Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    estağfurullah hocam teşekkür ederim yardımlarınız için anlattığınıza göre bakacağım seçeneklere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun kamera uygulaması üzerinden video kaydı yaptığımda ses çok az çıkıyor farkı bir uygulama üzerinde kayıt yaptığımda sorun kalmadı. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Bu problemi nasıl giderebilirim yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konumuz alt sıralara inmiş gözlerime inanamıyorum

• Global beta dan eu 8.3.15 geçtim. Bariz daha hızlı çalışıyor. kullanım olarak daha rahat. Ben beğendim. Şarj olarak ileriki günlerde göreceğiz

• Arkadaşlar özellikle İstanbul'da bildiğiniz güvenilir Xiaomi servisi var mı?

Telefonum sıvı teması nedeniyle açılmıyor. Evo servisine götürdüm anakart zarar görmüş onaramayız dedi (parayla bile). Sanırım kurtulması zaten aşırı zor ama bilinen başka bir servis varsa oraya da göstereyim son çare olarak diyorum.

Bilgisi olan varsa çok memnun olurum.
  • furkanaksin kullanıcısına yanıt
    Facebookta Bayram Kaya var. Ben bilmiyorum ancak herkes çok iti diyor. Onunla bi iletişime geç istersen.

• Arkadaşlar merhaba telefona su kaçtı sanırım, ekran pembe pembe oldu ve cevap vermiyor.

Daha alalı 6 ay oldu ama garanti belgesini bulamadım. Ne yol izlemek lazım?

garanti belgesini nasıl temin ederim tekrar.
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesine gerek yok hocam. Cihazin fatura fotokopisi ile servise verebilirsiniz.

• kimyagERdem kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • Arkadaşlar merhaba
    Ahize sesi sürekli olarak azaldı. Artık neredeyse hiç duyulmayacak seviyeye geldi. Telefon ile konuşurken neredeyse duyamıyorum. Önerisi olan var mı nasıl yükseltebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimErkan

Arkadaşlar merhaba
    Ahize sesi sürekli olarak azaldı. Artık neredeyse hiç duyulmayacak seviyeye geldi. Telefon ile konuşurken neredeyse duyamıyorum. Önerisi olan var mı nasıl yükseltebilirim ?

Ahize arızalı veya temas sorunu olabilir. Çok büyük ihtimalle donanımsal arızadır. Tamir gerekebilir. Garantisi varsa gönderin garantiye yoksa bir tamirci bulmanız gerekecek.
  • Meshur dokunmatik sorunu nedeniyle EVOBT servisine bugun gonderdim cihazi.
    EVOBT hakkinda hic iyi yorumlar okumadim internette, Allah yardimcimiz olsun :)
    Su temasi direk garanti disi olur
  • arkadaşlar son zamanlarda benim mi5 in rehberinde kendi kendine kişi birleştirmeler ve aynı numarayı 2 kere göstermeye başladı bunun çözümünü bilenler yardım edebilir yardım edebilir mi... Birde uzun zamandır ara ara telefonun dokunmatiği çok sıkıntılı mesaj yazarken aynı karakter birden çok basılı kalıyor veya uygulamada gezerken istemediğim şekilde yerlere gidiyor

• SelimErkan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben değişik romlar kullanıyorum sürekli ve bu romların içinde bir tanesinde(şu an hatırlamıyorum hangisi olduğunu) ahize sesi senin dediğin gibi neredeyse duyulamayacak kadar azdı, fakat şu an epic romdayım ve sorun yok, demek istediğim önce bir rom değiştirip dene istersen düzelme olmazsa servise gönderirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Dedective

hocam sensörün kalibrasyonunu yapman gerekiyor, ayarlardan kernel sürümüne 4-5 sefer tıklayıp donanım testlerini açıyorsun, 9 numarada proximity sensöre giriyosun, calibrate diyosun

teşekkür ederim, sağolun. sayenizde hallettim.
  • Şarj dayanmıyor 1 gün ya değiştireceğim telefonu :)
    xiaomi mi7 alacağım veya başka bir model veyahutta varsa bi öneri
    günden güne içler acısı durumumu kötüler gibi hayallerim var :=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimErkan

Arkadaşlar merhaba

Ahize nin değişmesi lazım. Aynı sorun bende de vardı. Ahizeyi değiştirdim, sorun düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SelimErkan kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun vardı. Direk ahizeyi değiştirtmeyin derim emin olmadan. Taktıkları ahize orjinal olmuyor çünkü genelde. Ben götürdüm içini açtırıp ahize kısmını temizlettim. Cam gibi oldu ses. 2 yıldır kullanınca, toz kir birikmiş tıkamış kulak kısmında...
    Şu kaçtı ise direk anlayacaklardır. Suya düştü vs demeyin yinede 🤔 açmadan Garanti dışı diyeceklerdir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17051706170717081709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.