Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ (1056. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
37.628
Cevap
301
Favori
1.648.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Soickan

quote:

Orijinalden alıntı: Tatar*

Selamlar arkadaşlar

32GB'lık kullanan arkadaşlar depolama sıkıntısı yaşıyorlar mı? Yetersiz geldiği oldu mu?

32'lik hafıza kartım var onu kullanamayacağım bu teli alırsam. 32GB yeter mi emin olamıyorum o yüzden.

Mesela 32'lik telefonlarda ne kadar miktarlarda müzik, resim, uygulama vs. yüklü?

1-2 gün içinde yeni telefona geçeceğim, bu xiaomi'de çok gidip geliyorum. Yorumları da okumaya çalışıyorum ama binlerce mesaj :)

32 GB lık veri ne kullanıyorsunuz o size bağlı...

Resim ve video çok yer kaplıyor derseniz Google Fotoğraflar imdadınıza yetişir. Wifi ile senkron yapar yer açarsınız sürekli.

20 GB a yakın MP3 ve Oyun kuruyorsanız zaten ona bir şey diyemeyiz, kurmayıverin yada 64 GB lık alın :)

Bende yaklaşık 30 program kurulu ama 20 GB boş verim var.

32'likte karar kıldım. teşekkür ederim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tatar*

Acil...

Turuncu mağaza'dan bugün geldi telefon, 32'lik beyaz standart model ile aranıza katıldım.

Yalnız kutunun yanında yolladıkları dönüştürücü hiç gözümü kesmedi..!
    Üzerindeki değerler ve kalitesi vs.
    İçi de yamuk yumuk zor giriyor.

http://i.hizliresim.com/77433L.jpg

http://i.hizliresim.com/YqAZaZ.jpg

http://i.hizliresim.com/l3V56Q.jpg

Sizde de böyle mi?

Dönüştürücüdeki 10A 250V normal mi??

Kendi orijinal şarj aletinde 5V=2.5A/9V = 2A/12V=1.5A yazıyor.

Size gelen dönüştürücü aynı mı resimdekiyle? Bir sıkıntı olmaz mı? Başka dönüştürücü kullanmak gerekir mi, gerekirse sizin tercih ettiğiniz başka dönüştürücü nedir?

Bizde de aynı, çevirici çok dandik. Ama kaç aydır kullanıyorum, normal çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 turuncumağazadan almayı düşünüyorum ama bvi sıkıntısı varmı bu mağazanın? alanlar yardımcı olursa sevinirim
  • Bugün playstore ayarlar menüsünde en altında cihaz sertifikalı değil uyarısını farkettim.https://support.google.com/googleplay/answer/7165974?visit_id=0-636215517041083182-2458328055&p=uncertified_device&rd=1

Sizdede böylemi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funnel -- 1 Şubat 2017; 16:22:15 >
  • Çok güzel telefon. Yalnız forumda kimse bahsetmemiş ama TİTREŞİM seviyesi yok denecek kadar az, ancak ele alınca hissediliyor.. tek kötü tarafı bu olabilir.

Xiaomi markasının diğer telefonları da öyleymiş diyorlar.

Titreşimi artırabilmemiz bir imkanı olsaydı çok iyi olurdu. Romum 8.0.2
  • Herkese merhaba,

Hepsiburadadan almayi dusunuyorum. Beyaz 32GB olan modelini. Oncelikle telefonun garantiis var mi? Ankaradan alanlar kac gunde geldi telefon size?

• hasanasd1 kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadadan alma hocam fake rom ile geliyomuş. N11 turuncumağazadan alabilirsin

Edit:telefonlar ithalatçı garantili her yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quesnay -- 1 Şubat 2017; 16:32:26 >
  • funnel kullanıcısına yanıt
    Bende sertifikalı yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanasd1

Herkese merhaba,

Hepsiburadadan almayi dusunuyorum. Beyaz 32GB olan modelini. Oncelikle telefonun garantiis var mi? Ankaradan alanlar kac gunde geldi telefon size?

Hepsiburadadan kesinlikle alma. Iade ve arizada cok cektirirler.insanlikdan cikarsin.

