Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1791. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam görülen değişim yeterli değil mi sıcaklık değerini falan da gösteriyor diyorsunuz Nohanin bundan ne gibi bir farkı vardır ve değişim sürecinde nasıl bir yol izlediniz kendimizin yapma imkanı yok mudur ? Şarj dolum süresi değişti mi hizli şarj yok diyorlar veya anlık düşüşler var mıdır son olarak accubattery da sagğlık kisminda %kac gösteriyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woeyy -- 21 Kasım 2018; 9:54:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan var mıdır hocam forumda yabancı sitelerden veya sizin aldığınız batarya modeli N11 den sanırım hizlli şarj desteği var mı bir arkadaş yabancı site önermişti orijinal seri numarası aynı olan bu sadece diye yorumu bulamadım sizin öneriniz var mıdır ve değişimi kolay mı

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    Hocam kullanıcı yorumlarınızi ve accubattery de değerleri yazabilir misiniz çoğu kişi Nohan kullanmayi düşünüyor sıcaklık sensörü çalışıyor ve hızlı şarj durumu var mi

• asures A kullanıcısına yanıt
    Şarjda da ayni tepkiyi veriyor.

• Nohon aldım ama henüz kullanmadım. Kullanirsam yazarım.

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    Daha almadım lakin nohon alacağım AliExpress ten şimdilik beklemedeyim. Kargo ücreti vs çok fazla. 2 yıldır kullanıyorum cihazı askere gittim uzun süre kullanmayinca pert olmuş batarya 🙂zaten orijinal batarya bulmak neredeyse imkansız.

• zipkin35 kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız ne kadara patladı 🤔

• Mi5 rahat 2 güncelleme daha alırdı, destek kesilmesi kötü oldu, üzüldüm.

Ama emin olun mi5 bence xiaomi'nin yaptığı en iyi telefon olarak kalacak, her bakımdan.

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, geri göndermekle sanırım uğraşamayacağım, acil lazım oldu telefon. Bu şekilde kullanırım artık, pek bir sorun yok gibi, %81 sağlıklı gözüküyor.
    Wifi ile %20 ye kadar ekran süresi 5 saat, bekleme 21 saat verdi.
  • Ben cuma günü siparişi vereceğim hocam Black friday ile 9 dolara düşüyor ürün toplam kadar da kargo var maalesef toplam 115 e geliyor rğer almayı düşünüyor iseniz özelden yazın kargo parası yarıya bölelim ben İzmir'deyim

• Ben 2 tane çekeceğim 54 tl- 54 TL +46 TL kargo (-26 TL indirim ) gibi rakama geliyor su nasıl yaptınız

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    Pili henüz takmadım. Bu haftasonu takarsam tecrübelerimi paylaşacağım inşallah

• arkadaşkar mi5 için china developer romlara destek kesilmiş.global versiyonlara destek devam edecekmiş
  • Günaydın,

Xiaomi.eu üzerinden 8.11.22 versiyon numaralı haftalık geliştirici sürümü indirilebilir durumda. Burası "Çin Geliştirici" sürümü üzerinden düzenleme yapan bir siteydi. Kafam karıştı ancak yayınlanmasına sevindim açıkcası.
  • Arkadaşlar resmi note 2 kullanıyorum. Burada daha fazla yorum var diye size sorayım dedim.

Telefonu fabrika ayarlariyla sifirladim. YouTube hariç tüm uygulamaları indirebiliyor ve güncelleyebiliyorum.

Fakat YouTube nedense güncellenmiyor. Playstore önbellek silmem işe yaramadı. YouTube APK indirdim playstore APK indirim kurulmuyor.

Yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nillkin marka güzel bir kılıf var elimde, mi 5s yerine mi 5 için olanı almışım. isteyen varsa Ankara'da elden 30tl'ye verebilirim. pm atabilirsiniz.
    ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

• 34sem kullanıcısına yanıt
    YouTube Vanced kurabilirsin hem reklamlardan da kurtulmuş olursun.
    https://www.xda-developers.com/youtube-vanced-apk/
  • 01Mrt 0 kullanıcısına yanıt
    apk yüklemiyor hocam sorun var :S
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    Playstore, Play services, gms.setup, Service Framework gibi uygulamaların hepsini sıfırlamayı dene önbellek değil direk verilerini sil.
    Dün aynı şeyi yaşadım bir uygulamada bu uygulamalarda verileri sildikten sonra düzeldi.
  • olmadı hocam, sağolun yine de
  • 
Sayfa: önceki 17891790179117921793
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.