Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (581. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telekom da turkcele yakin vodafone den iyi 4g de hiz konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mvural09

Arkadaşlar bu telefonla android Auto kullanarak arabaya bağlanabilen varmı yanı navigasyon mesaj muzik vs araba ekranından kullanabileniniz var mı ?

arkadaşlar deneyen oldu mu 2016 astra için kullanacağım
  • Dostlar,
    Benim hava durumu uygulaması ağ bulunamadı diye hata veriyordu.
    Bende veri temizle yaptım hala düzelmedi.

Sizde durum nasıl?

• Valla dostum ilk ayarlamaya çalışırken aynı problemi ben de yaşamıştım da sonra nasıl yaptım hatırlamıyorum.Wifi, 3g neyse hiçbirinde çalışmıyor di mi? Gps ile bir bağlantısı var mı acaba tamamen salladım.Dediğim gibi ama aynı sorun ilk kurulumda başıma gelmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Köydeki durum
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Edit:Sorana kadar yazayım evet Vodafone ve bazen daha yüksek hız alıyorum.

köye bak 4G var... daha ülkede telefon çekmeyen bir dolu yer varken köyde 4G olması...

mecidiyeköy, kadıköy değildir umarım

• quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: Degethyus

Hangi kasayla 50 model çıkardı?

Sadece redmi note3 ve note3 pro olarak ayni kasa çıktı. Mi4 ve Mi4 versiyonları var ama onlarda ki durum ne bilmiyorum açıkçası. Şuan kullandığımız Mi5 de tek kasa dır yani Mi5S den bağımsızdır. Arkadaşımız bariz bir şekilde sallamış maalesef.

ben bariz şekilde sallamış olayım siz mutlu olunda..pro versiyonları sadece işlemci değişir bu markanın kaç tane pro versiyonlu telefonu var inceleyin yeter..

Evet mi5 pro versiyonda işlemci ram ve hafıza en üst seviyede ama aynı kasada çeşitli cihaz anlamına gelmez. Paran yada ihtiyacın hangi versiyona ise ona yonelirsin olur biter. Burada tercih size kalmış. Ama burada aynı kasa kullanan çeşitli cihaz yok sadece donanım olarak farklılıklar var.

• rommero33 R kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun ayrıntıları görmek lazım :)

Ben 42 Mbit gördüm TT ile. Sizde de 4G yazıyor de mi? Ben 4.5G görmedim henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Taşrada kullandınız mı peki? İlçeye gidip geliyorum. Bazı bölgelerde Turkcell dahil hiçbir operatör çekmiyor. Bu yüzden çekim kalitesi önemli. Çin telefonlarında şebeke problemiyle karşılaşan çok kişi gördüm...

Guzel kardeşim bu telefon çakma değil ayrıca hicbir markanın da imitasyon yani takliti de değil.
    Xiaomi bir markadır cihazlarda son derece kalitelidir. Çin malı deyip kötülemeyin buna izin veremem.
    Bugün bir Huawei, zte, meizu da Çin menşeli markadır yaptıkları cihazlara ve teknolojiye bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Öncelikle şu negatif ve kötü izlenimden bir kurtulun. Kullandığımız Mi5 modelinde hiçbir kronik sorun yoktur 5 ay olacak yakında bu modeli kullanıyorum daha öncede 2 farklı modelini kullandım. Toplamda 3 yıl oldu bu markanın cihazlarını kullanıyorum herkese de tavsiye ederim. Ben son teknoloji ürün kullanmak istiyorum ama babam fabrikatör değil :) diyen, yada ben paramın kıymetini bilirim kolay kazanmiyorum diyenlere hitap ediyor. Alın kullanın ve şimdiye kadar neden almadım diye dizinizi çürütün. Bu marka ile tanıştıktan sonra diğer meşhur global markalara verdiğim paraların arkasından çok baktım ama giden gelmiyor.

