Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37.629
Cevap
301
Favori
1.648.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oreo dan stabil roma geçiş yaptinizmi geçiş yaptiysaniz , guncelleyiciden mi yoksa pc denmi geçiş yaptiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: farfar63

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ 4 çekirdek de çalışıyor hocam.

İşte şimdi keyfim yerine geldi Sırf bu yüzden telefondan soğmuştum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

quote:

Orijinalden alıntı: hakikidaredevil

Normalde indirdiğimiz .zip i downloaded_rom kısmına atıp güncelleyiciden yüklüyoruz ama bunda beta tester account istedi. Twrp ile nasıl yüklenir ben de bilmiyorum.

Ya benim anlamadığım ben bu oreo romu

http://en.miui.com/getrom.php?r=299&m=yes&app=false

Buradan indirdim sonra hemen nougat ile degismisler kafami buluyor xiaomi bizimle android p geldi hala oreo alacağız

Aynı yapı numarasına sahip iki yazılım var. Biri android 7, diğeri android 8. Sizin link attığınız yerde olan android 7 hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar merhaba.

Mi5 telefonu hdmi kablo ile smart TV ye bağlamak istiyorum. Görüntü aktarımı için. Telefonda video izlerken, smart TV ye hdmı ile aktarmak istiyorum.

Hangi kabloyu almalıyım.

Bu işi tecrübe eden var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Aliexpressden veya gearbestten ekran veya batarya sipariş eden oldu mu ? Deltaya ekran değişimi verdikten sonra dokunmatik veya ghost screen sorunu yaşayan çok kişi var. Deltaya telefonu servise verip memnun kalan var mı ? Kılıf öneriniz varsa onları da rica edebilir miyim ? Pil olarak en uygun rom sizce hangisi linegos mu

• WhatsApp dan mesaj gelince bildirim ledinin yanmaması bi bende mi var acaba hiç soran şikayet eden yok çözümünü de bulamadım 9.2.1 e geçtikten sonra bozuldu led nasıl çözerim bunu?

• senaydn kullanıcısına yanıt
    Bende normal çalışıyor. Sorun yok. Ayarlardan Bildirim ışıklarını kontrol edin.

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi-Redmi-Red Mi-Note-2-4-5-4x-Pro-Max-4a-5s-6-Mix Kılıf 40,00 TL yerine 14,90 TL

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-redmi-red-mi-note-2-4-5-4x-pro-max-4a-5s-6-mix-kilif-P36282127

bu kılıfı şiddetle öneririm kaymayı önlüyor ve telefonu kalınlaştırmıyor, ayrıca tutuş hissiyatı da çok güzel. rom konusunda da uzun zamandır epic rom ve miui pro rom kullandım, ikisinde de özelleştirme çok ve pil süreleri yakın, ben daha çok miui pro romu kullanıyorum ve 4,5 5 saat civarında ekran süresi alıyorum, diğer konularda bilgim yok maalesef

• ★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★

v9.2.1

Sürümünde böyle bir bug ile karşı karşıyayım. Resim çekiyorum kamera uygulamasını kapatıyorum tekrar açtığımda sanki hiç resim çekmemişim gibi orada resim gözükmüyor tekrar galeriye girmek zorunda kalıyorum. Telefonu sıfırladım fakat yine çözülmedi sorun. Acaba bu herkeste olan bir bug'mu ?

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı, size özel bir durum değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Bende de aynı, size özel bir durum değil.

1 ay bekletip böyle ahmak bir güncelleme veriyorlar ya cinnet geçirmemek mümkün değil..

• Dedective kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim öncelikle dediğiniz romlari twrp den mu yüklüyoruz. En son oreo için twrp ve recovery diye iki seçenek sunuyorlar arasındaki fark ne? Ben şuan bootloader kaldırma onayı aldım sonrasında ne yapmam gerek

• telefon iyice çöp oldu. kasmalar var. 10dk video izliyorum sarj 80e iniyor. bu telefona guvenip yola cikilmaz

• Arkadaşlar 9.2.1.0 dan e-posta goruntulenmeme düzeldi ama gelen kutusunu senkronize etmiyor. Ayarlardan senkronize etmesi de açık ama olmuyor bir türlü. Gereksiz e-postaları senkronize edebiliyor. Çözümünü bilen varsa yazabilir mi acaba.

• LineageOs 15.1 on numara olmuş batarya sorunu da yok artık ve ota dan güncelleme alıyor

Yüzde 20 şarj ile 1 saat 30 dk ekran süresi verdi (kullanım da 2.5 saat)

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Bunları yüklemenin hiç bir anlamı yok şuan için. Otadan güncelleme almıyor. Denemek isteyen arkadaşlar xiomi eu sitesinden denerse daha mantıklı olur. Xiomi eu otadan güncelleme desteği veriyor

• Peki ya sosyal uygulamalar ?

Facebook öyle bir donuyor ki,

Lineageos halen Cihazımızın android 7 beta v8.2.1 tabanını kullanıyor. Yani android 8.1 ile arayüz güzel çalışsada Gpu pek verimli değil. İnşallah tabanı 8.0 yükseltirlerde rahatlarız ( Stabil 8.0 çıkmadıkçada yapmazlar )

• woeyy W kullanıcısına yanıt
    önemli değil evet custom romlar twrp den veya bilgisayar üzerinden mi flash(ismi bu olsa gerek ben hiç kullanmadım) adında bi programla yükleniyor. twrp de bir recovery uygulaması ve bu işin faklı bir yöntemi oluyor. bana twrp kurmak daha kolay ve kullanışlı geliyor zira bilgisayar olmayan bir durumda dahi istediğiniz romu yükleyebiliyorsunuz. ilk sayfada yapmanız gereken işlemler adım adım anlatılıyor ordan takip edip yapabilirsin

• hiboz H kullanıcısına yanıt
    onları kontrol ettim hepsi açık yanmaması için hiç bi sebep yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senaydn -- 12 Mart 2018; 15:1:41 >
  • 
Sayfa: önceki 17031704170517061707
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.