• Brqkin B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısın hocam, mi5s var bende, sessiz konumda cebimdeyken çok nadiren hissettiğim oluyor aramaları, bundan önceki telefonlarımda hiç böyle bir durum yaşamamıştım.

• 1000 liraya bukadar titriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedayroy -- 1 Şubat 2017; 17:14:16 >
  • konix kullanıcısına yanıt
    Bende rr ye geçmek istiyorum hocam ama kamera problemi ve birkaç sıkıntı dan dolayı geçemiyorum. Önceki mesajlarıma bakıp düşüncelerinizi paylaşmanız mümkün mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apokhan

Kamera icin almak isteyenlere Ufak bi inceleme:

Beyler lg g4 arizalaninca bu telefonu aldim. S7 alacaktim ama fazla para vermek istemedim. Kamerasi icin alacak olanlara yol gosterir umarim...

1. Kamera gunduz ve disarida super cekiyor. Bir problem yok. Cesitli programlarla da ayarlama yapabiliyorsunuz. Bu noktada bir problem yok.

Ancaaakkkkkk;

2. Gunduz de olsa gece de olsa kapali bir ortamda cektiginiz goruntu hareketliyse REZALETTTT. Boyle dedim cunku kucuk cocugunuz, bebeginiz varsa, onun bir gulusunu anlik yakalamak isteyeceksiniz ve hareket etmemesi kacinilmaz. Bundan dolayi bu cihaz REZALETTT. ufacik bor hareketinde bulaniyor. G4 ten gecince coooook kotu. Zira g4 te oglusumun geceleri bile fotosunu cok net yakalayabiliyordum. Ama bunda foto bile cekesim gelmiyor. Esimde 2016 a5 var ve o bile daha iyi bu noktada.

3. Gece odada isik altinda video çekerken dalgalanma yapiyor. Maalesef gecmiyor. Ama bacon camera açıyorum onda video kaydinda problem yok.

Kamerasinda ois olan bir cihaz bu kadar kotu foto cekmemeli... Buradan da su sonuc cikiyor. Her nekada da kaliteli urun olsa da yazilim noktasinda markalardan şaşmamak lazım.

Kesinliklentarafli yazmiyorum.... Beğenmeyen de olabilir. Saygiyla...

Zamanında benzer seyler soyledım. Bazı kısıler saldırdı resmen babasının fırmasıymıs gıbı. Telefonun hızı mukemmel ama kamera ses kalıtesı kötü. Fıyatı perdormans oranı yuksek oldugu ıcın kullanıyorum.

http://en.miui.com/thread-385557-1-1.html

http://www.howtochoosealaptop.com/the-camera-of-xiaomi-mi5-is-bad/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neoAyhan -- 1 Şubat 2017; 17:38:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BLUESTREAM

Arkadaşlar, bu hava durumunun konum ve sıcaklığı otomatik olarak ayarlamasını nasıl sağlıyorduk? Yani nereye gidersem konumu otomatik olarak ayarlıyordu, ama elle gittiğim bir yeri girdikten sonra şimdi konum değiştirmeme rağmen düzelmiyor.

Yok mu bilen?

• quote:

quote:

Arkadaşlar, bu hava durumunun konum ve sıcaklığı otomatik olarak ayarlamasını nasıl sağlıyorduk? Yani nereye gidersem konumu otomatik olarak ayarlıyordu, ama elle gittiğim bir yeri girdikten sonra şimdi konum değiştirmeme rağmen düzelmiyor.

Yok mu bilen?

Bende oyle bır sorun yok hocam. Ilgınc. Gps acıp denedın mı.

Kardeşim ben gg idealsecimden satın aldım siparişi pazartesi verdim salı günü öğlen elimdeydi telefon şimdiden hayırlı olsun

• Quesnay kullanıcısına yanıt
    Hocam N11 den kac gunde geliyor maksimum

• bahadiraydn kullanıcısına yanıt
    Ankaradan mi aldiniz hocam 2 yil garantisi var mi

Ankaraya 2 güne gelir sanırım hocam

• GPS açık. Daha önce kendiliğinden konuma göre ayarlıyordu. Şimdi elle sadece belli şehir merkezini seçebiliyorsun.

• 
Sayfa: önceki 10541055105610571058
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.