• Arif kullanıcısına yanıt
    Artvin/Borçka/Demirciler Köyü adres verdim Valla 3g'si iyi diye geçmiştim, yer yer 4g de görüyor ama çoğunlukla 3g tabi :)

Yarın İstanbul'a uçacam bakalım ordaki köylerin durumu ne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Degethyus -- 24 Kasım 2016; 16:25:48 >
  • 2artı8 2 kullanıcısına yanıt
    Bende de 4g yazıyor

• bugün cihazımı teslim aldım ayrıntılar akşama geliyor aveada 4g sorunsuz güneydoğuda dün gece global son sürümü indirmiştim yükledimde süper oldu detaylar akşama :)

• sedat033033 kullanıcısına yanıt
    Hayirli ugurlu olsun iyi gunlerde guzel haberler alman dilegiyle... Detaylarida bekliyoruz. :)

yazmayın böyle şeyler hocam. bana 6s 'i sattıracaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2artı8

Doğru diyorsun ayrıntıları görmek lazım :)

Ben 42 Mbit gördüm TT ile. Sizde de 4G yazıyor de mi? Ben 4.5G görmedim henüz.

yahu sevgili kardeslerim 4.5g bir pazarlama stratejisidir. 4.5 g ile baglanincad 4g yazar doğal olarak.Çünkü oda 4g :) bazi cihazlarda lte yazar bazilarinda 4g.. Ulkemizde satilan Türkiyeye özel yazılımı çıkan telefonlarda bilerek 4.5g yazdiriyorlar.. algı olusturmak amaçlı :) Doğruau lte advance olduğu için 4g+ yada lte+ de yazabilir ama gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 24 Kasım 2016; 17:07:58 >
  • Dünden beri hava durumu ağa bağlanılamadı hatası veriyor.Daha önce de yapıyordu ancak bi kaç kere güncellerken oluyordu şimdi hiç olmuyor.Genel bir problem mi var acaba
    Hayırlı olsun beta rom ile mi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Ali

Taşrada kullandınız mı peki? İlçeye gidip geliyorum. Bazı bölgelerde Turkcell dahil hiçbir operatör çekmiyor. Bu yüzden çekim kalitesi önemli. Çin telefonlarında şebeke problemiyle karşılaşan çok kişi gördüm...

Guzel kardeşim bu telefon çakma değil ayrıca hicbir markanın da imitasyon yani takliti de değil.
    Xiaomi bir markadır cihazlarda son derece kalitelidir. Çin malı deyip kötülemeyin buna izin veremem.
    Bugün bir Huawei, zte, meizu da Çin menşeli markadır yaptıkları cihazlara ve teknolojiye bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Öncelikle şu negatif ve kötü izlenimden bir kurtulun. Kullandığımız Mi5 modelinde hiçbir kronik sorun yoktur 5 ay olacak yakında bu modeli kullanıyorum daha öncede 2 farklı modelini kullandım. Toplamda 3 yıl oldu bu markanın cihazlarını kullanıyorum herkese de tavsiye ederim. Ben son teknoloji ürün kullanmak istiyorum ama babam fabrikatör değil :) diyen, yada ben paramın kıymetini bilirim kolay kazanmiyorum diyenlere hitap ediyor. Alın kullanın ve şimdiye kadar neden almadım diye dizinizi çürütün. Bu marka ile tanıştıktan sonra diğer meşhur global markalara verdiğim paraların arkasından çok baktım ama giden gelmiyor.

aynen öyle, bana çinden hediye olarak geldi, gelince satar htc 10 alırım diye düşünüyordum, cihazi kullanınca çok çok begendim, xiaomi mi6 cıkana kadar kullanabilirim :)

• bLack3ds kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı hata mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Problem dünya çapında;

http://en.miui.com/thread-418617-1-1.html
  • Gold rengini aldım global beta romda bi sorun göremedim bayağı bi kurcaladim. Tuş titresimini kapayamayan vardı yanlış hatırlamıyorsam, normal ayarlardan dokunmatik titrrsimini kapadikdan sonra klavyenin ayarlarında da var iyice kurcalayin :)

• 
Sayfa: önceki 579580581582583
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.