Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
37.091
Cevap
384
Favori
1.534.609
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★
Giriş
    215 Mesaj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ZamanSal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Ben de moto g kullanıcısıyım ve ben de xiaomi mi5 'e bakıyordum.

Ben de n11 den tık hızındakilerle 100tl bonusla almayı düşünüyorum
    quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Yarbay

Ben de moto g kullanıcısıyım ve ben de xiaomi mi5 'e bakıyordum.

Ben de n11 den tık hızındakilerle 100tl bonusla almayı düşünüyorum

hocam ben de tık hızındaki 1250/125 ve 100 TL bonus kullanarak almayı düşünüyorum ama bonus şeyini anlamadım. cihazı alınca n11.com'dan 100 TL'lik alışveriş yapma hakkım mı olacak?

herkes 11.11'i bekliyor, stok kalır umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    935 Mesaj
    Mi5 sahibi arkadaşlardan rica etsem acaba kullanilmayan uygulamaları kapatmaya ve ekrani kapatmayı saglayan "greenfy" programını deneyebilirmiler acaba ? Normalde home tusuna uzun sure basinca ekrani kapatıyor olmasi lazım.
    Şimdiden teşekkürler ederim

Herkes basbasbagrıyor g4 almayın diye kronik sorunu var hocam servislerde sürünmek ıstemıyosanız mi5 alın.

|
    |
    beyzade0606 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Xiaomi Mi5 Prime Black

İntel Core i7 2600K / Akasa Venom / ASUS Maximus IV GENE-Z-GENE3 / GSKILL RipjawsX 8 gb 1600 Mhz / ASUS 4gb GTX670 DirectCU II / Samsung Spinpoint F3 1TB SATA2 / Corsair Force 3 120 gb Sata3 / Cooler Master Haf 912 Advanced / Corsair HX750 80+ Gold/ 23" Samsung S23A700D 3D 120HZ LED / Razer DeathAdder V2 / Logitech G-105 / Windows 10 Pro
  • Teğmen
    201 Mesaj
    hb fiyatı 1229 liraya düşmüş + 50 tl chip para veriyor

Şu an aynı gözüküyor 1248. Düzelttiler sanırım geri

|
    |
    adeleks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

satıcı turuncumağazaymış
    |
    |
    [Zat-ı Muhterem] kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: UltrAslan_06

Hepsiburadan alsam garanti delta mı oluyor ? Bu arada 64,128 gb modelini Tr de bulamadım ?
    quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Hepsiburadan alsam garanti delta mı oluyor ? Bu arada 64,128 gb modelini Tr de bulamadım ?

Facebook da Çin Pazarı na bak kardeşim 64/128GB için.

|
    |

Arkadaşlar Hepsiburada'dan alınca hangi garanti ile geliyor şu aralar alan var mı? Geçen haftaya kadar evo garanhtili gelmeye başlamıştı. Delta garantili olmazsa en azından n11.com' dan alayım diyorum. N11' den delta garantili alan var mı durum nedir?
    |
    |

Hocam kapatmak derken devre dışı birakmak mı yoksa çalışmayı durdurmak anlamında mı?
    Şayet çalışmayı durdurmak anlamında ise greenfy uygulamasını öneririm.

|
    |
    Atak-1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumda nerde satılıyor kim satıyor?

|
    |
    Atak-1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam selam. archelot isimli üstad son derece kaliteli bi satıcı bakabilirsiniz
    |
    |
    Bahsedilenler: Archelot , farukozer4444 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar telefon 5 saat ekran süresi verirken 1 haftadır 3,5 saat ekran süresini ancak alabiliyorum. Pil tasarruf mod en yüksekte birde güç tasarrufu açık denedim farklı kombinasyon şeklinde ama eski değerleri yakalayamiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Xiaomi Redmi Note 4
    \\ 3 GB Ram || 32 GB Rom || Snapdragon 625 || 5.5" FHD IPS || MIUI 9 || 4100 mAh //
  • Er
    2 Mesaj
    Archelot (Orkun Bey) den bende xiaomi mi 5 64 gb siyah aldım telefonda çok iyi satıcı arkadaşta çok güvenilir tavsiye ederim.
    |
    |
    UNLOCK yapmaya çalışıyorum ama steplerden biri olan Mi Cloud ile yerimi bulmaya çalışıyorum nedense telefon yer tespiti yapamıyor dolayısıyla unlock aşamasının %50 sinde hata veriyor ve işlem duruyor.
    Sistem telefonumu nasıl bulacak, yardımcı olur musunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 6 Kasım 2016; 18:53:32 >
    Beyler 2 yıldır xiaomi mi 4 kullanıyorum. Mi 5 e geçmeyi düşünüyorum. Telefonda kronik bir sorun yok sanırım. 2 yıldır nazar değmesin mi 4 ün hiç garantilik bir problemi olmadı. Umarım mi 5 te de olmaz. Xiaomi mi 4 ü hanıma verip mi 5 almayı düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ben hiç boyle birşey yapmamamıstim, siteden üye oldum, telefondan mi hesabımı girdim, sim kartı takıp sms onayı yaptım, 1 gün sonra onay geldi, bilgisayara unlock programını indirip 2 tık ile unlock yapmıstım
    |
    |
    ROBINHOOD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

ben hiç boyle birşey yapmamamıstim, siteden üye oldum, telefondan mi hesabımı girdim, sim kartı takıp sms onayı yaptım, 1 gün sonra onay geldi, bilgisayara unlock programını indirip 2 tık ile unlock yapmıstım
    quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

https://forum.donanimhaber.com/m_99593895/tm.html
    yukarıda anlatıldığı gibi yapmaya çalışıyorum orada Cenkay Bey açıklamış oda GPS in açık olması gerektiğinden ve cihaz bul işlemlerinden bahsetmiş bu basamağı es geçersemde unlock %50 de kalıyor devam etmiyor.
    Boot kilidini kaldırma sebebim ise teli alalı neredeyse 1 yıl oldu ama hala güncelleme gelmedi bana MIUI8 i yüklemek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROBINHOOD -- 6 Kasım 2016; 20:36:28 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    481 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Arkadaşlar telefon 5 saat ekran süresi verirken 1 haftadır 3,5 saat ekran süresini ancak alabiliyorum. Pil tasarruf mod en yüksekte birde güç tasarrufu açık denedim farklı kombinasyon şeklinde ama eski değerleri yakalayamiyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

benim son güncellemeden beri böyle. 3 hafta oldu sanırım
    AMD Fx 8300**ASUS GTX970 ROG Strix**MSI Gaming 970**GSkill RipjawsX 1600Mhz CL9 (4*4GB)**AOC G2460PQU 23'' 144 Hz 1ms ** PNY CS2211 240GB**EVGA 750W GQ**Zalman Z3 **DeepCool Gammaxx S40**A4 Tech G800v x7**Logitech G930, G300S, C525, Z333**
Reklamlar
üniversite
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.