Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadir3su

telefonu ali expressten aldım mi5 prime , telefonun bootloader kilidini açtım , imei değiştirdim , root filan herşey tamamladım . sonra global rom a geçmek istiyorum ama ister twrp ister flastool la nasıl yaparsam yapayım global rom da mi logosunda kalıyor . developer veya çin romunda sıkıntı yok . nasıl bu sorunu aşabilirim ?

hallettim . flashlarken clear all u seçince halloldu .
  • Sistem bilgim kötü değil aslında ama vaktim hiç yok uğraşmaya ve de sabrım yok.
    64GB'lık siyah almıştım keşke buna takılmayıp hepsiburada'dan alsaymışım veya tüm işlemleri bitmiş cihaz baksaymışım.

Telefon aldın mı SİM takıp kullanabilecem bir sürü işlem için bekleyip uğraşmayacam, bunu istediğimi anladım.
    Sorun 50-100 TL değil dediğim gibi vakit ve sabır.

Sattım LG-G4 Dual Sim aldım tabiki her yönden Mi5'e göre düşük bir model ama Kamera gece çekimi artısı var.

Birkaç yıl içinde bakalım Mi6s'de falan buluşabiliriz tabiki yurt içi kayıtlı gelirse :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun ama yakın zamanda g4' ü satıp yine mi5'e dönme ihtimaliniz yüksek . Bootloop sorunu varmış g4'lerde. Aslında bu telefondan önce ben de g4 alacaktım sırf bu yüzden almadım korktum. Neyse inşallah size sağlamı denk gelmiştir.
  • Bende n11 alarak araniza katildim.
    GM de bile kulaklık sesi ve ahize sesi iyiydi mi5 bariz Kısıklı k var ve sınır bozucu atirmamnin yolu yok mu?

• MuRo_123 kullanıcısına yanıt
    Bakalım tabiki olabilir ama bu sefer kesinlikle Yurtiçi girişli alırım belki Mi5s de getirir hepsiburada :-)
    Bootloop olayını biliyorum ama arkadaşta var 1 yıldır vura kıra kullanıyor sorunsuz, şans yani, zaten kusursuz cihaz da yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: ASLAN BEYY

Bende n11 alarak araniza katildim.
    GM de bile kulaklık sesi ve ahize sesi iyiydi mi5 bariz Kısıklı k var ve sınır bozucu atirmamnin yolu yok mu?

Global rom veya global developer romdasiniz büyük ihtimal. Global romlarda ses düşük. Bende ilk geldiğinde dedim bu ney. Direk eu miui kurdum. Sonrasında viperAtmos yukledim. Sonuç mükemmel. Benim için en önemli olan muzik ve ses kalitesiyle. Onu da böylelikle haletmis oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: PalaWrath

çıkmıyor

Tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    En dandik versiyonunu almışsın

Aliexpress'ten RockZircon'a bakmanı tavsiye ederim.

• Herkese selamlar.Arkadaş Hepsiburada sitesinden Mi5 aldı.Cihazda Miui 7 yüklü.Şu an Miui V8.0.2.0 güncellemesi görünüyor.Tavsiye eder misiniz güncellemeyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir3su

telefonu ali expressten aldım mi5 prime , telefonun bootloader kilidini açtım , imei değiştirdim , root filan herşey tamamladım . sonra global rom a geçmek istiyorum ama ister twrp ister flastool la nasıl yaparsam yapayım global rom da mi logosunda kalıyor . developer veya çin romunda sıkıntı yok . nasıl bu sorunu aşabilirim ?

Aliexpress ten nasıl aldınız hocam? Türkiye gümrükte sıkıntı çıkmadı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: .eRCaN.

Valla ne bileyim ya.
  • quote:

bir link atarmısın hocam bırsuru var cozemedım ben

şu ikisi için ne diyorsunuz;

https://tr.aliexpress.com/item/New-SENFER-4in1-Balanced-Armature-With-Dynamic-In-Ear-Earphone-With-MMCX-Cable-HIFI-Earbuds-Headset/32704446839.html?spm=2114.13010608.0.0.9OHgUK&detailNewVersion=&categoryId=63705

https://tr.aliexpress.com/item/100-Original-Rock-Earphone-Nano-Zircon-Stereo-Earphone-Headset-3-5mm-In-Ear-Headset-Earbuds-For/32497600045.html?spm=2114.13010608.0.0.9OHgUK&detailNewVersion=&categoryId=63705

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre-29 -- 15 Ekim 2016; 18:45:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: THEATTRE35

Herkese selamlar.Arkadaş Hepsiburada sitesinden Mi5 aldı.Cihazda Miui 7 yüklü.Şu an Miui V8.0.2.0 güncellemesi görünüyor.Tavsiye eder misiniz güncellemeyi?

Ben de Hb'dan aldım 8.0.2.0 yükledim gayet iyi. Sorun yok.
    Batarya stabilite ve performans olarak düşme olmayacaksa söyliyim güncellesin :)

Telefon bir kez reset atmış sanırım kendine, birkez gece şarja takmış sabah %10 doluydu diyor.Bir kez de telefon sessizde iken alarm çalmamış.Bataryada düşme olmadan daha stabil çalışacaksa hemen güncellesin.

Bi kullanıcılarına sorayım dedim :) Bilgi veren arkadaşlara teşekkürler.

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    Kullanmadım bu modeli, o yüzden yorum yapamayacağım. Forumda kulaklık bölümü var oraya sorabilirsiniz.

Kendim 1 senedir Brainwavz M5 kullanıyorum. Bas severler için üretilmiş. Kalitesi gayet iyi. Denk gelirseniz bir bakabilirsiniz.

• quote:

DZAT DF-10 kullandınızmı sizce Rock Zircon ile bunun arasında kararsızım.
    LG G5 te kendi orjinal kulaklığını kullanıyorum.entrümantal sesleri,bas,ve ses yüksekliği tatminkar değil.Bu iki kulaklıktan hangisi beni tatmin eder acaba?

• Coco.Jambo kullanıcısına yanıt
    Dostum kulaklık sesinden ben memnunum ama dış hoparlör sesi benide tatmin etmiyor dediğin rom hoparlör sesini hissedilir derece arttırıyor mu? Yada hoparlör e etkisi varmidir? Nasil yükselebilr?

• matrix31 kullanıcısına yanıt
    Hangi romdasiniz

• 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.