Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3g bağlı, testte sıkıntı yok ama video izleyemeyecek yavaş ınternet! Başına gelen varmı?

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Band 20 yazılım ile açılıyormuş ama sinyal almıyormuş. 20li sayfalarda birisi yazmıştı. Yazılım olarak açtığında testlerde açık gözüküyor ama çekimde değişiklik olmuyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 5 İçin Çin Developer Güncelleştirmesi çıkmıştır.

• öncelikle merhaba arkadaşlar bir sorum olack aranızda illaki mi4 kullannan olmuştur zamanında ben global beta kullanıyorum mi 4 lte var bnde custom rom nasıl kurabilirim biri anlatabilir mi kısaca mi 4 ana konusuna yazdım ama cevap atan olmadı yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Kişiye göre kampanya yaparak komisyonu düşürebiliyormus siteler dedigine göre. N11 destek verdiği için 1099 tlye düşmüş mesela. Öyle söylüyor.

Siz sorun bakalim bide size ne cevap verecek.

Sordum komisyon oranlari farkli diyor yersen. Cip para kampanyasi bitsin gittigidiyor hepsiburada n11 hepsinde ayni fiyata satacaklar. Idealsecimi bekliyorum. Stoklar acilsin oradan alicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende son sayfalara yakin yazdim. Band 20yi tam anlamıyla acmak İmkansız.

O verilen bant açma işlemi arabaya anahtari takıp çevirmek gibi ama aslinda motorun olmaması gibi bir şey. Onu çalıştıracak motor yani yazılım ( donanimsal diyende var) yok. Bu yazılımsalsa yazmak çok zor. Donanımsalsa hiçbir şey yapamayız.
  • Cin developer için 7.0 güncellemesi yayınlandı. Fakat Global developer(beta) güncellemesi icinde şu yazıyı yazmışlar:

Note:

1. Update for Mi 5 suspended because we are releasing 'MIUI 8 based on Android N' to our Beta Team members to do testings on it first.

(for Beta Tester applicants, click below to see if you are on the selected list)

şuan ilk denemeleri yapıyorlarmış.

Bence Gelecek hafta yayınlanır.
  • Kevin De Bruyne kullanıcısına yanıt
    Xiaomi.eu multilanguage surumunu kullanabilirler.

• Arkadaşlar merhaba Xiaomi Mi 4 kullanıyorum.Paket aşımı nedeniyle +500 mb 7 tl ek ücretler ödüyordum.03.12.2016 da aveadan pttcele geçtim.1-2 saat içerinde geçiş sağlandı.telefon görüşmesinde sorun yok ama internete bağlamamıyorum.İnternet telefonda mobil ağ ayarları-erişim noktası adları-Avea gprs wapı seçince internet geliyor ama üsteki GENELİ seçince gidiyor.
    Defalarca MH leri ile görüştüm.Dediklerini yaptım olmadı.Sonunsa sim kart arızalı dediler onu da değiştim.Yine aynı.Xiaomi Mi 4 veya Xiaomi Mi 5 da pttcell kullanmavarmı?Telefonda bizim gözümüzden geçirdiğimiz bir ayarmı var?Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • Android 7 eu sürümü için link

https://xiaomi.eu/community/threads/6-12-8.36620/

Şu an indiriyorum yükleyince yorum yaparım.
  • Bu şekilde hocam tuhaflik sezince gece telefonu kapatıp açtım yeniden Moskova seçtim saat 01:00 olana kadar perşembe günü gösteriyordu.

Ek ayarlar kısmındaki bölge ile mi alakalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strola -- 9 Aralık 2016; 14:44:50 >
  • Strola kullanıcısına yanıt
    Buradan 1 önce ki menü de bölgeyi Rusya seç

• Mesajı attıktan sonra fark ettim hocam sagolun
  • Bunu updater yani güncelleme uygulaması ile yapabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 9 Aralık 2016; 15:18:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adeleks

hangi mağaza bu ?

İdealsecim

• Sandisk 128 GB SDDDC2 Extreme Tip-C USB3.1 Çift OTG USB Flash Sürücü bu ürün veya benzeri bir ürünü usb tip-c girişinden takıp kullanan oldu mu arkadaşlar

• DoctorStrange kullanıcısına yanıt
    Global rom otomatik güncellemesi lazım. Normalde otomatik geliyor ama bazılarına gelmemiş ilk başta ozaman indirip kurmak lazım bir seferlik. Bundan sonra otomatik alır büyük ihtimal.

• Bilmiyorum hocam denemeniz lazım ben twrp den yukledim. twrp ninde bir ust surumunu yüklemeniz gerekiyor orda linki var. İlk izlenim günlük kullanıma engel bir şey görmedim gayet güzel gibi. daha 10 dakika oldu yukleyeli yenilik gördükçe yazarım.

Alıntı yaptım sanıyordum ama yapmamisim.
    @kevin de bruyne cevabım size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hako7445 -- 9 Aralık 2016; 15:58:55 >
  • Telefonun sürümü android 6.0.1 ve miu8 6.9.29 gözüküyor ve 1.4 gblik bir güncelleme gözüküyor bu acaba android 7.0 mıdır yoksa miu arayüz güncellemisi midir arkadaşlar?
  • muharremaksoy M kullanıcısına yanıt
    china devde iseniz nougat geldi hocam.

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.