Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1836. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telif hakları sebebiyle LOS Xiaomi cihazlarından desteği kesti. Bakalım ilerleyen günlerde neler yaşanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çingen Husam

Bu mesaj silindi.
    Telefon 3 Yıla Yakındır Elimde. İlk 6 Aydan Sonra Hafıza Doluluğuyla Kullanıyorum. 64 lük Telefon 1 Gb ın Altında Boş. Bazen 100 MB Kalıyor. Ama Hala Sorunsuz ve Sürekli Kullanıyorum. Ekran Sürem 5 Saate Yakın. Bir Kaç Kişiye de Ürünü Aldık Sorun Yok. Teknoloji Şans ve Birazda Bilinçli Kullanım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bana rom atma konusunda uzaktan baglantiyla yardimci olabilecek var mi.

• S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Aynen bende room atma konusuna çok uzağım. Telefona bişey olur diye tırsıyorum
    Yardımcı olabilecek arkadaş varsa ücret de ödeyebilirim.
  • Emirio kullanıcısına yanıt
    Selamlar aynı sorun bende de mevcut kendi kendine kapandı ve açamadık.Batarya tak-çıkar yapıyorum ben de. Yetkili servise versem büyük ihtamalle anakart diyecekler ama ben öyle sanmıyorum pil veya güç akımıyla ilgili bişey gibi geliyor.Çevrenizde tanıdık telefoncu varsa baktırabilirsiniz ben de öyle yapacağım son durumu paylaşırım yine burada. Yazılım ile bitirdiler deniyor telefonu fakat aynısı babamda var hatta biraz yamuk sorunsuz çalışıyor anlamadım.. kolay gelsin
  • ozn96 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim, sorunun pmi 8994 çipinde olduğu ve çip değiştirildiğinde sorunun giderildiği söyleniyor. Fakat özel servisler hem uzun tamir süresi veriyor hemde bana göre ederinden fazla ücret istiyor, ben beklemek istemediğim için yeni telefon aldım fakat önümüzdeki günlerde arızalı telefonu işe yarar hale getirmek için gerekli çipi kendim alıp hobi olarak tamir etmeye çalışacağım.

• Dostlar bana Türkiye'de bulunan en iyi fiyat/performans bataryayı gösterebilir misiniz? Bir de kendim halledebilir miyim bu değiştirme işini kolay mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltioPasha

Dostlar bana Türkiye'de bulunan en iyi fiyat/performans bataryayı gösterebilir misiniz? Bir de kendim halledebilir miyim bu değiştirme işini kolay mı sizce?
    Deji
    https://youtu.be/GVS3jII80Cw

Batarya değişim seti almayı unutma.. Ya da evinde gerekli tornavidalar varsa ona da ihtiyacın kalmaz..
  • blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Hocam batarya değişim setinin linkini atabilir misiniz?

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam.

• deji batarya aldım yalnız biraz yavaş şarj oluyor gibi
  • Yaklasik 2 aylik Oneplus 6T ve Oneplus 7Pro deneyimimden sonra tasarruf sebebiyle mi5 prime geri döndüm.
    -Mi-Globe rom yukledim.
    -Onceki sayfada arkadasin bahsettigi gibi gereksi uygulamalari sildim, engelledim.
    -Ahizenin sesi rootla yukselttim.
    -Deji batarya alip taktim.
    Çok memnunum telefondan, herkese tavsiye ederim yaptıklarımı.

Gerçekten herkes deji'den memnun mu yahu?
    O kadar batarya koruyucu şey yapıyorum. Cihaz boş haldeyken pil yemiyorda. Uygulama açtığımda artık geriye sayım sayacı gibi mübarek azalıyor.
    Yani akşam %100'den %95'e mobil veri ve bluetooth açıkken 6:30 saatte azalıyorsa 3 dakika instagram yaparak %2-3 harcıyorum.
    Almalı mıyım dejiyi bende?

Düzenleme : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unraiser -- 23 Ağustos 2019; 20:28:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unraiser

Gerçekten herkes deji'den memnun mu yahu?
    O kadar batarya koruyucu şey yapıyorum. Cihaz boş haldeyken pil yemiyorda. Uygulama açtığımda artık geriye sayım sayacı gibi mübarek azalıyor.
    Yani akşam %100'den %95'e mobil veri ve bluetooth açıkken 6:30 saatte azalıyorsa 3 dakika instagram yaparak %2-3 harcıyorum.
    Almalı mıyım dejiyi bende?

Düzenleme : İmla
    Alın hocam.
  • Yani hocam bataryam 1700 seviyelerine düşmüştü. Bu seviyelerden sonra hepsi iyi gelirdi
    Yarin kac saat ekran goruntusu aldigimi yazarim.

Ahizenin sesini nasıl yükseltiniz root ile?ben sırf o yüzden telefonu değiştirdim denemediğim rom kalmadı artiramadim bir türlü.

Hocam çift taraflı bant işini nasıl hallettiniz? https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/jiafa-jf-8161-8in1-iphone-6-iphone-6s-batarya-yapiskanli-tami-455073799 bu üründeki çift taraflı bant elime gözüme bulaştı. Bari deneyim dedim bataryayı batarya biraz daha küçük tam oturmuyor ve o bağlantıyı yapamadım bir türlü çıt etmedi. 5 dakika uğraştım olmadı ama diğer bataryada direk çıt diye oluyor orası. Siz böyle bir sorun yaşadınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 24 Ağustos 2019; 15:35:40 >

• Bugün de tüm aksilikler beni buldu. Bataryayı değiştiremediğim gibi type-c kablom bozuldu. Pahalı olmayan sağlam kablo öneriniz var mı?

• benim telefonda ekran algilamama problemi basladi kapatip acmadan duzelmiyor basina gelen varmi

• 
Sayfa: önceki 18341835183618371838
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.