Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

Türkiye genelinde bi sıkıntı oldu o yüzden telefonla alakası yok. Şimdi geldi internet

Whatsapp a hala girilmiyor bende

Bende telefon kafayı yedi sandım format atınca.

Vpn ile girdim whatsapp,a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VPN de çok şarj yiyor :)

• gdagtekin kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler o kadar aradım bulamamistim

• Arkadaşlar şuan iPhone 5 kullanıyorum da Mi 5 almaya karar verdim. Sistem nasıl tam olarak root falan anlamam çok. Kullanım kolaylığı olsun yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Aliexpress üzerinden aukey quick charge 3.0 veya ugreen quick charge 3.0 yazıp ikisinden birini alabilirsiniz. Her ikiside kablo hediyeli.

Mer bilişim ile konuştum.

tam takım 55 sadece adaptör 35 lira böyle almak daha mı mantıklı orjinal ürün sonuçta ?
  • hiboyksl H kullanıcısına yanıt
    iPhone dan geçecekseniz alışmanız çok hızlı olur. Arayüzleri çok benzer. Hayırlı olsun şimdiden..

• telefonu dün sipariş verdim bugün geldi. global rom miui 8 yüklü olarak geldi güncelleme atıyorum şuan. ilk olarak tel kaç saat şarj olması lazım beyler bide sim kart işiin naptınız iphone 5 kullanıcısydım sim'i değiştirmem mi gerek
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Marka ne?

• quote:

Orijinalden alıntı: dhretireduser

iPhone dan geçecekseniz alışmanız çok hızlı olur. Arayüzleri çok benzer. Hayırlı olsun şimdiden..

Gerçektende iPhone kullanıyordum yıllardır bu telefon dün elime ulaşti ve bugün ikinci gün olmasına rağmen çok çabuk alıştım. Arayüz cok benziyor üstüne birde iPhone teması yukledim şuan tüm kısayollara ve uygulamara rahat bir şekilde erisebiliyorum.

• Atak-1 kullanıcısına yanıt
    Kardesim telefonların isimleri farklı mı 2 sinin ismi de mi telefon diye geçiyorsa çakışma yapar

• quote:

Orijinalden alıntı: henryerdem

Marka ne?

Kutudan çıkan ürünle birebir aynı
  • mi5 e iPhone 5 ten geçtim. şuan 3 günüm ve ben memnunum. telefon sadece sarj olurken oynarsaniz ısınıyor. ben oyun oynanıyor hic oyun yükleme din dolayısıyla oyun sırasındaki ısınmadan bahsedemeyecegim. kesinlikli hiçbir isinma takilma kasma donma bir sey yaşamadım.arkadaslarin söylediği gibi arayuz sade ve anlaşılır. alışmanız 2 gün surmez. 0 dan 100e toplamda 105 dakikada sarj oldu kutuyla gelen sarj aletiyle. soran arkadaslari biraz olsun aydınlatmak adına yazmak istedim. telefon gerçekten güzel. sağlam bir kılıf ve ekran koruyucu cam ile birlikte yıllarca kullanabileceğiniz bir telefon.

• Kapanıp bir daha açılmama bende oldu, tuğla niyetine duruyor bir kenarda, kendime aldığımda bir sorun yok. Mİui forumlarında 4-5 cihaza daha denk geldim düzelmeyen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formalist -- 4 Kasım 2016; 14:42:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xiaomilerin sar değerleri çok yüksekmiş almaktan vazgeçtim :)
  • byhackermstf kullanıcısına yanıt
    Aksam degistirip deniyevem cakisiuorlar a.neden bilimiuorum

• Zarathos91 Z kullanıcısına yanıt
    kardeş bende sipariş verdim hepsi burada dan suan yolda salı gelecek inş. sen nerden aldın.bide global rom olduğunu kutuyu açmadan anlamak mümkün mü??
  • andromedar kullanıcısına yanıt
    Kardes pil tasarrufunda ultimata modu vardi onu ac ise yariyor bide cekmeyen yerlerde telefon cekmeye calisirken veri almaya calisirken cok sarj harciyo evde wifideyken 7 saat ekran suresi aliyodum okulda 5.5-6 saat aliyorum

• migroslarda delta garantili 1299 lira arkadaslar.

• hibo_46 H kullanıcısına yanıt
    nano sim ise gerek yok 4g destekli kartsa eğer yoksa değişim isticeksin operatöründen @hibo_46 tamamen şans ben aldım evo garantili china global yüklüydü güncelleme almıyordu yani açıp bakmadan anlayamazsın
  • yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    o açık zaten başkan :D çekmeyen yer gibi bir durum söz konusu olamaz istanbulda oturuyorum telin çekmeme gibi bir durumu olmadı ilk aldıgım da chına global rom yukluydu ondan 5:45 falan ekran süresi aldım beta sürümü yükledim böyle oldu
  • 
Sayfa: önceki 459460461462463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.