Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (682. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende arka kapak siparis ettim bi sikinti cikmaz bekleyin 1 2 gune kargoya verildigine dair bilgi cikacaktir orada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emrecndm E kullanıcısına yanıt
    Valla onu bilmiyorum tam test edecek kadar kullanmadım Chrome dan hızlı olması güzel :)

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam orada haklısın video yu geri almada biraz bekliyor mesela benim gözlemlediğim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ctisli

merhabalar
    mi5, m5s ve mi5s plus arasinda devamli gidip geliyorum ve acikcasi aralarindaki farklari pek bilmiyorum.
    konularini takip etmeme ragmen maalesef kafamda duzenli bir sey olusabilmis degil. bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim. hangisini almak daha mantikli olur.

hattim vodafone, sanirim mi5te problem oluyormus mi5s ya da mi5s plusta bu problem devam ediyor mu ?

Mi5s efsanedir. Çok sağlamdır. Şebeke sorunu yaşamazsın.

4G de

LTE 850 MHz
    LTE 900 MHz
    Başta bu ikisi önemli

LTE 1800 MHz
    LTE 2100 MHz
    LTE 2600 MHz
    LTE-TDD 1900 MHz (B39)
    LTE-TDD 2300 MHz (B40)
    LTE-TDD 2500 MHz (B41)
    LTE-TDD 2600 MH

3G'de

W-CDMA 850 MHz
    W-CDMA 900 MHz
    W-CDMA 1900 MHz
    W-CDMA 2100 MHz

Yani kısaca al makinayı güle güle kullan. İçin rahat olsun.

• Merhaba arkadaşlar,

Ben de Hepsiburada Turuncumağaza'dan 1129TL'ye Gold Mi5 siparişi verdim. 100 lira da Bonusflaş'la 1030 gibi bir rakama gelecek. Açıkçası bu fiyat çok çok uygun geldi.

Haziran ayında da kardeşime Banggood'dan 128/4gb'lık beyazını almıştım ve ondan da çok memnun kardeşim. İnşallah bir sıkıntı yaşamayız Hepsiburada ile. Forumda Hepsiburada ve n11'deki Turuncumağaza aynı denildiği için orayı tercih ettim yoksa yanaşılacak gibi değiller zaten. Bu fiyata hem kargo dahil, hem daha ucuz, hem 100 lira bonus, n11 bonus gibi limitli değil, hem de Turuncumağaza olunca dayanamadım
  • http://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-5-ithalatci-garantili-p-HBV00000112VR?magaza=Hepsiburada

Gençler fiyatı uygun gibi sömürün bence :D

• merhaba siyah olanı aldım bende hepsiburada dan ancak tam parmak izi okuyucunun oraya hafif bastırdığımda ekran eziliyor hemen böyle olmassı normalmi müzik dinlerken yanlışlıkla ses çıkan yere dokunun ses parazit yapıyor bunlar sizlerde de varmı ?
  • ayarlarda ekran kapanma süresi yok değil mi? benim ekran hep açık kalıyor
  • bende oğlana alma arefesindeyim ama mi5 ve mi5s arasında kaldım

Garantili orjinal kayıtlı Mi5 mi ? 1050tl civarı
    Yoksa garantisiz imesi çakma Mi5s mi ? 1350TL civarı

sizce ?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Satıcısı iyiyse mi5s al bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

Satıcısı iyiyse mi5s al bence.

valla bakalım sizin önereceğiniz var mı ? satıcı olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LykiaN33

Arkadaşlar hepsiburadadan almış olduğum mi5 sonunda elime ulaştı. Yalnız kafamı kurcalayan birkaç birşey var. Bunlardan birincisi mi5 in ön jelatininin sanki daha önceden çıkarılıp tekrar yapıştırılmış gibi hafif sağa kaymış olması, bir diğeri ise kutunun içinin hafif deforme olmuş olması. Çokmu paranoyak davranıyorum bilmiyorum ama kutu bende 2.el hissi uyandırdı. Telefonu nano sim kartım olmadığı için deneme fırsatı bulamadım. Ancak herhangi bir yerinde çizik,ölü piksel gibi bir sıkıntısı yok birtek içerisinden çıkan dönüştürücüyü quickcharge 3.0 a taktıktan sonra biraz yamuk duruyor. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmam. Arkadaşların garantilerle olan durumlarını okuduktan sonra içimi bir korku kapladı.

Şunları kontrol edin

http://xiaomitips.com/guide/10-ways-distinguish-original-fake-xiaomi-phones/

• quote:

Orijinalden alıntı: PalaWrath

ayarlarda ekran kapanma süresi yok değil mi? benim ekran hep açık kalıyor

Kilit ekran ve parmak izi sekmesi altında uyku kısmından yapabilirsiniz

• ender E kullanıcısına yanıt
    Facebookta Çin pazarı diye bi grup var profesyonel insanlara benziyorlar müşterisi de çok bi bakın isterseniz. Forum da da zahter varmış ona da iyi diyorlar.

• quote:

Arkadaşlar hepsiburadadan almış olduğum mi5 sonunda elime ulaştı. Yalnız kafamı kurcalayan birkaç birşey var. Bunlardan birincisi mi5 in ön jelatininin sanki daha önceden çıkarılıp tekrar yapıştırılmış gibi hafif sağa kaymış olması, bir diğeri ise kutunun içinin hafif deforme olmuş olması. Çokmu paranoyak davranıyorum bilmiyorum ama kutu bende 2.el hissi uyandırdı. Telefonu nano sim kartım olmadığı için deneme fırsatı bulamadım. Ancak herhangi bir yerinde çizik,ölü piksel gibi bir sıkıntısı yok birtek içerisinden çıkan dönüştürücüyü quickcharge 3.0 a taktıktan sonra biraz yamuk duruyor. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmam. Arkadaşların garantilerle olan durumlarını okuduktan sonra içimi bir korku kapladı.

Hocam merhaba,

Moralinizi bozmak istemem ama hepsiburada bu konuda sabıkalı.
    A7 2016 konusuna bakın, bir arkadaşa kullanılmış cihaz göndermişlerdi içinden fotoğraflar çıkmıştı, satıcısı hepsiburada olan ürünü almıştı arkadaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Strola

Bahsettiğiniz rom üzerinde oynama yapılmış Çin romu. Menüdeki İngilizce kısımlar da bundan kaynaklanıyor.

Teşekkür ederim. Araştırmamdan sonra ben se bunu fatkettim. Bu rom ota' dan güncelleme alamıyormuş ve muhtemelen otomatik güncelleme de alamayacak.

Telefonu hepsiburada dan almistim. Aynisi basina gelenler icin yol gosterir belki :

http://en.miui.com/thread-309122-1-1.html

http://forum.miuiturkiye.net/konu/mi5-guncelleme-yok-sorunu.8487/

• quote:

Hocam daha önceden satılmış lakin o veya bu sebeple geri iade edilmiş cihazı size satmış olabilirler. Geri iade sebebi renk veya garantiden dolayı olabilir onu bilemeyiz. İçinize sinmesse geri iade edin bence.

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar telefonu yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.. Genel olarak fazlasıyla memnunum ancak büyük bir sorun var. Alarm çalışmıyor yani bu yüzden işe kıl payı yetiştim

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Telefonun hangi banda bağlandığını nasıl görebiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.