Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Söyledim ayni şeyi bende. Komisyonlar farklı diyo, o yüzden diyo. Ben öyle olmadığının farkındayım ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berroni61

Arkadaşlar şunu farkettim az önce internet tarayıcısı olarak Chrome kullanıyordum ama telefonun kendi tarayıcısı çok daha hızlı,sayfaları Chrome a göre çabuk açıyor resimleri daha hızlı yüklüyor.

Kendi tarayicisi iyi ama video oynatma olayi beni geriyor.

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Yada senin sanssizligin diyelim piasadaki tum ayipli urunleri toparlamissin

• 2010 Samsung monte
    2013 Huawei g700 (eşime)
    2013 Motorola moto G
    2016 Gm 5 plus (eşime)
    2016 Mi5

Hiç sıkıntı çıkmadı hepsini internetten aldım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

Arkadaşlar bu ekran süresi yazan ayar/uygulama nerde? bulamadım ayarlarda falan.. Yeri neresi?

Ayarlar/ pil&performans/ pil kullanımı

Ekran suresi için de üstteki donanım sekmesine geçin aynı yerden.

• Bahsettiğiniz rom üzerinde oynama yapılmış Çin romu. Menüdeki İngilizce kısımlar da bundan kaynaklanıyor.

• simdi Tekrar Denedim Suanda Sunucular Kapali Deniyor Acaba Guncelleme Mi Geliyor

• Bi cesaret arka kapağı açıp manyetik araç tutucunun aparatıni koyup kapattım, inşallah sıkıntı çıkarmaz, önceki telefonlarda kullandım çok pratik oluyor. (200gr lik mega bile taş gibi duruyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MySun -- 9 Aralık 2016; 0:06:54 >
  • Arkadaslar bu resimdeki gibi oldu bi gun onceden siparis vermistim bi sorun olurmu bisey yapmama gerek yok demi
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• İyi günler yarın hepsiburada üzerinden sipariş vermek istiyorum. Acaba garantisi hangi firma oluyor ve kutu içeriği nasıl? Hangi rom ile gelir? ( satıcı hepsiburada ). Beyaz modelde siyah çerçeveler can sıkıcı, ilk mesajda belirtilen kılıfı n11 üzerinden twmin edebiliyoruz. Bu kılıf önden hafif tutuyor gibi. Çerçeveleri kısmen kapatıyor mu? Sırf bundan dolayı altın rengi yerine beyazı seçebilirim zira o kılıfın renkleri altın ile uyu lı değil, diğer kılıflarda pek iyi notlar almamış.

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    daha kargoya verilmemiş 7 gün süresi var satıcının
  • quote:

Orijinalden alıntı: morsquirrel

Orjinal kapalı kutu bandrollü SJCAM SJ4000 WIFI + extra batarya ve şarj kiti satılıktır. Ankara içi elden ve diğer illere kargo ile gönderebilirim.

Ürünün WIFI modeli olduğunun ve extraları olduğunun altını özellikle çiziyorum.
    PM ile iletişime geçebilirsiniz.

Aktif. Acil PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Söyledim ayni şeyi bende. Komisyonlar farklı diyo, o yüzden diyo. Ben öyle olmadığının farkındayım ama.

Bende inanmiyorum. 100 lira cip paraya yari yariya ortak oluyorlar. Kizdigim icin turuncu magazadan almicam.

• A380 kullanıcısına yanıt
    Madem komisyon gittigidiyor da n11'e veya hepsiburadaya göre daha fazla cepport gittigidiyor'da nasıl oluyorda daha ucuza satiyor demezler mi adama?
    Gittigidiyor bazi saticilara komisyonda indirimde yapiyo olabilir yalniz. Çünkü satici gittigidiyor ile anlaşamadık demisti. Oyle ya da böyle orda pahali olmasi tuhaf bencede.
    Turuncumagaza yi beklerken idealsecim ide kaçırdım. Stok bitti onda da. Beklemeye aldim bende.

• 64 gb lığa seramik kapak bulabilir miyim acaba? Alan veya bilen var mı?

• Umi Plus E mi Xiaomi Mi 5 mi gencler

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Madem komisyon gittigidiyor da n11'e veya hepsiburadaya göre daha fazla cepport gittigidiyor'da nasıl oluyorda daha ucuza satiyor demezler mi adama?
    Gittigidiyor bazi saticilara komisyonda indirimde yapiyo olabilir yalniz. Çünkü satici gittigidiyor ile anlaşamadık demisti. Oyle ya da böyle orda pahali olmasi tuhaf bencede.
    Turuncumagaza yi beklerken idealsecim ide kaçırdım. Stok bitti onda da. Beklemeye aldim bende.

Evet bende sirf axess cip para icin gg dan almak istiyorum. Idealsecimde gold rengi yoktu beyazi da ben istemedim. Idealsecim satisa baslasin oradan alicam.

• Arkadaşlar hepsiburadadan almış olduğum mi5 sonunda elime ulaştı. Yalnız kafamı kurcalayan birkaç birşey var. Bunlardan birincisi mi5 in ön jelatininin sanki daha önceden çıkarılıp tekrar yapıştırılmış gibi hafif sağa kaymış olması, bir diğeri ise kutunun içinin hafif deforme olmuş olması. Çokmu paranoyak davranıyorum bilmiyorum ama kutu bende 2.el hissi uyandırdı. Telefonu nano sim kartım olmadığı için deneme fırsatı bulamadım. Ancak herhangi bir yerinde çizik,ölü piksel gibi bir sıkıntısı yok birtek içerisinden çıkan dönüştürücüyü quickcharge 3.0 a taktıktan sonra biraz yamuk duruyor. Umarım herhangi bir sorunla karşılaşmam. Arkadaşların garantilerle olan durumlarını okuduktan sonra içimi bir korku kapladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LykiaNx -- 9 Aralık 2016; 2:8:23 >
  • birolhan1 B kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun oncelikle. Mi5 pil olarak bir red mi note 3 degil ancak karma kullanimda 5 saat ekran suresi alirsiniz asagi yukari

• 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.