olsun.

• 
Sayfa: önceki 865866867868869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.