Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (469. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hb fiyatı 1229 liraya düşmüş + 50 tl chip para veriyor
  • adeleks kullanıcısına yanıt
    Şu an aynı gözüküyor 1248. Düzelttiler sanırım geri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Zat-ı Muhterem] kullanıcısına yanıt
    satıcı turuncumağazaymış
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Hepsiburadan alsam garanti delta mı oluyor ? Bu arada 64,128 gb modelini Tr de bulamadım ?

Facebook da Çin Pazarı na bak kardeşim 64/128GB için.

• beyler kullanmadigimiz uygulamalari kapatmanin dondurmanin bir yolu varmidir rootsuzken?

• Arkadaşlar Hepsiburada'dan alınca hangi garanti ile geliyor şu aralar alan var mı? Geçen haftaya kadar evo garanhtili gelmeye başlamıştı. Delta garantili olmazsa en azından n11.com' dan alayım diyorum. N11' den delta garantili alan var mı durum nedir?
  • Atak-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam kapatmak derken devre dışı birakmak mı yoksa çalışmayı durdurmak anlamında mı?
    Şayet çalışmayı durdurmak anlamında ise greenfy uygulamasını öneririm.

Forumda nerde satılıyor kim satıyor?

• hocam selam. archelot isimli üstad son derece kaliteli bi satıcı bakabilirsiniz
  • Arkadaşlar telefon 5 saat ekran süresi verirken 1 haftadır 3,5 saat ekran süresini ancak alabiliyorum. Pil tasarruf mod en yüksekte birde güç tasarrufu açık denedim farklı kombinasyon şeklinde ama eski değerleri yakalayamiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Archelot (Orkun Bey) den bende xiaomi mi 5 64 gb siyah aldım telefonda çok iyi satıcı arkadaşta çok güvenilir tavsiye ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,
    UNLOCK yapmaya çalışıyorum ama steplerden biri olan Mi Cloud ile yerimi bulmaya çalışıyorum nedense telefon yer tespiti yapamıyor dolayısıyla unlock aşamasının %50 sinde hata veriyor ve işlem duruyor.
    Sistem telefonumu nasıl bulacak, yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 6 Kasım 2016; 18:53:32 >
  • Beyler 2 yıldır xiaomi mi 4 kullanıyorum. Mi 5 e geçmeyi düşünüyorum. Telefonda kronik bir sorun yok sanırım. 2 yıldır nazar değmesin mi 4 ün hiç garantilik bir problemi olmadı. Umarım mi 5 te de olmaz. Xiaomi mi 4 ü hanıma verip mi 5 almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROBINHOOD kullanıcısına yanıt
    ben hiç boyle birşey yapmamamıstim, siteden üye oldum, telefondan mi hesabımı girdim, sim kartı takıp sms onayı yaptım, 1 gün sonra onay geldi, bilgisayara unlock programını indirip 2 tık ile unlock yapmıstım
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ben hiç boyle birşey yapmamamıstim, siteden üye oldum, telefondan mi hesabımı girdim, sim kartı takıp sms onayı yaptım, 1 gün sonra onay geldi, bilgisayara unlock programını indirip 2 tık ile unlock yapmıstım

https://forum.donanimhaber.com/m_99593895/tm.html
    yukarıda anlatıldığı gibi yapmaya çalışıyorum orada Cenkay Bey açıklamış oda GPS in açık olması gerektiğinden ve cihaz bul işlemlerinden bahsetmiş bu basamağı es geçersemde unlock %50 de kalıyor devam etmiyor.
    Boot kilidini kaldırma sebebim ise teli alalı neredeyse 1 yıl oldu ama hala güncelleme gelmedi bana MIUI8 i yüklemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 6 Kasım 2016; 20:36:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar telefon 5 saat ekran süresi verirken 1 haftadır 3,5 saat ekran süresini ancak alabiliyorum. Pil tasarruf mod en yüksekte birde güç tasarrufu açık denedim farklı kombinasyon şeklinde ama eski değerleri yakalayamiyorum.

benim son güncellemeden beri böyle. 3 hafta oldu sanırım
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    devre disi birakmak hocam telefonda zaten kendisi uyutma mofu yokmu var

• farukozer4444 F kullanıcısına yanıt
    Xiaomi bolumunde satis yapan kisiler var hocam ben orkun beyden aldim.

rootsuz olmuyor bildiğim kadarı ile
  • Genelde bu telefonda sarj iki iki iniyor yani mesela yuzde 70 te bes dakika duruyosa 69 da on saniye duruyor ve 68 oluyor gibi cihazim yeni belkide guncelleme almasi lazim

• 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.