Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (470. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    miui arayüzünde greenfye pek gerek yok telefonun arayüzünde arkaplanda çalışan uygulamaları yönetebileceğimiz ayarlar mevcut.
    belki rootlu olanlardan kullanan birini bulabilirsiniz öteki türlü zor.
  • Teşekkür hocam içime biraz da olsa su serptin inşallah güncellemeden ötürüdur umarım düzelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    Hocam greenfy ekranı kapatmada da işe yariyor. Kapasitif tuşlarda ordaha bulunan home tusuna uzun basinca tel ekranını kapatiyordu. Mi5 de acaba parmak izi kuyucuya basinca kapanir mı ? Rica etsem denebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araçlardan kilitle butonunu ana ekrana alırsanız çift değil tek tıkla ekranı kaparsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt

dediğiniz ayar bu galiba etkinleştirdim ama home tuşu ile ekran kapanmıyor
    home tuşu ayar bölümünde sadece bunlar var telefonda

Hocam öncelikle beni kırmadığınız icin teşekkür ederim.
    Greenfy uygulamasında ust sag tarafta uc nokta olması lazım. Oraya ve ayarlar kısmına bakabilir misiniz ? Telefondan telefona uygulamanın sekmeleri değiştiği icin net bir ifade kullanamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsSakallıDede -- 6 Kasım 2016; 20:35:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

Arkadaşlar selamlar.
    Hanıma telefon bakıyorum LG g4 tek hatlı ile mi5 arasında kaldım.

Bootlop sorunu yeni serilerde olmadığını varsayalım g4 mü mi5 mi?
    Teşekkürler

Bootlop sorunu yeni serilerde olmadığını varsayalım g4 mü mi5 mi?

niye olmadığını varsayalım hocam. G4 güzel bir telefon fakat almak riskli. Ben g4den geçtim mi5e çok memnunum, artısı çok fazla g4den. eksisi yok
    Hocam aynı bu ayarlar ile home tuşuna uzun sure basınca veya parmağını üstünden geçirince veya vb yontemler denediğinizde kapaniyor mu ekran?

Ben denedim olmuyor miui8 de ekrani hemen kapat diye bir seçeneği işaretle diyor oda yok donation apk sini indirdim system uygulamarinida zorla uyuttum ins işe yarar

yok kapanmıyor şuan
  • Teşekkürler bilgilendirdiğiniz için...

• Atak-1 kullanıcısına yanıt
    Benchmark testlerine aldanmayın o testlere kalırsa S7de 8 saat veriyor ama mi5 ile aynı neredeyse. Burda baz alınması gereken kısım cihazların kullandığı işlemci,cihazı zormalaniza gerek yok zaten o kullanacağı enerjiyi her halükarda kullanıyor.

• Bugun HB den aldım ve aranıa katıldım arkadaşlar salı günü elime gelir. Yanında birde mi band aldım kargo ile 1309 lira ödedim. Umarım pişman olmam
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Zorlanicak birsey degil facebook ve whatapps kullanimi sadece,daha oncede birsuru telwfon kullandim kptu demiyorjm asla ama hani oyle bir beklentiyle geldik,memnunmusun dersen evet ama hani piyasada sarj konusu farkli yada benimkisi 2.15 ghz lik ondanda olabilirki ortalama wifi mobil veri 5-6 saat aliyorum daha 2. şarjim,batarya ilk 10 sarjdan sonra kendisini gosterir farkindayim sadece soruyorum arkadaslarin sarj durumlarini hocam

• Arkadaşlar google yazim denetleyiciyi kapatamiyoruz yazdiklarimizi kirmizi altyaziyla ciziyor ,kapatmanin bir yolu yokmudur acaba

• Şuanda sarjim yüzde 7 ekran suresi 5saat 10dk kesinlikle otomatik parlaklık seçmeyin farkettiriyor.normalde anca 4saat yada 4saat 20dk alıyordum surum 8.0.5 bu arada ve pil kullanimi kisitlamasi en yüksek te oda etkiledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matrix31 -- 6 Kasım 2016; 23:03:00 >
  • Ronguman kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hepsiburadan alacağım.Gold ile beyaz renk arasında gidip geliyorum.Hangisini alsam diye gold daha canlı duruyor sanki siz hangi renk aldınız ?
  • dns ayarı nasıl yapılıyor ??
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Ben istemeyerek de olsa beyaz renk aldım. Keşke siyah renk olsaydı iç çerçeveler belli olmazdı. Siz bilirsiniz. Kılıf alıcna renginde pek önemi kalmıyor

Arkadaşlar bir de kılıf almak lazım önerileriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronguman -- 6 Kasım 2016; 23:26:0 >
  • 
Sayfa: önceki 468469470471472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.