Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sim kartı takıcam ama delik çok küçük. nasıl açtınız orayı
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    8de sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kutudan iğne çıkması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: cagriklm06

Kutudan iğne çıkması lazım

bende çıkmadı ama kürdanla açtım neyse ki
  • İmei islemi icin pc ye adb interface driveri kuramadim var mi derdime derman

• arkadaş telefonu kim görse mok atıyor cahil cahil konuşuyorlar alıp kafalarında kırıcam.

''ya iyide çin malı abi güven olmaz ki.''

''adında bile hayır yok ayfon alsaydın ya o paraya.''

''servisi bile yoktur ki onun. almışken samsung gibi bilindik marka alcan''

vs. vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombak

telefonla beraber şu kılıfı sipariş vermeyi düşünüyorum. ne dersiniz iyi midir kullanan var mı? Telefonu kalınlaştır mı?
    http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi5-mi-5-hybrid-korumali-ince-kilif-fonemax-P127057913

Aynı kılıfı kullanıyorum, tavsiye ederim, gayet güzel koruyor telefonu, ayrıca söylendiği gibi kaba da değil. Telefona güzel bir hava veriyor. Ancak buradan almayın, aynı kılıfı Aliexpress'ten 3 Dolara aldım.
    https://tr.aliexpress.com/item/Luxury-Hybrid-case-For-xiaomi-mi5-M5-hard-PC-frame-Silicon-Protective-back-cover-for-xiaomi/32614869854.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=0aa9d8b3-81ec-4ccf-889e-350ca8f44c99
    https://tr.aliexpress.com/item/PZOZ-xiaomi-mi-5-case-silicone-back-cover-Original-Luxury-protective-shell-xiaomi-mi5-m5-5/32650608836.html?ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_2_10091_10090_10088_10089,searchweb201603_1&btsid=3870fc55-fa56-4498-b6a1-a60eb99a3ed7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 4 Kasım 2016; 20:56:35 >
  • cagriklm06 kullanıcısına yanıt
    telefonu kilitledigim zaman bildirim geldiginde ekrana dusmesini istiyorum. mumkunse whatsapp bildirimlerinde kimin ne yazdigi filanda gozuksun istiyorum. gunlerdir yapamadim 🙄

• hocam ayni dert bendede var. 3 gundur milletle ugrasmaktan yoruldum artik.

• ladylove kullanıcısına yanıt
    Bildirim aldığında kilitli ekranı uyandır diye bir seçenek var bunu aktif edeceksiniz.

Marka takıntısı hastalıktır bizim millette. Hiç pişman olmadım bu telefonu aldığıma. Gören tasarımına hayran kalıyor. "Markası ne? Samsung mu?" diyen çok olsa da ben çok memnunum cihazdan :)

Başkalarının dediğini umursamadan kullanmak gerek. Malum, kalın kafalı çok, bir türlü anlatamazsın derdini böyle insanlara :)

Sonuçta bu paraya kullanabileceğimiz en iyi cihazı kullanıyoruz. Salt marka için 1000 lira fazla verecek kadar zengin değilim maalesef.

• Arkadaslar kilif ve koruyucu arasinda bircok sey denedim ve size su ikiliyi kesinlikle oneririm

Kirilmaz cam
    http://s.aliexpress.com/VFRvArIV

Kilif
    http://s.aliexpress.com/BVja2umi

İkiside 11 kasimda indirime gircek kilif sanirim n11 de 40 lira ordanda alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarathos91

telefonu dün sipariş verdim bugün geldi. global rom miui 8 yüklü olarak geldi güncelleme atıyorum şuan. ilk olarak tel kaç saat şarj olması lazım beyler bide sim kart işiin naptınız iphone 5 kullanıcısydım sim'i değiştirmem mi gerek

Simkart ayni nano hemde ikisi birden.

• quote:

Orijinalden alıntı: mgmar22

xiaomilerin sar değerleri çok yüksekmiş almaktan vazgeçtim :)

Güzel kardeşim defalarca yazdık okumanız yokmu. Neden şöyle 20,30 sayfa okumuyorsunuz. Neyse sıkıntı yok xiaomi sizin gibi bir müşteriyi kaybettiği için yarın iflas açıklayacak. REPLIKA KLON TÜRKİYE'DE İLK GELİP SATILAN TV Lİ BILMEMNELI TELEFONLAR SAR DEĞERİ YUKSEK VE SON DERECEDE PROBLEMLİYDI.Bu cihazların böyle bir sorunu yok. Globalleşen bir markadan bahsediyoruz merdiven altı değil.

• tarikki kullanıcısına yanıt
    o ayar acik hocam.

• beyler bu telefonda istemedigimiz uygulamalati donduramiyoruzmu?rotsuz?

kilit ekranında gözükmesini istiyorsun anladığım kadarı ile benim eski telefonda vardı iyi oluyordu bunda sadece bildirim çubuğunda gözüküyor bende bulamadım öyle bi seçenek ama temaları araştırmak lazım bazı temalar kilit ekranını tamamen değiştiriyor belki öyle bir özelliği olan tema vardır.
  • Ofsaytıbozanstoper kullanıcısına yanıt
    kılıf bende de var kesinlikle mükemmel
  • selam arkadaşlar . redmi note 3 pro mu mi 5 mi ? kronik sorun varmı , stabilmi ve ne kadar ekran süresi verir. sizce alınırmı ?
    Temadan temaya değişiyor. Default temada bildirim görünüyor. Fakat kaydırma ekranını atla aktif olmaması lazım.

Ayarlar > Kilit ekranı & parmakizi > kaydırma ekranını atla (aktif olmayacak)

sürüm:eu 8.0.12.0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.