Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murselsevim

quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

Sorun rom ile kaynakli bilerek kıstılar sesi diye biliyorum. Daha öncesinde ses cok idi diger romlarda bunu görebilirsiniz. Yeni sürümler de bunu halledeceklerini düşünüyorum

umarım bir düzenlemeye gidilir o zaman. sizi yakalamışken bir şey daha sorayım. konuda cihazla ilgili önemli bir sorun yaşayıp da delta servis'in kapısını çalan oldu mu? telefonu aldıktan 2 hafta sonra açılmazsa muhatabım olacak mı, muhatabımın tavrı nasıl olacak merak ediyorum.

Delta servisi google da araştır. Kötünün iyisi. Memnun olan var olmayan var. Bu konu senin için çok önemliyse başka markalara bakmanı öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnnie Walkerr

Mi5 telefonum titreşim de kaldi kafayi yicem,telefonu kapatiyorum acarken bile.titresime.geciyor suan yazarken bile titresimde

Donanımsal bir sıkıntı olabilir. Kısa devre gibi mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightWatchman0

Arkadaşlar, ilk sayfadaki LTE için bant açma, mi5s plus için de uygulasak olur mu?

Evet olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasak_ask3434

quote:

Orijinalden alıntı: NightWatchman0

Arkadaşlar, ilk sayfadaki LTE için bant açma, mi5s plus için de uygulasak olur mu?

Evet olur

Teşekkür ederim hocam deneyeceğim. Umarım bir sıkıntı yaşamam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EKLEME:Hocam indirdiğim Zip paketinin içinden çıkan 3 adet dosyanın birincisi mi5 Qualcomm drivers. Yalnız benimki mi5s plus...

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

Klavyenız bugta kalıyorsa kıtlenıyorsa onerırım. Swıftkey sevemedım ben.https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736

Ben bunu aktif edemedim bir türlü, farklı bir yöntemi mi var acaba?
  • Bu sim kart kayıt edilemedi hatası sizdede çıkıyor mu?

Genelde telefonu kapatıp açınca mutlaka bu hatayla karşılaşıyorum..
  • Spotify da ses tuşları ile müzik atlayamıyorum çözümü var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerseriGezgin

Bu sim kart kayıt edilemedi hatası sizdede çıkıyor mu?

Genelde telefonu kapatıp açınca mutlaka bu hatayla karşılaşıyorum..

Hocam türkçeyken doğrulayamıyorsun ingilizce yap telefonun dilini üstüne tıkla birdaha çıkmaz. Ama yanlış hatırlamıyorsam 0.8 tl mi ne alıyor.
  • the block kullanıcısına yanıt
    Bende düzelir diye umuyorum sikayet almistir bence 🤔 çünkü diğer rom kullanan arkadaşlara sorunuz bir çoğunda ses yüksektir.

• arkadaşlar ben iphone 6 Plustan geçiyorum. X#06# ile imei numarası öğreniyorduk. Bu cihazda çift IMEI var bundaki IMEI numaralarını ayrı ayrı nasıl öğrenebiliyorsunuz? Kutudan mı? Kutudansa ben telefon içinden nasıl olacağını öğrenmek istiyorum. IOS daki gibi Ayarlar Hakkında gibi bir bölümden mi öğreniyoruz? Bir de telefon muhtemelen Salı günü gelecek. Global Rom ile geliyormuş. Delta Garantili newport mağazasından aldım. Turuncu dan felan almak isterdim ama Gittigidiyor da Maximum 100 TL Puan kampanyası olunca onlardan aldım. İnşallah hayırlısıyla gelir.
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    İki IMEI de alt alta gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reindot -- 2 Ocak 2017; 4:38:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excusemebut

İki IMEI de alt alta gözüküyor

teşekkürler hocam

• yasak_ask3434 kullanıcısına yanıt
    Telefon hakkında kısmında miu7... Yazıyor. Bir incelemede arayuzu değiştirebileciğimizden bahsediyordu, birde miu8 güncellemesi nasıl yükleriz.tşk.

• quote:

Orijinalden alıntı: ENG_civ

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

Klavyenız bugta kalıyorsa kıtlenıyorsa onerırım. Swıftkey sevemedım ben.https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/app-sony-xperia-keyboard-phones-t3346736

Ben bunu aktif edemedim bir türlü, farklı bir yöntemi mi var acaba?

Hocam apkyı kurup. Sonra dıl ve gırısten mevcut klavyeyı xperıa olarak ayarlayacaksın.

• Merhaba arkadaslar mi5 pro almayi dusunuyorum. Telefon 1600tl nin hakkini veriyor mu? Bu fiyat bandinda onereceginiz bir model var mi? Tesekkurler
  • Arkadaşlar videolardan gördüğüm kadarıyla bu alette klasik android menü düzeni yok. Sadece iphone olduğu gibi ikonlardan oluşmuş, bu cihaza aynı menü düzeni yapılabiliyor mu?
  • Arkadaşlar selam; ben bu cihazdan almak istiyorum ancak siyahı şuan yok sanırım.

Şarj aleti eu olup garantisi de iyi olan neresidir?

Hepsiburada dan mı alıyım yoksa n11 de turuncu mağazandan mı? İçinde çin rom falan gelsin istemiyorum; uğraşamam. Bu telefonu sadece çift hatlı olduğu için alacağım, şuan note5 kullancısıyım.

Note5 e göre ekran kamera daha zayıf gelecek sanırım, kalemden de vedalaşacağım o yüzden içim hiç istemiyor :( umarım hayal kırıklığı yaşamam.
  • cinematic kullanıcısına yanıt
    Ayarlar hakkında dahili hafıza birkaç defa üstüne tıkla. Test menüsü açılacak orada sim 1 ve sim 2 yi göreceksin.

• altinok A kullanıcısına yanıt
    Her hangi bir launcher yüklensin olur biter tek sıkıntın bu olsun

• 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.