Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RockZircon uygun fiyatıyla yüksek performans sunabilen bir kulaklık. Özellikle bas konusunda tatmin edecektir sizi. Kullanıcı yorumlarına bakın, bir çok sitede incelemeleri mevcut.

Diğer kulaklık hakkında bilgim yok maalesef. Ancak Zircon için bolca olumlu yorumlar göreceksinizdir araştırdığınızda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bu konunun basindaki videoda bi tarafta sim kart ve hafiza karto yuvasi dedi hafiza karti destegi varmi yok diye biliyordum

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    Yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cihaza alalı bir kez hard reset attım, (1.5 ay oluyor yaklaşık)

hala şişme yavaşlama bataryada performanssızlık olmadı. G4de nerdeyse 3 haftada bir atardım, telefon miui arayüz ve fhd ekran olduğu için ne şişme oluyor nede anlık kasma :)

Fakat şöyle bir sorun var :(

Lg G2'den G4e geçerken, G4 kamerası bana bir ömür boyu yeter, tipide güzel, bataryasıda fena değil, telefon perte çıkana kadar değiştirmem demiştim. (4.ayımda değiştirdim :( )

G4'den mi5e geçerken, telefonu kamera için kullanmıyorum ki kamerasıda zaten g4le kafa kafaya aynı diyor herkes, bu telefon bana ömürlük yeter hem fhd hemde 3000mah ve en önemlisi kimsede olmayan şık bir telefon, bu telefonu asla bırakmam satmam değitşirmem :)

Şimdi mi5s gözüme çok tatlı geliyor onun için düşüncelerim ise, mi5i çok sevdim, mi5s daha güncel bir telefon, üzerindeki birlaç dokunuş ile mi5s tam bir ömürlük telefon olmuş diyorum ve mi5s almayı düşünüyorum. Lütfen beni vazgeçirin, teknoloji bitmez falan birşeyler diyin, mi5sin kronik sıkıntısı var şarjı 1 saatde bitiyor falan diyin

• 5s te kızıl ötesi yokmuş

Geçilmez yani

:))

• Mi 5s te ois kaldırıldı. Onun yerine eis getirildi (gerçi mi5 te ki kötü çalışıyormuş zaten ama olsun..)
    Mi 5s kalınlasti. Arkası anten çizgileri geldi aynı ıphone 6/6s gibi oldu. Ayrıca ağırlığı arttı ve en boy ebatları da ekran boyutu aynı kalmasına rağmen arttı. Yani göreceli olmakla birlikte 5s tasarım olarak epey bir geriledi.
    Ben iki modeli de kullanmıyorum fakat yarın xiaomi alacak olsam mi5 alırdım :)

• Gözünüz aydın önümüzdeki hafta miui 9 nougat ile birlikte geliyor.

• Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    :)

Çok güzel bir haber

Haber için teşekkür ederiz

Kaynak nedir hocam

Bilgilendirirseniz seviniriz

• Arkadaslar en fazla butcem 1300 lira iyi batarya performansi olan telefon onerirmisiniz bu mi5 cok iyi ama hem siyah rengi yok hem garantisi yok hem hafiza karti yok

• Bence 5S'e geçmelisin. Mi 5 olan masanın üstünde yağ gibi kayıyor ama 5s kaymıyor
  • Allah için 3.ye soruyotum soruyu updater uygulamasi miui8 i bulmuyor nasil miui8 i yukleyecegim telefonum 3 gunluk

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

:)

Çok güzel bir haber

Haber için teşekkür ederiz

Kaynak nedir hocam

Bilgilendirirseniz seviniriz

Kaynak burası hocam :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: ligtv39

Allah için 3.ye soruyotum soruyu updater uygulamasi miui8 i bulmuyor nasil miui8 i yukleyecegim telefonum 3 gunluk

Burdan developer olan romu indir. Nasıl güncelleyeğin Flashing Guide kısmında yazıyor.

Eğer global rom da isen.
  • Rezn0v.dll kullanıcısına yanıt
    Xperia Zde marshmallow görememiştim. Zaten yeni ve farklı geliyordu hem marshmallow hem de miui 8. Daha sıkılamadan miui 9 ve nougat gelecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coco.Jambo

quote:

Orijinalden alıntı: ligtv39

Allah için 3.ye soruyotum soruyu updater uygulamasi miui8 i bulmuyor nasil miui8 i yukleyecegim telefonum 3 gunluk

Burdan developer olan romu indir. Nasıl güncelleyeğin Flashing Guide kısmında yazıyor.

Eğer global rom da isen.

Kendi sitesinde developer rom var onu telefondan indirsem telefondako updater uygulamasindan direk yukleyebiliyormuyum eger yukleniyorsa resimlerim filan gider mi?

• Bu xiaomi iyice sapıttı artık birileri bunlara dur demeli. Sony gibi 6 ayda bir amiral gemisi çıkaracaklar galiba. Daha mi5 eskimeden mi5s ve mi5s plus çıktı. Üstelik bu amiral gemisi dedikleri mi5 dururken adamlar redmi note3 e resmi sitesinde 8.0.5.0 rom unu koymuşlar mi5 de hala yok. Sanırım bizi iplemiyorlar. Adam gibi resmi cm14 çıksada kurtulsam şu miui arayüzünden diyorum.

• xiaomi türkiye n11 den satın aldım arkadaşlar telefon geldiginde ne yapmam gerekır update veya bole ınce ayar varmı telefon için hiçbirşey bilmiyorum çünkü
  • MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    merabalar cıhazı sipariş ettim Miui 8.0.2.0 size yüklü mü geldi yoksa siz kendiniz mi farklı islemler yaparak rom yüklediniz

• jakobyen kullanıcısına yanıt
    Kendisi otomatik geliyor. Ama ben kendim global beta sürümü yükledim, haftalık güncelleme alan.
  • kemalboran kullanıcısına yanıt
    ne farkı var yanı beta tester gıbımı sızın surum sonra orjinal sürüme geliyo gibi ?
  • 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.